Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała

Ostatnio na blogu:

Stres w pracy, objawy i leczenie

W dzisiejszym świecie ciągle za czymś gonimy. Żyjemy w ciągłym pośpiechu, co odbija się na naszym zdrowiu psychicznym, a także fizycznym. W zakładach pracy, rygor i presja, jaką narzucają na nas przełożeni, doprowadza wielu pracowników do depresji, która zazwyczaj jest wynikiem stresu.

Zawód treser psów

Zawód treser psów przywołuje u różnych osób inne skojarzenia – wielu osobom od razu przychodzą na myśl takie osobistości ze świata telewizji jak Zaklinacz Psów czy Victoria Stilwell z programu ‘Ja albo mój pies’ – jednak świat psich trenerów to nie tylko sesje jeden na jeden z trenerem u klienta w domu w dodatku z problematycznym psem, tak jak można to oglądać w tych programach.

Jak prawidłowo rozliczyć PIT-37?

Bez względu na to, czy jesteś pracownikiem etatowym, zleceniobiorcą, emerytem lub rencistą zobowiązany jesteś rok rocznie rozliczać się z Urzędem Skarbowym poprzez złożenie zeznania podatkowego PIT-37. Formularze składać można osobiście, wysłać pocztą lub wypełnić dokumenty elektronicznie (służą do tego różne programy do wypełniania PITów online, np: ten: pity-program.pl)

Dlaczego warto mieć w zakładzie pracy psychologa?

Rola psychologa w społeczeństwie jest bardzo ważna. Do jego zadań należy pomoc ludziom w rozwiązywaniu ich problemów, związanych z samopoczuciem psychicznym. Jeżeli tego sytuacja wymaga, wypisuje skierowanie do lekarza psychiatry, który z kolei może nas skierować na terapię bądź wypisać receptę na lekarstwa.

ZOSTAŃ INWESTOREM W SWOJEJ WŁASNEJ FIRMIE

Wiele firm, nawet tych należących do grona światowych liderów biznesu, na początku swojej działalności zmagało się z problemami natury finansowej. Jeżeli Ty także zastanawiasz się, jak zdobyć fundusze na rozwój swojej firmy, sprawdź, z jakich opcji możesz skorzystać, aby wypłynąć na szerokie wody światowego biznesu.

KIERUNKI STUDIÓW, PO KTÓRYCH PRACA W ZAWODZIE MOŻE BYĆ TYLKO MARZENIEM

Rynek pracy posiada swoją własną dynamikę, napędzaną popytem na określoną wiedzę i umiejętności u kandydatów. Co roku pojawia się zestaw tzw. przyszłościowych kierunków studiów, po których pracę mamy rzekomo w kieszeni.

DOBRE BUTY ROBOCZE I ZAWODOWE

Obuwie ochronne robocze znajduje swoje zastosowanie podczas pracy chroniąc przed wieloma rodzajami zagrożeń jednocześnie. Obecnie w sklepach internetowych można znaleźć wiele modeli takiego obuwia. Przed zakupem warto poznać najważniejsze cechy jaki należy się kierować podczas zakupów.

JAK KUPIĆ WYSOKIEJ KLASY KOMBINEZON ROBOCZY?

Specjaliści wszelkiej maści podczas swoje pracy narażeni są na wiele czynników, które w znaczny sposób utrudniają prawidłowe wykonywanie niezbędnych robót. Bez wątpienia zaliczyć do nich można warunki atmosferyczne.

PIĘC PODSTAWOWYCH PRAW PRACOWNIKA

Zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy każdemu pracowniku przysługują określone prawa. Przede wszystkim są to takie rzeczy, jak: wynagrodzenie za wykonywaną pracę oraz prawa dotyczące wymiaru czasu pracy.

Pieniądze na założenie firmy w 2015 roku

Dobry pomysł na biznes nie gwarantuje jeszcze powodzenia. Przedsiębiorca musi dysponować kapitałem na zakup maszyn, wyposażenie stanowisk pracy czy reklamę. Jeżeli otwierasz firmę w 2015 roku, sprawdź, skąd możesz pozyskać niezbędne środki.

Umowa zlecenie - co powinniśmy o niej wiedzieć?

