Gdzie warto założyć firmę za granicą?

Jest wiele możliwości, jeśli chodzi o zakładanie własnej firmy poza granicami kraju. Trzeba wybrać taki wariant, jaki dla nas jest najkorzystniejszy, bo w ten sposób zyskamy na tym łatwiejsze prowadzenie własnej firmy. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się zakładanie firmy w Rumunii. Na pewno niewiele osób ma tam firmy, ale to cały czas się zmienia. To, dlatego że ten kraj jest o wiele bardziej przyjazny dla przedsiębiorców. Można założyć tam każdy rodzaj firmy i poradzić go nie płacąc tak wysokich składek i podatków. Jeśli chodzi o podatki to, jeśli dochody nie przekraczają miliona euro to podatek dochodowy wynosi jeden proces. Jeśli tę wartość przekroczymy to jest wtedy podatek CIT i szesnaście procent. To wygląda bardzo zachęcająco, dlatego warto bliżej się zainteresować zakładaniem firmy w tym kraju.

Jak to trzeba będzie zrobić?

2205Trzeba będzie polegać na kimś, kto się tym zajmuje od bardzo dawna. W ten sposób trafiamy do firmy, która będzie we wszystkim pośredniczyła, a nam właśnie na tym bardzo zależy. Otrzymamy wtedy pomoc na bardzo wysokim poziomie, na której nam zależy. Firma Company Romania zajmuje się właśnie taką pomocą i dlatego warto nawiązać z nimi kontakt. Mają przygotowane bardzo różne pakiety, które są zależne od tego, jakie roczne dochody nasza firma ma generować. Wiedzą o rejestracji firmy wszystko, czego my nie wiemy. W Rumunii warto prowadzić firmę, bo wiele na tym zyskamy. Właśnie, dlatego trzeba skorzystać z pomocy kogoś, kto zna bardzo dobrze język rumuński i jest w stanie nam pomóc w urzędach. Wszystkie formalności są załatwiane w naszym imieniu, a my tylko czekamy aż nasza firma będzie mogła w legalny sposób działać w Rumuni. Nastąpi do naprawdę bardzo szybko i zaczniemy na tym dużo zyskiwać.

Co zyskamy ze współpracy z firmą?

2205Pierwsze jest oczywiście zarejestrowanie naszej firmy. Oni wszystkie potrzebne dokumenty bardzo szybko przygotują. Kolejnym krokiem będzie założenie konta w banku, bo to jest konieczne. Potrzebne są nam również certyfikaty podatkowe jak i rejestracja podatku Vat. Jeśli mamy problemy i chcemy je szybko rozwiązać to korzystać z porad prawnych i finansowych. W jednym miejscu mamy dokładnie takie usługi, jakie są nam potrzebne. Po stanie firmy leży również to, aby przygotować dla nas wirtualne biuro razem z adresem. Właśnie, dlatego taka współpraca przyniesie nam bardzo dużo korzyści. Przekonamy się, że założenie jak i prowadzenie własnej firmy w Rumuni wcale nie jest takie skomplikowane, na jakie na początku wyglądało.

2205

Polecamy:
Chwilówki online – wszystko, co musisz wiedzieć na ich temat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *