Fotel masujący dla obiektów noclegowych – strefa SPA

Obiekty noclegowe to bardzo popularna forma prowadzenia biznesu. Dysponując nieruchomościami w największych kurortach turystycznych, można spodziewać się ruchu i zainteresowania przez cały rok – nie tylko w sezonie. Chcąc jednak zdobywać uznanie klientów, koniecznie należy pamiętać o oferowanym wyposażeniu, dzięki któremu hotel lub pensjonat staną się prestiżowe i eleganckie na tle konkurencji. Czasy, w których nowoczesna aranżacja i luksusowy wystrój wystarczyły, prawdopodobnie minęły bezpowrotnie. 

SPA & Wellness stają się obecnie podstawą ofert charakteryzujących się dbałością o komfort i odpoczynek gości. Nie każdy obiekt może sobie jednak pozwolić na basen (zwłaszcza zadaszony), dlatego fotele do masażu, sauna lub wanna z hydromasażem w sektorze przeznaczonym dla klientów premium, powinny być początkowo wystarczające. Warto jednak wiedzieć, jakimi zasadami kierować się w czasie inwestycji. W tym materiale zajmiemy się fotelami masującymi od renomowanych producentów. Zapraszamy serdecznie!

Prestiżowy, lecz przystosowany do potrzeb amatorów

Im bardziej luksusowe i eleganckie wyposażenie będzie dostępne dla klientów w strefie SPA, tym zarząd może liczyć na więcej rekomendacji i pozytywnych opinii. Należy jednak pamiętać, że większość klientów prawdopodobnie nie korzysta na co dzień z foteli masujących, dlatego muszą być one proste w obsłudze. Zbyt duża ilość funkcji lub programów manualnych, może być powodem frustracji z powodu braku umiejętności ustawienia. 

Massaggio Piccolo teoretycznie jest dobrym wyborem, lecz problemem mogą być jego niewielkie rozmiary. Lepiej więc sprawdzi się Massaggio Ricco (4 programy automatyczne) lub Massaggio Bello 2 (3 programy automatyczne). Użytkownik otrzymuje prosty panel sterowania usytuowany pod ręką, więc musi jedynie wygodnie usiąść w fotelu, wybrać interesujący go przycisk i może cieszyć się przyjemnym masażem.

Jak dostosować fotele do masażu do pomieszczenia

Pomieszczenia SPA w obiektach noclegowych zazwyczaj nie są urządzane w konkretnym stylu. Łączą ze sobą zarówno nowoczesność, jak i drewniane klasyczne elementy. Nie trzeba więc skupiać się szczególnie na wyglądzie samych foteli masujących, lecz koniecznie należy wybrać asortyment elegancki. Wcześniej wspomniane Massaggio Bello 2 i Ricco są do siebie podobne, lecz różnią się kolorem. Inwestując w Bello 2, otrzymujecie czarną, minimalistyczną tapicerkę, która jest w pewnym sensie bezpieczniejszym wyborem. 

Dysponując średniej wielkości pomieszczeniem aranżowanym na mini SPA lub kącik relaksu, bez sensu sięgać po bardzo masywne konstrukcje. Są one zazwyczaj zaawansowane technologicznie i drogie, dlatego w tej cenie lepiej kupić dwa mniejsze modele. Klienci będą mogli wtedy spędzić czas na przyjemności ze swoimi towarzyszami podróży, co na pewno wpłynie na poziom ich zadowolenia. 

Skoro teraz już wiecie, jakie fotele masujące najlepiej sprawdzą się w Waszych obiektach noclegowych, pozostaje tylko i wyłącznie kwestia zakupu! Mamy nadzieję, że udało nam się odkryć przed Wami wszystkie tajemnice odpowiedniego wyboru.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *