Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy. Dlaczego stały się tak popularne?

Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy to lodówki, które są przymocowane do szafek i oferują luksusowy wygląd wysokiej klasy. Wbudowane lodówki mogą być gotowe do montażu ze stali nierdzewnej lub panelu, pokryte niestandardowymi panelami szafek, aby bezproblemowo wtopić się w kuchnię. Jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie wartości przebudowy kuchni jest zaplanowanie wbudowanej lodówki w projekcie kuchni.

Kolumnowe chłodziarko-zamrażarki do zabudowy

Chłodziarko-zamrażarki kolumnowe są rodzajem zintegrowanej lodówki. Kolumny to urządzenia w pełni chłodnicze i całkowicie zamrażalnicze, które można zainstalować razem lub osobno i są w pełni konfigurowalne w zależności od potrzeb.

Świetnie nadaje się do:

  • Ciasna ścieżka dostawy – ponieważ kolumny są wysyłane osobno, łatwiej jest dostarczyć kolumny 2 x 24 “niż dużą lodówkę 48 “)
  • Dostosowywanie ilości miejsca, które chcesz przeznaczyć na świeżą żywność, mrożonki i przechowywanie wina
  • Ponieważ kolumny mogą być instalowane razem lub osobno, kolumny dają większą swobodę dostosowywania projektu kuchni

Chłodziarko-zamrażarki do zabudowy. O tym warto pamiętać!

Tam, gdzie większość standardowych chłodziarko-zamrażarek wytrzymuje użytkowanie przez 8-10 lat, wbudowane modele są budowane w wyższym standardzie i średnio trwają znacznie dłużej. Chociaż wbudowane lodówki kosztują więcej niż standardowe modele, można się spodziewać, że wytrzymają od dwóch do trzech razy dłużej. Tam, gdzie możesz wymienić zepsutą standardową lodówkę, będziesz chciał naprawić i utrzymać wbudowaną lodówkę, abyś mógł cieszyć się nią przez dziesięciolecia. Są one zbudowane lepiej niż standardowe lodówki.

Wbudowane modele lodówek oferują najwyższej jakości materiały w porównaniu do standardowych opcji z bardziej wytrzymałymi pojemnikami, półkami i częściami wewnętrznymi. Kiedy otworzysz wbudowaną lodówkę, zobaczysz, że jakość jest niezrównana. Wbudowana chłodziarko-zamrażarka jest integralną częścią dzisiejszej rosnącej tendencji do tworzenia większej przestrzeni. Lodówki do zabudowy mają płytką głębokość i nie wystają poza standardowe szafki o głębokości 24 cali. Z tego powodu zainstalowanie wbudowanej lodówki pomaga właścicielom domów uzyskać więcej miejsca. Ponadto modułowe wbudowane kolumny lodówki i zamrażarki mogą być razem lub osobno, aby zaoszczędzić miejsce.

Większość nowoczesnych lodówek do zabudowy (znajdziesz je na https://iguanasklep.pl/producenci/smeg-3/chlodnictwo-1) jest gotowa do przyjęcia niestandardowych paneli szafek lub frontu ze stali nierdzewnej. Stal nierdzewna to ponadczasowe wykończenie oferowane przez niemal każdą markę urządzeń. Lodówki gotowe do montażu paneli zapewniają całkowicie bezproblemowy wygląd. Lodówki do zabudowy są zaprojektowane tak, aby uzupełniać nowoczesne urządzenia kuchenne i zawsze możesz wybierać z szerokiej gamy materiałów, tekstur, kolorów i wzorów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *