Aplikacja motywacyjna do odchudzania

Motywowanie do bycia lepszą wersją samego siebie

Proces motywacyjny polega na identyfikacji nie zaspokojonej potrzeby, następnie na wyznaczeniu celu do jego osiągnięcia oraz podjęciu działania w kierunku zaspokojenia tej potrzeby. Jest to prosty proces dla świadomego człowieka, który podchodzi do tematu swojej motywacji we właściwy sposób. Prawda jednak jest taka, że skuteczny coaching samego siebie jest wyzwaniem, dlatego też powstała Aplikacja Motywacyjna MotiFlow, która pomaga znaleźć motywację do kluczowych celów związanych z życiem jak np. Odchudzanie, ćwiczenie i trening, praca, motywacja swoich pracowników, motywacją do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Skuteczna motywacja w dzisiejszym świecie jest wyjątkowo trudna, bo uwaga jest przyciągana przez najróżniejsze źródła. Kilkadziesiąt lat temu, ludzie mieli w domach telewizor i telefon. Teraz liczba ekranów wynosi nawet 2-3 na osobę. Smartfony, telewizory, laptopy, tablety etc. O uwagę walczą nie tylko wielkie korporacje ze swoimi produktami, ale również mali “influencerzy” na social media, nie wspominając o autorach bardziej tradycyjnych mediów jak książki, czasopisma, czy prowadzący ulubione programy telewizyjne.

Aplikacja Motywacyjna

“Gdy tworzyliśmy aplikację przez okres 3 lat, naszym wyzwaniem było stworzenie kompletnego systemu motywacyjnego, który będzie pomagał wzbudzić użytkownikowi najważniejszy rodzaj motywacji, bo motywacji wewnętrznej. To było wyzwanie stworzyć kompleksowe narzędzie motywacyjne, ale z perspektywy czasu przyznaję, że nam się udało”, mówi główny trener aplikacji Motiflow, następnie dodaje: “Ludzi, którzy osiągają swojej cele i zaspokajają swoje pragnienia i marzenia wyróżnia umiejętność mówienia wielu kwestiom od którym nie potrafi się oderwać przeciętny Kowalski. Gdyby się zastanowić nad większością nie realnych celów osiąganych przez ludzi to są to po prostu bardzo długie drogi działania w danym kierunku bez przerywania lub zmienia celu. Dlatego ta umiejętność prowadzenia uwagi oraz motywacja jest tutaj kluczowa, jeśli chcemy pozostać na danych torze przez długi okres czasu i w końcu osiągnąć marzenie!”

Narzędzia motywacyjne na rynku najczęściej oznaczają się możliwością wprowadzenia zadań do wykonania i potem ich odznaczania. W MotiFlow jest wbudowany pełny proces motywacyjny z filmami instruktażowymi, interaktywnymi ćwiczeniami z zakresu inteligencji emocjonalnej, czy też wzbudzania motywacji do realizacji celów i nawyków.

Motywacja do odchudzania, nauki, pracy czy też motywowanie pracowników stają się kwestią podjęcia decyzji do działania w kierunku realizacji danych celów, ponieważ MotiFlow ma do zaoferowania wszystko co może dostarczyć dobry coach. A i znalezienie realnego, wykwalifikowanego coacha jest możliwe dzięki, ponieważ współpracujemy z wieloma ciekawymi ludźmi, którzy są gotowi służyć użytkownikom MotiFlow swoimi radami na spotkaniach on-line lub w rzeczywistości.

Podsumowując cały temat aplikacji motywacyjnej to dzięki rozwojowi technologii, połączenia jej z interaktywnym kodem, filmami, obrazami, social media etc. Aplikacja MotiFlow tworzy zupełnie nową jakość na rynku motywacji, oferując użytkownikom wspaniałe możliwości rozwoju, pobudzania motywacji wewnętrznej i zewnętrznej. Co warto wspomnieć, cały materiał motywacyjny w MotiFlow jest oparty na badaniach naukowych, co również pozytywnie przyczynia się do wiarygodności.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z MotiFlow już dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *