Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała

Ostatnio na blogu:

Jak korzystnie wymieniać walutę pracując za granicą?

Wielu z naszych rodaków podjęło pracę poza granicami naszego kraju. Najczęściej w celach zarobkowych kierujemy się na zachód europy, UK i Skandynawię. Możemy się tam spotkać z wypłacaniem wynagrodzenia, np. w euro, frankach, funtach bądź koronach. Przy pakowaniu walizki na pierwszy wyjazd pomyślmy w jaki sposób będziemy zarządzać swoim wynagrodzeniem.

Dlaczego Wonga jest lepsza od innych serwisów pożyczkowych

Firma Wonga działa na polskim rynku usług finansowych od około 2 lat i można śmiało powiedzieć, że już cieszy się ogromną popularnością i dobrą opinią wśród Polaków. Wonga szybko pokazała się z najlepszej strony, zaoferowała pożyczki na korzystnych warunkach, ekspresowe, z dogodnym i rekordowo długim jak na pożyczki pozabankowe terminem spłaty.

GUS: płace rosną wolniej, zatrudnienie na stabilnym poziomie

Główny Urząd Statystyczny podał najnowsze dane na temat zatrudnienia i wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w maju 2015 roku. Dynamika wzrostu płac spadła, a poziom zatrudnienia nie zmienił się w ujęciu miesięcznym.

Środki ochrony przed upadkiem z wysokości

Zabezpieczenie przed upadkiem to często sprawa życia i śmierci. Należy je traktować bardzo poważnie. Niedopilnowanie pracowników w tym zakresie może skutkować dużymi konsekwencjami prawnymi.

Bezpieczeństwo strażaków - specjalistyczna odzież ochronna podczas pracy

Wszyscy wiedzą, że zawód strażaka wiąże się z gotowością do codziennego narażania własnego życia, w walce z żywiołem i po to, by ratować życie innych. Nie każdy zatem nadaje się do tego zawodu – potrzebne są duże pokłady empatii, determinacji, znakomitego zorganizowania, odwagi połączonej ze zdrowym rozsądkiem i doskonałej formy fizycznej.

Negocjacje z kupcami sieci czyli jak nie zejść z gwiazd na psy

Jakie działania handlowców są najczęściej przyczyną niepowodzeń w negocjacjach z kupcami? O czym zapominają dostawcy przygotowując się do negocjacji z kupcem? Na te i inne pytania odpowiada wieloletni praktyk negocjacyjny z obydwu stron stołu, jako dostawca i jako kupiec - Anna Borucka.

Jak zdobyć doświadczenie w e-commerce

E-commerce to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rosnących branż w Polsce. Nieustanny rozwój technologii i coraz większy jej udział w handlu detalicznym sprawia, że jest ona także uważana za jedną z najbardziej perspektywicznych, jeśli chodzi o rynek pracy w najbliższych latach.

Jakie są ulgi dla firm zatrudniających osoby niepełnosprawne?

W Polsce jest więcej niż 2, 5 mln niepełnosprawnych, którzy są w wieku uprawniającym do podjęcia pracy. Pomimo tego, tylko co piąty z nich jest zatrudniony. By poprawić sytuację tych ludzi, stworzono projekt „Zakład Pracy Chronionej”, który różnymi przywilejami ma zachęcić przedsiębiorców do angażowania osób niepełnosprawnych w swoich firmach.

Odpowiedzialność pracownika za wyrządzoną szkodę

Pracownik ponosi odpowiedzialność materialną gdy nie wywiązuje się ze swoich obowiązków lub nie wywiązuje się z nich należycie, ale tylko wtedy gdy przynosi to uszczerbek materialny jego pracodawcy. Przy czym należy pamiętać, że obowiązujące prawo rozróżnia umyślne i nieumyślne wyrządzenie takiej szkody. To czy wina pracownika wynikła z działań umyślnych czy tez nie ma znaczenie. Bowiem ten fakt, bezpośrednio decyduje o granicach jego odpowiedzialności materialnej.

Rekrutacja kluczem do sukcesu badania

Bez odpowiednio zaangażowanych i chętnych do udziału respondentów nie odbyłoby się żadne badanie, dlatego nie jest nadużyciem tytułowe stwierdzenie, że proces rekrutacji jest kluczem do sukcesu badacza.

Tajniki pracy ogrodnika

Zanim przejdziemy do wykształcenia i niewątpliwych plusach tego zawodu należy zacząć od potrzebnych predyspozycji. Po pierwsze ogrodnik musi posiadać dobre zdrowie, a w szczególności nie posiadać alergii. Dlaczego o tym wspominam?

Moja firma: Czy opłaca się wynajmować magazyn?

Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na wynajęcie powierzchni magazynowych, które stanowi alternatywę dla budowy własnych magazynów. Z opcji wynajmu korzystają zazwyczaj firmy z branży logistycznej. Bardzo często są to firmy transportowe, kurierskie, ale również sieci dużych marketów oraz firmy z pionu produkcji lekkiej.

Publikują u nas:

OFERTY PRACY - Bielsko-Biała

R E K L A M A 
« Wróć do strony głównej

Oferta pracy z dnia: 17-01-2014

Magazynier

Kategoria: Produkcja/Fabryki

Pracodawca:

MMDadak sp. z o.o. sp.k.

Miejsce wykonywania pracy:

Bielsko-Biała

Treść oferty pracy:

Poszukujemy pracownika magazynu, którego głównymi zadaniami będzie :

załadunek i rozładunek towarów
dbałość o czystość na magazynie
układanie towarów na półkach magazynowych

Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
W przypadku braku uprawnień istnieje możliwość uzyskania uprawnień.

Oczekujemy od kandydatów :
sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków
wykształcenia minimum zawodowego
doświadczenia w pracy na magazynie minimum 1 rok

Oferujemy:
ciekawą pracę
atrakcyjne warunki wynagradzania
pakiet socjalny

Składając podanie o pracę do MMDadak sp. z o.o. sp.k., wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez MMDadak sp. z o.o. sp.k. zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu do danych, prawo ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania. Celem poinformowania o przebiegu prowadzonych projektów rekrutacyjnych, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji za pośrednictwem poczty e-mail lub telefonicznie. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie przesyłał swojej aplikacji.
Dziękujemy

Dane kontaktowe:

Telefon: 338117128
E-mail: praca@mmdadak.com

Ofertę pracy odwiedzono: 2103 razy

Usuń ogłoszenie | Zgłoś nadużycie | Zmodyfikuj ogłoszenie

R E K L A M A 

Wyszukiwarka


Kategorie

Artykuł tygodnia

Jakie są kary za prace na czarno?

W Polsce panuje wysokie bezrobocie, a ciągłe podnoszenie pensji minimalnej powoduje, że coraz więcej pracodawców rezygnuje z legalnego zatrudniania pracowników i decyduje na przejście do „szarej strefy”. Jest to szczególnie widoczne w branży budowlanej, wśród pomocy domowych, opiekunek do dzieci, a także przy sezonowy pracach polowych. Niemal 80% pracowników tych zawodów nie posiada umowy o pracę czy nawet zlecenia i nie są odprowadzane za nich żadne składki. Wiele osób godzi się na to w obawie, że nie znajdzie innej, legalnej pracy.

CZY TO NA PEWNO SIĘ OPŁACA?

Pracodawca chcący legalnie zatrudnić pracownika z najniższą pensją musi wydać ponad 2100 złotych, z czego zatrudniony dostanie niespełna 1300 złotych. Wielu przedsiębiorcom wydaje się, że zatrudniając ludzi „na czarno” uzyskają konkretne oszczędności. Niestety postępowanie wbrew obowiązującemu w Polsce prawu niesie za sobą przykre konsekwencje.

Czytaj cały artykuł

Strony partnerskie

Porta informacyjnyPortal Kariery Wszystko o kulturze w Bielsku-Białej

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
Oferty z Katowic
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.oto-praca.pl - Biznes, praca, informacje
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce

Na skróty:

Regulamin
Kontakt
Linki
Wersja mobilna
Nasz Blog

Statystyki:

Wybrane stopy bezrobocia (kwiecień):

Polska: 11,2%(12%)
woj. śląskie: 9,5% (10%)
Bielsko-Biała: 5,2%(5,4%)
Powiat Bielski: 8,3%(8,9%)

Praca w okolicy:

Praca w Andrychowie
Praca w Jasienicy
Praca w Jaworzu
Praca w Kętach
Praca w Kozach
Praca w Skoczowie
Praca w Wapienicy