Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała

Ostatnio na blogu:

(Nie)typowe awarie, które mogą spotkać Twoje auto w drodze do pracy

Awaria samochodu w drodze do pracyDo awarii samochodu zwykle dochodzi w najmniej odpowiednim momencie – kiedy spieszymy się do pracy, jedziemy kilkaset kilometrów z rodziną na wakacje albo z przyjaciółmi za granicę na krótki wypad. W każdej sytuacji awaria jest stresująca i wymagać może holowania pojazdu do najbliższego warsztatu.

Znajdź fachowca szybko i bez zbędnych problemów

FachowiecŚlub zbliża się wielkimi krokami, a ty nadal nie wybrałeś fotografa? Od dłuższego czasu walczysz z cieknącym kranem, ale nie czujesz się na siłach, by samemu go naprawić? A może instalacja elektryczna wymaga pilnego remontu, a ty nie wiesz, który elektryk będzie najlepszy?

Firma spedycyjna — co i w jakim zakresie ubezpieczyć?

Firma spedycyjnaUbezpieczenia transportowe to jedno z podstawowych narzędzi zapewnienia bezpieczeństwa firmom transportowym i spedycyjnym. Warto przeanalizować zakres najważniejszego w tym przypadku ubezpieczenia OCS oraz poznać inne polisy, z których może skorzystać firma spedycyjna.

Dynamika polskiej emigracji zarobkowej do Niemiec

Emigracja zarobkowa do NiemiecNiemiecki rynek pracy jest otwarty dla polskich obywateli od maja 2011 r. Od tego czasu do pracy w Niemczech wyjechało wielu polskich obywateli. Jednak spodziewany boom emigracyjny nie nastąpił.

Jak wybrać komputer do firmy? – zakupy w sieci

Zakup komputeraWybór komputera wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych czynności. Gdy decydujemy się na zakup w sklepie stacjonarnym, zwykle liczymy na pomoc ze strony sprzedającego. Musimy jednak mieć w świadomości fakt, że jego wiedza nie zawsze jest fachowa, a zdarza się również, że sprzedawca kieruje się zupełnie innym celem niż kupujący...

Porada dla zapracowanych: Który sklep z butami online będzie najlepszy?

Porada dla zapracowanychSklepów internetowych z butami jest na tyle dużo, że w zasadzie nawet zasiadając przed komputerem w celu ich zliczenia, czynność ta zapewne okazałaby się dość trudna, bądź nawet niemożliwa do wykonania. Nie oznacza to jednak, że każdy sklep jest idealny i warty wyboru. W związku z tym, który z nich można określić mianem najlepszego?

Własna firma a sklep internetowy

Własny sklep internetowyW dobie cyfryzacji oraz powszechnego dostępu do Internetu, zupełnie zmieniło się podejście właścicieli firm do prowadzenia swoich biznesów. Jeżeli chcemy, aby nasze przedsiębiorstwo było postrzegane przez klientów jako wiarygodne, nowoczesne i otwarte na współpracę, musimy zadbać o jego odpowiednią promocję w sieci.

Finanse: Pożyczyć, ale skąd?

PieniądzeŚwiat wokół nas przyspiesza coraz bardziej – na każdym kroku kuszą nas atrakcyjne reklamy, nowe produkty i ciekawe przeżycia. Większość z nas wolałaby móc cieszyć się nowym nabytkiem od razu, zamiast mozolnie oszczędzać na zakup. Z drugiej jednak strony, świat reklam nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością dnia codziennego.

Dla przedsiębiorców: Ubezpieczenie Cztery Pory Roku

Ubezpieczenie Cztery Pory RokuKażdy z nas jest ubezpieczony na wypadek różnych nieszczęśliwych zdarzeń, które mogą się przytrafić. Grupowe ubezpieczenie Cztery Poru Roku skierowane jest jednak przede wszystkim do firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom dodatkową ochronę ich zdrowia i ograniczyć koszty ponoszone przez nich na leki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Strony partnerskie:

Reklama na stronie Porta informacyjny Rynek pracy w Polsce

OFERTY PRACY - Cieszyn

Ogłoszenia promowane

Pomoc kuchenna 25-05-2016
Stylista Fryzur/Fryzjer 25-05-2016
Grafik Designer 25-05-2016
Magazynier pakowacz 25-05-2016
Praca dodatkowa 25-05-2016
Dodaj ofertę pracy

Wyszukiwarka


Kategorie

Wyróżnione artykuły

Zakup odpowiedniego krzesła biurowego do pracy

Z pewnością każdy kto pracuje w biurze zgodzi się ze stwierdzeniem, że idealnie dobrane krzesło biurowe jest sprawą niezwykle ważną. Często bowiem to właśnie na nim spędza się większość czasu w pracy. Gdy więc trzeba zakupić właściwe krzesło do biura, z pewnością pod uwagę należy wziąć bardzo wiele czynników. Tylko wtedy bowiem można mieć niemalże pewność, że nawet po kilku godzinach spędzonych w pracy nie będą dokuczały żadne bóle.

Istotne cechy dobrego krzesła do biura

Odpowiednio dobrane krzesło do biura to przede wszystkim właściwy kształt. Okazuje się, iż każdy z nas potrzebuje odmiennego modelu. Osoby wyższe z pewnością nie będą się czuły dobrze na krześle, które idealnie pasuje niższym ludziom. Tak samo ktoś, kto waży nieco więcej, może nie czuć się zbytnio komfortowo na krześle znacznie szczuplejszego kolegi lub koleżanki. Dlatego też wielkość krzesła musi być właściwa...

Czytaj cały artykuł

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
Praca w Katowicach
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce

Na skróty:

Ogłoszenia promowane
Regulamin
Kontakt
Linki
Wersja mobilna
Nasz Blog

Statystyki (aktualizacja: 20 maja 2016)

Polska: 10,0%(10,03%)
woj. śląskie: 8,2% (8,5%)
Bielsko-Biała: 4,4%(4,5%)
Powiat Bielski: 7,2%(7,4%)

Praca w okolicy:

Praca w Andrychowie
Praca w Jasienicy
Praca w Jaworzu
Praca w Kętach
Praca w Kozach
Praca w Skoczowie
Praca w Wapienicy