Ostatnio na blogu:

Emerytura bez wypracowanych lat

Przed 2013 rokiem, zgodnie z ówczesnym systemem emerytalnym, do uzyskania prawa do emerytury niezbędny był zarówno wiek emerytalny, jak i odpowiedni staż pracy. Dziś te zasady obejmują jedynie tę część społeczeństwa, która urodziła się przed 1 stycznia 1949 roku. W przypadku kobiet wiek emerytalny wynosi 60 lat.

Procedura wstępnego szkolenia BHP

Przyjęcie do nowej pracy zawsze wiąże się z różnymi odczuciami i emocjami, w tym również ze stresem. Istotne jest więc to, by dopiero co zatrudniony pracownik mógł jak najszybciej zorientować się w tym, jakie panują zasady w firmie i jakich zasad należy przestrzegać.

Historia: Praca na statku wielorybniczym

Największym i ciągłym zagrożeniem dla marynarzy pracujących na pokładzie był ogień. Na kilka dni po upolowaniu wieloryba praca marynarzy zmieniała się w piekło.

Jak wygląda praca koordynatora ślubnego?

Otóż jest to bardzo ciekawe zajęcie wymagające od takiego specjalisty wiele własnego zaangażowania i pomysłowości. Jeżeli wykonywać tego typu pracę zobacz jakie zadania będziesz musiał wykonywać.

Walcz o swoje w pracy

Prawo pracy, jako odrębna dziedzina prawa, powstało stosunkowo niedawno, bo dopiero na przełomie XVIII i XIX wieku. Sytuacje polityczne, w jakich Polska znajdowała się do XX wieku, znacznie utrudniły i opóźniły jego rozwój.

Jak stworzyć drukowany wizerunek firmy?

Zgodnie z opracowaniami specjalistów od spraw marketingu przyjmuje się, że tylko 30% sukcesu firmy zależy od faktycznego poziomu świadczonych usług bądź sprzedawanych produktów. Pozostałe 70% to wizerunek marki/firmy, przy czym 40% to reklama w swojej tradycyjnej formie – ulotki, banery, billboardy, spoty radiowe, telewizyjne itp.

Praca webmastera czyli tworzenie stron i sklepów internetowych

Czy każdy może zostać profesjonalnym webmasterem i zarabiać na projektowaniu portali internetowych? Lubisz pracę przy koputerze? Masz zdolności twórcze? Może to właśnie praca dla Ciebie? Zobacz krok po kroku, jak wygląda praca webmastera.

Czy ambicje przekładają się na sukces w życiu zawodowym?

W czasach, gdy idzie się po linii najmniejszego oporu, pojęcie ambicji zawodowej traktuje się nieco z pogardą i przymrużeniem oka. Zupełnie niesłusznie. Ambicje bowiem zawsze wpływają korzystnie na życie zawodowe i sprawiają, że odnosi się w nim sukces.

Prace na rusztowaniach

Prace budowlane wykonywane na wysokościach wymagają odpowiedniego sprzętu. Najczęściej wykorzystuje się rusztowania, które pozwalają na wygodne i swobodne wykonywanie takich prac. Ich praktyczność jest szczególnie zauważalna w momencie, gdy trzeba wykonać pracę na większej powierzchni ścian budynku.

Poznaj 6 zasad i zostań idealnym mówcą!

Większość osób na samą myśl o wystąpieniach publicznych dostaje gęsiej skórki. Głównym powodem niechęci do tego, skądinąd pasjonującego zadania, jest paraliżująca trema, której wielu doświadcza tuż przed wyjściem na scenę. Z tremy wynika też obawa o reakcję publiczności. Nie wiemy, czy zostaniemy dobrze przyjęci...

Przeprowadzka własnej firmy

Wszyscy pamiętamy czasy, w których przeprowadzki naszych mebli i innych wartościowych towarów często odbywały się za pomocą samochodu marki Fiat 126p. Ilość takich kursów była dość wysoka co spowodowane było małą pojemnością tego środka transportu. Obecnie mamy na rynku wysoko wyspecjalizowane firmy, które zajmują się przeprowadzkami na terenie Katowic oraz wszystkich innych ościennych okolic.

Konsultacje eksperckie drogą do sukcesu

Powstające jak grzyby po deszczu kolejne start-upy to chyba najlepszy dowód na to, że e-biznes to naprawdę przyszłościowa branża. Jednak sam dobry pomysł na zarabianie w internecie już nie wystarczy. Aby odnieść sukces niezbędne są również odpowiednia wiedza i doświadczenie.

Publikują u nas:

OFERTY PRACY - PODBESKIDZIE

Ogłoszenia promowane

Ogrodnik terenów zieleni 27-11-2014
Praca dodatkowa 27-11-2014
Sprzedawca w Centrum Ogrodniczym 27-11-2014
R E K L A M A 

Sprzedawca/serwisant rowerów

Motoland

26-11-2014

Kierownik/kierowniczka lokalu gastronomicznego

FIRMA KR-3

26-11-2014

Pracownik produkcji-komorowice-praca od zaraz

Work Express

26-11-2014

Monter/ka wiązek elektrycznych

Gi Group Sp. z o.o.

26-11-2014

Pracownik obsługi klienta

AmRest

26-11-2014

Pracownik restauracji

AmRest

26-11-2014

Konsultant ds. sprzedaży produktów bankowych

Manpower

26-11-2014

Programista php/mysql

LOQO SI - Bielska fabryka Stron

26-11-2014

Konsultant telefoniczny

Nieruchomości Jopek

26-11-2014

Fryzjer

Studio Fryzur

26-11-2014
R E K L A M A 

Doradca klienta dział glaziri i dział sanitarny

LEROY MERLIN POLSKA SP. Z O.O.

26-11-2014

Praca na produkcji od czwartku (4.12)

Work Express

26-11-2014

Specjalista ds. telefonicznej obsługi klienta

Silesia Invest

26-11-2014

Pomocnik glazurnika

USŁUGI GLAZURNICZE

26-11-2014

Monter/tester układów elektrycznych

Trenkwalder

26-11-2014

Praca dla uczniów/studentów zaocznych - otwarcie sklepu

Adecco Poland Sp. z o.o.

26-11-2014

Praca projektant/grafik

Rafał

26-11-2014

Sekretarka - asystentka

AG FOODS Sp. z o.o.

26-11-2014

Monter/ka wiązek elektrycznych (dojazd z okolic bielska)

Trenkwalder

26-11-2014

Zatrudnimy mikołaja do obsługi eventu w centrum handlowym

MerlinBtl

26-11-2014
R E K L A M A 

Strona 2 z 510

« Poprzednia  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10  Następna »

Wyszukiwarka


Strony partnerskie

Bielsko-Biała - porta informacyjnyAktualności z Podbeskidzia Wszystko o kulturze w Bielsku-Białej

Ogłoszenia

Kategorie

Facebook

Artykuł tygodnia

Przetargi a niepowodzenia inwestycji

Temat przetargów od zawsze wzbudzał wiele kontrowersji. Jak twierdzą przedstawiciele wielu branż sektora usług wynika to z faktu nieodpowiednio przeprowadzanych przetargów, niewłaściwych procedur, niedoinformowywania w specyfikacji czy chociażby ustawiania ich wcześniej pod przysłowiowym stołem. Jak twierdzi znaczna część przedstawicieli usług budowlanych, władze powinny dążyć do zmiany zasad w celu zmniejszenia możliwości manipulowania sektorem usług publicznych.

Jednym z nadrzędnych powodów, dlaczego daną inwestycję można zaliczyć do nieudanej może być źle sformowana umowa, która jest podstawą dobrej współpracy. Ponadto bardzo istotne są także wysoka kultura współpracy oraz budowanie pozytywnych relacji partnerskich opartych na zaufaniu podczas urządzania przetargów. Wielu specjalistów z kolei zwraca uwagę na fakt, iż to właśnie zbyt wysoka nieufność nie pozwala człowiekowi być bardziej przedsiębiorczym, elastycznym i otwartym na propozycje biznesowe i udział w zamówieniach publicznych.

Czytaj cały artykuł

Reklama

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Praca Bielsko
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.kopalniapracy.pl - Praca Katowice

Na skróty:

Regulamin
Kontakt
Linki
Imprezy Bielsko
Informacje Bielsko
Wersja mobilna
Nasz Blog

Statystyki:

Wybrane stopy bezrobocia (obecne):

Polska: 11,5%
woj. śląskie: 9,8%
Bielsko-Biała: 5,3%
Powiat Bielski: 5,3%