Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała

Ostatnio na blogu:

Dlaczego potrzebujesz usług biura rachunkowego?

Biuro rachunkowe - dlaczego je potrzebujesz?Własna działalność gospodarcza to nie tylko samodzielność i potencjalne zyski – wiąże się to także z wieloma obowiązkami. Dlatego zakładając działalność, musimy przede wszystkim zatroszczyć się o sprawy finansowe firmy.

Firma: Wynajem biur wirtualnych

Wynajęcie biura jest dużą inwestycją zwłaszcza dla firmy, która rozpoczyna swoją działalność. Świeżo powstałe firmy często muszą czekać nawet po kilka miesięcy na pierwsze zyski, dlatego dodatkowe koszty związane z wynajmem biura stacjonarnego są na tym etapie nieuzasadnione.

Filmy wizerunkowe od podszewki – czyli jak promować własną firmę

Ostatnimi czasy filmy wizerunkowe stały się coraz popularniejszym sposobem na budowanie prestiżu marki, wspieranie prowadzonych kampanii marketingowych oraz wizerunkowych, a także zapoznawanie potencjalnych klientów z profilem firmy oraz prowadzonej działalności, a także oferowanymi przez nią towarami i usługami.

Jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?

Czasy są trudne. Wielu Polaków nie ma pracy i zmuszona jest wyjeżdżać z kraju, aby ją znaleźć i móc zapewnić godziwe warunki życia swoim najbliższym. Inni pracują na stanowiskach niezwiązanych z ich wykształceniem, gdyż w swojej profesji od dłuższego czasu nie mogli znaleźć pracy.

Skuteczne metody nauki angielskiego

Znajomość języka angielskiego jest obecnie warunkiem koniecznym w momencie, gdy staramy się pracę, podróżujemy lub zamierzamy studiować zagranicą. W ostatnich latach na rynku powstało wiele różnych szkół językowych, które oferują innowacyjne metody nauki języka angielskiego z nastawieniem na szybkie efekty.

Zaplanuj urlop - rezerwacja oferty na ostatnią chwilę

Rynek turystyki nie skarży się na kryzys. Coraz częściej Polacy rezygnują z samodzielnego organizowania swoich wyjazdów na rzecz wyboru wczasów z biurem podróży. Na pierwszy plan wysuwa się kwestia związana z wygodą i większym komfortem oraz spokojem podczas urlopu.

Oświetlenie stanowiska pracy a przepisy

Pracodawca jest zobowiązany Kodeksem Pracy do zapewnienia odpowiedniego oświetlenia miejsca pracy. Obowiązująca norma weszła w życie w 2012 roku i szczegółowo opisuje cechy prawidłowej iluminacji. Przestrzeganie tych przepisów jest ważne nie tylko ze względów na zdrowie pracowników, ale również ich efektywność i wydajność.

Praca fotografa – jeden aparat, wiele możliwości

Aparat fotograficzny jest tylko urządzeniem do rejestrowania obrazów. Niczym więcej niż narzędziem pracy. W rękach zdolnego fotografa jednak potrafi stać się cudownym tworem, które jest w stanie zapisać nie tylko odbicie świata rzeczywistego, ale także uczucia i emocje.

Jak napisać dobry list motywacyjny?

Właściwie skonstruowany i poprawnie napisany list motywacyjny może przyczynić się do przyjęcia jego autora do pracy. Musi on jednak spełniać pewne wymogi, a także wyróżniać się na korzyść spośród stosu innych dokumentów tego rodzaju.

Poszukiwanie pracy w dużym mieście

Możliwości rynku pracy w dużych miastach różnią się od tych w mniejszych miasteczkach czy całkiem małych miejscowościach. Nie dziwi zatem fakt, iż wiele młodych osób, jak również tych w średnim wieku postanawia wyjechać do danego miasta w celu znalezienia pracy, jak również zamieszkania tam.

Praca - niezależność, a stabilizacja

Umowy cywilnoprawne jak umowy zlecenie i umowy o dzieło to umowy oferowane głównie ludziom młodym i studentom, dla których perspektywa przyszłej emerytury jest bardzo odległa. Umowy o pracę będące marzeniem wszystkich czynnych zawodowo mają także zalety i wady, które warto poznać, przed zawarcie umowy z pracodawcom.

Operator wózka – wykwalifikowany pracownik niższego szczebla

Żeby pracować jako operator wózka, konieczne jest uzyskanie uprawnień. Są trzy drogi finansowania kursu. Pierwszą jest sfinansowanie go z własnych pieniędzy przyszłego operatora. Drugą, popularną zwłaszcza w regionach o wysokim bezrobociu, są bezpłatne kursy na wózki jezdniowe organizowane pod egidą urzędów pracy.

Publikują u nas:

OFERTY PRACY - Bielsko-Biała

Ogłoszenia promowane

Przedstawiciel Handlowy - nowa oferta! 02-08-2015
Obsługa klienta LaserTag i EscapeRoom 02-08-2015
Praca dodatkowa 02-08-2015
Praca Bielsko-Biała
Kasjer/sprzedawca

1

01-08-2015
Przedstawiciel handlowy - vanseller

1

31-07-2015
Piekarz

1

31-07-2015
Pielęgniarka koordynująca

1

31-07-2015
Przedstawiciel handlowy

1

31-07-2015
Specjalista ds.marketingu i reklamy

1

31-07-2015
Seo copywriter / autor tekstów / praca zdalna

1

31-07-2015
Pracownik techniczny seo

1

31-07-2015
Recepcjonista/recepcjonistka

1

31-07-2015
Praca wakacyjna

1

31-07-2015
Sprzątanie

1

31-07-2015
Serwisant

1

31-07-2015
Recepcjonista/-ka

1

31-07-2015
Kasjer - sprzedawca

1

31-07-2015
Kucharz

1

31-07-2015
Recepcjonistka/recepcjonista

1

31-07-2015
Telekonsultant w dziale utrzymania klienta

1

31-07-2015
Pracownik magazynu

1

31-07-2015
Poszukujemy pomocnika magazyniera

1

31-07-2015
Agent ochrony

1

31-07-2015

Wyszukiwarka


Kategorie

Artykuł tygodnia

Jak język angielski może pomóc w znalezieniu dobrej pracy??

Na rynku pracy panuje spora konkurencja, a pracodawcy często stawiają bardzo wysokie wymagania kandydatom. Dlatego tak duże znaczenie ma nieustanne podnoszenie kompetencji i zbieranie doświadczenia zawodowego. Do jednych z najbardziej cenionych umiejętności należy bez wątpienia dobra znajomość języka angielskiego.

Umiejętność posługiwania się językiem angielskim to wymóg stawiany przez bardzo wielu pracodawców. Nie można się temu dziwić. Angielski staje się coraz bardziej uniwersalnym językiem, który jest wykorzystywany w wielu sytuacjach. Umiejętności w tym zakresie mogą okazać się bardzo przydatne w bardzo wielu branżach.

Dlaczego angielski jest taki ważny?

Po pierwsze takie kompetencje oznaczają przede wszystkim łatwiejszą komunikację, dlatego są przydatne w przypadku wszystkich osób, które w ramach swoich obowiązków zawodowych mogą mieć kontakt z obcokrajowcami. Po drugie znajomość angielskiego daje często dostęp do wielu źródeł, które są niedostępne po polsku. Jest to na pewno bardzo duże ułatwienie w przypadku poszerzania swojej wiedzy lub poszukiwania różnych przydatnych informacji.

Autor: time.edu.pl - angielski w Bielsku-Białej

Czytaj cały artykuł

Strony partnerskie

Porta informacyjnyRynek pracy w Polsce Wszystko o kulturze w Bielsku-Białej

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
Oferty z Katowic
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.oto-praca.pl - Biznes, praca, informacje
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce

Na skróty:

Regulamin
Kontakt
Linki
Wersja mobilna
Nasz Blog

Statystyki (aktualizacja: 24 lipca 2015)

Polska: 10,8%(11,2%)
woj. śląskie: 9,2% (9,5%)
Bielsko-Biała: 5,0%(5,2%)
Powiat Bielski: 8,0%(8,3%)

Praca w okolicy:

Praca w Andrychowie
Praca w Jasienicy
Praca w Jaworzu
Praca w Kętach
Praca w Kozach
Praca w Skoczowie
Praca w Wapienicy