Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała

Ostatnio na blogu:

Negocjacje z kupcami sieci czyli jak nie zejść z gwiazd na psy

Jakie działania handlowców są najczęściej przyczyną niepowodzeń w negocjacjach z kupcami? O czym zapominają dostawcy przygotowując się do negocjacji z kupcem? Na te i inne pytania odpowiada wieloletni praktyk negocjacyjny z obydwu stron stołu, jako dostawca i jako kupiec - Anna Borucka.

Jak zdobyć doświadczenie w e-commerce

E-commerce to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rosnących branż w Polsce. Nieustanny rozwój technologii i coraz większy jej udział w handlu detalicznym sprawia, że jest ona także uważana za jedną z najbardziej perspektywicznych, jeśli chodzi o rynek pracy w najbliższych latach.

Jakie są ulgi dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne?

W Polsce jest więcej niż 2, 5 mln niepełnosprawnych, którzy są w wieku uprawniającym do podjęcia pracy. Pomimo tego, tylko co piąty z nich jest zatrudniony. By poprawić sytuację tych ludzi, stworzono projekt „Zakład Pracy Chronionej”, który różnymi przywilejami ma zachęcić przedsiębiorców do angażowania osób niepełnosprawnych w swoich firmach.

Odpowiedzialność pracownika za wyrządzoną szkodę

Pracownik ponosi odpowiedzialność materialną gdy nie wywiązuje się ze swoich obowiązków lub nie wywiązuje się z nich należycie, ale tylko wtedy gdy przynosi to uszczerbek materialny jego pracodawcy. Przy czym należy pamiętać, że obowiązujące prawo rozróżnia umyślne i nieumyślne wyrządzenie takiej szkody. To czy wina pracownika wynikła z działań umyślnych czy tez nie ma znaczenie. Bowiem ten fakt, bezpośrednio decyduje o granicach jego odpowiedzialności materialnej.

Rekrutacja kluczem do sukcesu badania

Bez odpowiednio zaangażowanych i chętnych do udziału respondentów nie odbyłoby się żadne badanie, dlatego nie jest nadużyciem tytułowe stwierdzenie, że proces rekrutacji jest kluczem do sukcesu badacza.

Tajniki pracy ogrodnika

Zanim przejdziemy do wykształcenia i niewątpliwych plusach tego zawodu należy zacząć od potrzebnych predyspozycji. Po pierwsze ogrodnik musi posiadać dobre zdrowie, a w szczególności nie posiadać alergii. Dlaczego o tym wspominam?

Moja firma: Czy opłaca się wynajmować magazyn?

Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na wynajęcie powierzchni magazynowych, które stanowi alternatywę dla budowy własnych magazynów. Z opcji wynajmu korzystają zazwyczaj firmy z branży logistycznej. Bardzo często są to firmy transportowe, kurierskie, ale również sieci dużych marketów oraz firmy z pionu produkcji lekkiej.

Stres w pracy, objawy i leczenie

W dzisiejszym świecie ciągle za czymś gonimy. Żyjemy w ciągłym pośpiechu, co odbija się na naszym zdrowiu psychicznym, a także fizycznym. W zakładach pracy, rygor i presja, jaką narzucają na nas przełożeni, doprowadza wielu pracowników do depresji, która zazwyczaj jest wynikiem stresu.

Zawód treser psów

Zawód treser psów przywołuje u różnych osób inne skojarzenia – wielu osobom od razu przychodzą na myśl takie osobistości ze świata telewizji jak Zaklinacz Psów czy Victoria Stilwell z programu ‘Ja albo mój pies’ – jednak świat psich trenerów to nie tylko sesje jeden na jeden z trenerem u klienta w domu w dodatku z problematycznym psem, tak jak można to oglądać w tych programach.

KRUK opublikował nowy raport. Polacy zadłużają się po uszy

W najnowszym komunikacie podanym przez firmę KRUK czytamy, że przeciętne zadłużenie Kowalskiego sięga dziś blisko 10,000 złotych. Problem jest poważny, bo terminowa spłata swoich zobowiązań to realne zagrożenie dla blisko 2 milionów Polaków.

Dlaczego warto mieć w zakładzie pracy psychologa?

Rola psychologa w społeczeństwie jest bardzo ważna. Do jego zadań należy pomoc ludziom w rozwiązywaniu ich problemów, związanych z samopoczuciem psychicznym. Jeżeli tego sytuacja wymaga, wypisuje skierowanie do lekarza psychiatry, który z kolei może nas skierować na terapię bądź wypisać receptę na lekarstwa.

Publikują u nas:

OFERTY PRACY - Bielsko-Biała

Praca Bielsko-Biała
Różne prace

1

25-05-2015
Kasjer\sprzedawca stała + wakacyjna

1

25-05-2015
Kelner

1

25-05-2015
Hydraulik - praca na przetargach gminnych

1

25-05-2015
Kasjer-sprzedawca

1

25-05-2015
Operator maszyn kablowych

1

25-05-2015
Recepcjonistka

1

25-05-2015
Sprzedawca artykuŁów elektronicznych

1

25-05-2015
Doradca handlowy

1

25-05-2015
Doradca handlowy

1

25-05-2015
Płatne praktyki

1

25-05-2015
Płatne praktyki

1

25-05-2015
Sprzedawca

1

25-05-2015
Elektro-mechanik wózków widłowych

1

25-05-2015
Biurowa/konsultant

1

25-05-2015
Lektor języka rosyjskiego

1

25-05-2015
Lektor języka niemieckiego

1

25-05-2015
Lektor języka japońskiego

1

25-05-2015
Animator dziecięcy

1

25-05-2015
Lektor języka chińskiego

1

25-05-2015

Wyszukiwarka


Kategorie

Artykuł tygodnia

Jakie są kary za prace na czarno?

W Polsce panuje wysokie bezrobocie, a ciągłe podnoszenie pensji minimalnej powoduje, że coraz więcej pracodawców rezygnuje z legalnego zatrudniania pracowników i decyduje na przejście do „szarej strefy”. Jest to szczególnie widoczne w branży budowlanej, wśród pomocy domowych, opiekunek do dzieci, a także przy sezonowy pracach polowych. Niemal 80% pracowników tych zawodów nie posiada umowy o pracę czy nawet zlecenia i nie są odprowadzane za nich żadne składki. Wiele osób godzi się na to w obawie, że nie znajdzie innej, legalnej pracy.

CZY TO NA PEWNO SIĘ OPŁACA?

Pracodawca chcący legalnie zatrudnić pracownika z najniższą pensją musi wydać ponad 2100 złotych, z czego zatrudniony dostanie niespełna 1300 złotych. Wielu przedsiębiorcom wydaje się, że zatrudniając ludzi „na czarno” uzyskają konkretne oszczędności. Niestety postępowanie wbrew obowiązującemu w Polsce prawu niesie za sobą przykre konsekwencje.

Czytaj cały artykuł

Strony partnerskie

Bielsko-Biała - porta informacyjnyPortal Kariery Wszystko o kulturze w Bielsku-Białej

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
www.kopalniapracy.pl - Oferty pracy z Katowic
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.oto-praca.pl - Biznes, praca, informacje
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce

Na skróty:

Regulamin
Kontakt
Linki
Wersja mobilna
Nasz Blog

Statystyki:

Wybrane stopy bezrobocia (obecne):

Polska: 12%(11,5%)
woj. śląskie: 10% (9,6%)
Bielsko-Biała: 5,4%(5,3%)
Powiat Bielski: 8,9%(8,8%)