Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała

Ostatnio na blogu:

Bezpieczeństwo strażaków - specjalistyczna odzież ochronna podczas pracy

Wszyscy wiedzą, że zawód strażaka wiąże się z gotowością do codziennego narażania własnego życia, w walce z żywiołem i po to, by ratować życie innych. Nie każdy zatem nadaje się do tego zawodu – potrzebne są duże pokłady empatii, determinacji, znakomitego zorganizowania, odwagi połączonej ze zdrowym rozsądkiem i doskonałej formy fizycznej.

Negocjacje z kupcami sieci czyli jak nie zejść z gwiazd na psy

Jakie działania handlowców są najczęściej przyczyną niepowodzeń w negocjacjach z kupcami? O czym zapominają dostawcy przygotowując się do negocjacji z kupcem? Na te i inne pytania odpowiada wieloletni praktyk negocjacyjny z obydwu stron stołu, jako dostawca i jako kupiec - Anna Borucka.

Jak zdobyć doświadczenie w e-commerce

E-commerce to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rosnących branż w Polsce. Nieustanny rozwój technologii i coraz większy jej udział w handlu detalicznym sprawia, że jest ona także uważana za jedną z najbardziej perspektywicznych, jeśli chodzi o rynek pracy w najbliższych latach.

Jakie są ulgi dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne?

W Polsce jest więcej niż 2, 5 mln niepełnosprawnych, którzy są w wieku uprawniającym do podjęcia pracy. Pomimo tego, tylko co piąty z nich jest zatrudniony. By poprawić sytuację tych ludzi, stworzono projekt „Zakład Pracy Chronionej”, który różnymi przywilejami ma zachęcić przedsiębiorców do angażowania osób niepełnosprawnych w swoich firmach.

Odpowiedzialność pracownika za wyrządzoną szkodę

Pracownik ponosi odpowiedzialność materialną gdy nie wywiązuje się ze swoich obowiązków lub nie wywiązuje się z nich należycie, ale tylko wtedy gdy przynosi to uszczerbek materialny jego pracodawcy. Przy czym należy pamiętać, że obowiązujące prawo rozróżnia umyślne i nieumyślne wyrządzenie takiej szkody. To czy wina pracownika wynikła z działań umyślnych czy tez nie ma znaczenie. Bowiem ten fakt, bezpośrednio decyduje o granicach jego odpowiedzialności materialnej.

Rekrutacja kluczem do sukcesu badania

Bez odpowiednio zaangażowanych i chętnych do udziału respondentów nie odbyłoby się żadne badanie, dlatego nie jest nadużyciem tytułowe stwierdzenie, że proces rekrutacji jest kluczem do sukcesu badacza.

Tajniki pracy ogrodnika

Zanim przejdziemy do wykształcenia i niewątpliwych plusach tego zawodu należy zacząć od potrzebnych predyspozycji. Po pierwsze ogrodnik musi posiadać dobre zdrowie, a w szczególności nie posiadać alergii. Dlaczego o tym wspominam?

Moja firma: Czy opłaca się wynajmować magazyn?

Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na wynajęcie powierzchni magazynowych, które stanowi alternatywę dla budowy własnych magazynów. Z opcji wynajmu korzystają zazwyczaj firmy z branży logistycznej. Bardzo często są to firmy transportowe, kurierskie, ale również sieci dużych marketów oraz firmy z pionu produkcji lekkiej.

Stres w pracy, objawy i leczenie

W dzisiejszym świecie ciągle za czymś gonimy. Żyjemy w ciągłym pośpiechu, co odbija się na naszym zdrowiu psychicznym, a także fizycznym. W zakładach pracy, rygor i presja, jaką narzucają na nas przełożeni, doprowadza wielu pracowników do depresji, która zazwyczaj jest wynikiem stresu.