Nastał w naszym kraju taki czas, kiedy to bardzo duży odsetek społeczeństwa jest zatrudniony w oparciu o tzw. umowę-zlecenie. Jeśli nie posiadamy doświadczenia (a tak często jest przecież w przypadku młodych osób, wchodzących na rynek pracy) to istnieje duże prawdopodobieństwo, że właśnie taki rodzaj zatrudnienia zostanie nam zaproponowany.

Jak wygląda praca pracownika budowlanego?

Praca na stanowisku pracownika budowlanego jest pracą, która z zewnątrz nie jest odpowiednio doceniana. Większość osób nie związanych z tematem kojarzy zwykle pracownika budowlanego, jako robotnika o niskich kwalifikacjach, który jak żywcem wyjęty z PRL-u, potrafi tylko robić fuszerki i tak zwane fuchy. Nic bardziej mylnego.

JAK WYSŁAĆ PIT 2014/2015? TRADYCYJNIE CZY ELEKTRONICZNIE?

Trwa okres rozliczeń PIT. Miliony Polaków muszą do końca kwietnia złożyć deklaracje podatkowe. Jakie mamy możliwości wysłania wypełnionych formularzy? Poniżej 3 sposoby i garść porad na temat wysyłania PITów w 2015 roku.

Publikują u nas:

OFERTY PRACY - Bielsko-Biała

R E K L A M A 
« Wróć do strony głównej

Oferta pracy z dnia: 17-03-2014

Przedstawiciel handlowy

Kategoria: Przedstawiciel handlowy

Pracodawca:

Lotus

Miejsce wykonywania pracy:

Bielsko-Biała

Treść oferty pracy:

Firma (art.spożywcze) poszukuje osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.
Wymagania
- doświadczenie handlowe na podobnym stanowisku.
- Zapał do pracy
- Komunikatywność
- Posiadanie własnego samochodu (ekonomiczny)
Oferujemy.
- Wynagrodzenie prowizyjne
- Zwrot kosztów za paliwo
- Pracę na umowę zlecenie

Dane kontaktowe:

Telefon: 501221921
E-mail: slawomirlapikus@gmail.com

Ofertę pracy odwiedzono: 583 razy

Usuń ogłoszenie | Zgłoś nadużycie | Zmodyfikuj ogłoszenie

R E K L A M A 

Wyszukiwarka


REKLAMA

Kategorie

Artykuł tygodnia

Dress Code - ubiór w miejscu pracy a kodeks

Określenie dress code oznacza zasady dotyczące dopasowania odpowiedniego stroju do okazji i miejsca w jakim się znajdujemy. Taka etykieta stroju jest przejawem kulturalnej postawy, dobrego wychowania i nienagannych manier. Dress code obowiązuje również w pracy – pracodawca wymaga wówczas od pracowników określonego stroju, a jego zasady są objęte wewnętrznym regulaminem firmy. Ma to na celu stworzenie profesjonalnego wizerunku a u klientów wywołać poczucie rzetelnej obsługi i wzbudzić zaufanie. Dress code to szereg reguł, które w większości firm są podobne – jak mają się one do ustaleń kodeksu pracy?

Zasady biurowego dress code

Istnieje kilka podstawowych norm dress code, które respektuje większość firm, chcących uchodzić w oczach klientów za jak najbardziej profesjonalne. Jedną z nich jest zachowanie ubioru w stonowanych, spokojnych barwach. Wszelkie jaskrawe, krzykliwe kolory i zwracające uwagę dodatki nie są mile widziane w biurze – nie tylko rozprasza to uwagę innych pracowników ale też nie budzi pozytywnych skojarzeń wśród klientów. Taki strój nie będzie akceptowany przez żadnego pracodawcę budującego wizerunek zawodowy swojego biznesu.

Czytaj cały artykuł

Strony partnerskie

Bielsko-Biała - porta informacyjnyAktualności z Podbeskidzia Wszystko o kulturze w Bielsku-Białej

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
www.kopalniapracy.pl - Oferty pracy z Katowic
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.oto-praca.pl - Biznes, praca, informacje
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce

Na skróty:

Regulamin
Kontakt
Linki
Informacje Bielsko
Imprezy Bielsko
Wersja mobilna
Nasz Blog

Statystyki:

Wybrane stopy bezrobocia (obecne):

Polska: 12%(11,5%)
woj. śląskie: 10% (9,6%)
Bielsko-Biała: 5,4%(5,3%)
Powiat Bielski: 8,9%(8,8%)