Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała

Ostatnio na blogu:

Dla przedsiębiorców: Ubezpieczenie Cztery Pory Roku

Ubezpieczenie Cztery Pory RokuKażdy z nas jest ubezpieczony na wypadek różnych nieszczęśliwych zdarzeń, które mogą się przytrafić. Grupowe ubezpieczenie Cztery Poru Roku skierowane jest jednak przede wszystkim do firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom dodatkową ochronę ich zdrowia i ograniczyć koszty ponoszone przez nich na leki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Sprzęt AGD nie działa? 5 powodów, dla których warto skorzystać z pomocy fachowca

Sprzęt AGD nie działa?Niestety, nie każdy z nas urodził się ze zdolnościami specjalistycznymi. Wiele osób nie ma nawet ochoty zagłębiać się, np. w tajemnice elektryki. A takie umiejętności przydałyby się, zwłaszcza wtedy, gdy psują się urządzenia gospodarstwa domowego, tj. lodówka, zmywarka czy kuchenka. Całe szczęście są od tego specjaliści. Jeśli nie jesteś przekonany do tego typu usług, poniżej znajdziesz kilka powodów, dla których warto skorzystać z ich pomocy.

Czym jest ToSend dla twojej firmy?

ToSend dla Twojej firmyNieustanna modernizacja organizacji wewnatrzfirmowej jest niezbędna, jeżeli chcemy zachować konkurencyjność na rynku. Jakie obszary czy segmenty działalności możemy usprawniać i jakie narzędzia mogą nam wydatnie pomóc w tym procesie?

Czy faktoring się opłaca?

Czym jest Faktoring?Słyszałeś o tym pojęciu nie raz i coś nawet o nim czytałeś. Wszystkie informacje są jednak na tyle niejasne, że ciężko Ci jednoznacznie stwierdzić, czy tego rodzaju usługa jest odpowiednia dla Twojej firmy?

Czy coaching jest dla mnie? 4 rodzaje coachingu

Czy coaching jest dla mnie? 4 rodzaje coachinguWielu zadaje sobie powyższe pytanie, nim ostatecznie zdecyduje o rozpoczęciu pracy z coachem. Każdy marzy, by osiągnąć sukces. Nie ma dwóch takich samych definicji sukcesu i szczęścia. Nie ma identycznych ścieżek do realizacji celu. Coach jest osobą, która pomaga zdefiniować cele, pomaga odkryć nieuświadomione pokłady zdolności i motywacji.

Każdy przedsiębiorca potrzebuje outsourcingu?

Każdy przedsiębiorca potrzebuje outsourcingu?Z outsourcingu korzysta już niemal połowa przedsiębiorstw w kraju. Zazwyczaj są to małe, średnie i duże firmy. Korporacje i inne potężne organizacje wykształciły w swojej strukturze własne działy, zajmujące się danymi sprawami. Dla nich zlecanie prac na zewnątrz byłoby nieopłacalne, ponieważ mają swoich pracowników w firmie, którzy to wykonają.

W co się ubrać na rozmowę kwalifikacyjną?

Dress Code a rozmowa kwalifikacyjnaRozmowa kwalifikacyjna jest zawsze bardzo stresującym doświadczeniem, a pierwsze wrażenie przy dużej liczbie kandydatów może okazać się decydujące. Odpowiedni wizerunek jest sztuką manipulacji i kanałem komunikacji.

Jak zorganizować miejsce pracy w domu?

Organizacja miejsca pracy w domuPraca freelancera lub praca zdalna ma wiele plusów. Jednym z nich jest możliwość pracy w domu. Wymaga to dyscypliny i dobrej organizacji dnia. To bardzo wygodne, wstać rano, zaparzyć kawę i zasiąść do biurka obok, w piżamie. Niestety, nie wszyscy domownicy mogą podzielać nasz entuzjazm.

Artysta, technik – praca grafika

Praca grafika komputerowegoTo bezsprzecznie jeden z atrakcyjniejszych zawodów na współczesnym, niełatwym rynku pracy. Daje naprawdę szerokie perspektywy, nie tylko rozwojowe, ale również finansowe.

Promocja firmy czyli Reklama na miarę XXI wieku

Reklama i promocja FirmyJaka powinna być skuteczna reklama? Można to pytanie odpowiedzieć bardzo różnie, jednak jedno jest pewne – reklama i promocja naszej działalności musi być teraz przede wszystkim wszechstronna. Czasy, gdy wystarczyło roznieść ulotki, zamieścić ogłoszenie w gazecie i wrzucić do Internetu byle jaką stronę, dawno już minęły.

Publikują u nas:

OFERTY PRACY - Bielsko-Biała

R E K L A M A 

Pracownik produkcyjny

Hutchinson Poland

05-02-2016

Pracownik produkcji agd

Manpower Group Sp. z o.o.

05-02-2016

Monter

NBL SPORT SP. ZOO

05-02-2016

Operator linii produkcyjnej

MDM NT Sp. z o.o.

04-02-2016

Magazynier - praca dwuzmianowa

Gi Group

04-02-2016

Technolog

MDM NT Sp. z o.o.

04-02-2016

Operator maszyn - szef zmiany

EMI System Poland Sp zoo

04-02-2016

Operator maszyn w zf trw

Work Express

04-02-2016

Pracownik produkcji

Manpower

04-02-2016

Kontroler produkcji

Woobotech Poland Sp. z o.o.

04-02-2016
R E K L A M A 

Operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder

04-02-2016

Szwacz/szwaczka (możliwe przyuczenie)

Trenkwalder

04-02-2016

Pracownik obszaru produkcji (m/k)

Trenkwalder

04-02-2016

Operator maszyn - 17zł brutto/h

Gi Group

03-02-2016

Operator maszyn/pracownik produkcji (m/k)

Trenkwalder

03-02-2016

Brygadzista (m/k) (sosnowiec)

Trenkwalder

03-02-2016

Introligator

Off Druk Poligrafia

03-02-2016

Operator maszyn - praca od zaraz

Adecco Poland sp z o.o.

03-02-2016

Brygadzista

Adecco Poland sp z o.o.

03-02-2016

Krojcza/krawcowa

HOBEA-Production Sp. z o.o.

03-02-2016
R E K L A M A 

Strona 1 z 173

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  Następna »

Wyszukiwarka


Kategorie

Artykuł tygodnia

Ratownik WOPR – nauka zawodu, kariera, zarobki

Aby zdobyć taki zawód trzeba ukończyć, co najmniej trzy – miesięczne szkolenie, które jest realizowane w każdym ośrodku Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i kończy się egzaminem, składającym się z części teoretycznej i praktycznej.

Na egzaminie jest do przepłynięcia dystans 50 metrów w czasie poniżej 55 sekund stylem dowolnym, oraz skok do wody i przepłynięcie 400 metrów w czasie poniżej 8 minut. Więc sprawność fizyczna, oddechowa, i zrównoważenie umysłowe (brak strachu przed wodą) jest jak najbardziej wymagane. Ale spokojnie. W trakcie szkolenia przechodzimy trening kondycyjny, uczymy się holowania rozbitków, oraz doskonalimy technikę pływacką.

Czytaj cały artykuł

Strony partnerskie

Porta informacyjny Rynek pracy w Polsce
WSA - Bielsko-Biała

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
Praca w Katowicach
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce

Na skróty:

Regulamin
Kontakt
Linki
Wersja mobilna
Nasz Blog

Statystyki (aktualizacja: 29 grudnia 2015)

Polska: 9,6%(10,3%)
woj. śląskie: 8,1% (8,8%)
Bielsko-Biała: 4,4%(4,9%)
Powiat Bielski: 7,2%(7,8%)

Praca w okolicy:

Praca w Andrychowie
Praca w Jasienicy
Praca w Jaworzu
Praca w Kętach
Praca w Kozach
Praca w Skoczowie
Praca w Wapienicy