Zawód treser psów

Zawód treser psów przywołuje u różnych osób inne skojarzenia – wielu osobom od razu przychodzą na myśl takie osobistości ze świata telewizji jak Zaklinacz Psów czy Victoria Stilwell z programu ‘Ja albo mój pies’ – jednak świat psich trenerów to nie tylko sesje jeden na jeden z trenerem u klienta w domu w dodatku z problematycznym psem, tak jak można to oglądać w tych programach.

KRUK opublikował nowy raport. Polacy zadłużają się po uszy

W najnowszym komunikacie podanym przez firmę KRUK czytamy, że przeciętne zadłużenie Kowalskiego sięga dziś blisko 10,000 złotych. Problem jest poważny, bo terminowa spłata swoich zobowiązań to realne zagrożenie dla blisko 2 milionów Polaków.

Publikują u nas:

OFERTY PRACY - Bielsko-Biała

R E K L A M A 
« Wróć do strony głównej

Oferta pracy z dnia: 17-12-2013

Auto-giełda zatrudni pracowników

Kategoria: Obsługa klienta/Doradztwo

Pracodawca:

Giełda Samochodowa

Miejsce wykonywania pracy:

Bielsko-Biała

Treść oferty pracy:

Osoby do pracy na giełdzie samochodowej, praca w ogłoszeniach MOTO, (wolne miejsca Gliwice, Mysłowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Rybnik do wyboru), płeć bez znaczenia.

Oferujemy stałą pracę tylko w niedziele, darmowe przeszkolenie i przygotowanie do pracy, wynagrodzenie tygodniowe, otrzymywane w dniu obsługi giełdy.

Oczekujemy: obecności na giełdzie samochodowej w godz. 8-12, własny aparat cyfrowy lub in. sprzęt do wykonywania zdjęć, komputer w domu, mile widziana podstawowa wiedza motoryzacyjna.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt WYŁĄCZNIE na pocztę e-mail praca@expres.com.pl z zaznaczeniem w treści konkretnego miasta.

Dane kontaktowe:

Telefon: 609365282
E-mail: praca@expres.com.pl

Ofertę pracy odwiedzono: 674 razy

Usuń ogłoszenie | Zgłoś nadużycie | Zmodyfikuj ogłoszenie

R E K L A M A 

Wyszukiwarka


Kategorie

Artykuł tygodnia

Jakie są kary za prace na czarno?

W Polsce panuje wysokie bezrobocie, a ciągłe podnoszenie pensji minimalnej powoduje, że coraz więcej pracodawców rezygnuje z legalnego zatrudniania pracowników i decyduje na przejście do „szarej strefy”. Jest to szczególnie widoczne w branży budowlanej, wśród pomocy domowych, opiekunek do dzieci, a także przy sezonowy pracach polowych. Niemal 80% pracowników tych zawodów nie posiada umowy o pracę czy nawet zlecenia i nie są odprowadzane za nich żadne składki. Wiele osób godzi się na to w obawie, że nie znajdzie innej, legalnej pracy.

CZY TO NA PEWNO SIĘ OPŁACA?

Pracodawca chcący legalnie zatrudnić pracownika z najniższą pensją musi wydać ponad 2100 złotych, z czego zatrudniony dostanie niespełna 1300 złotych. Wielu przedsiębiorcom wydaje się, że zatrudniając ludzi „na czarno” uzyskają konkretne oszczędności. Niestety postępowanie wbrew obowiązującemu w Polsce prawu niesie za sobą przykre konsekwencje.

Czytaj cały artykuł

Strony partnerskie

Bielsko-Biała - porta informacyjnyPortal Kariery Wszystko o kulturze w Bielsku-Białej

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
www.kopalniapracy.pl - Oferty pracy z Katowic
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.oto-praca.pl - Biznes, praca, informacje
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce

Na skróty:

Regulamin
Kontakt
Linki
Wersja mobilna
Nasz Blog

Statystyki:

Wybrane stopy bezrobocia (kwiecień):

Polska: 11,2%(12%)
woj. śląskie: 9,5% (10%)
Bielsko-Biała: 5,2%(5,4%)
Powiat Bielski: 8,3%(8,9%)