Jaki program do wystawiania faktur w 2020 roku?

 

Rok 2020 zbliża się wielkimi krokami. To dobry moment, aby zrobić listę postanowień. Jednym z nich mogłaby być zmiana dotychczasowego oprogramowania do wystawiania faktur, z którego korzysta Twoja firma, na program Faktura Small Business lub Faktura Small Business Handel.

Prosty program do faktur 2020. Dlaczego akurat Faktura Small Business?

Na pewno żyjemy w czasach, w których zdecydowanie sprawdza się powiedzenie „czas to pieniądz”. Dlatego też szukając oprogramowania do wystawiania faktur szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na to, aby było proste w obsłudze. Takim programem z całą pewnością jest Faktura Small Business. FSB została stworzona przez łódzką firmę Mega-Tech ponad dekadę temu. Program jest skierowany głownie do mikro, małych i średnich firm. Przede wszystkim postawiono w nim na łatwość obsługi, a także taką ilość funkcji, która wystarczy na jak najszybsze wystawianie dokumentów. I to się twórcy tej aplikacji udało. Fakturę można wystawić w kilka sekund podobnie jak dodać nowy towar do bazy czy klienta do kartoteki. Niewątpliwie tak szybkie wykonanie tych czynności jest możliwe, ponieważ program dysponuje funkcją wczytywania danych klientów z serwerów CEIDG a także wysyłaniem faktur mailem bezpośrednio z aplikacji. Użytkownik nie musi również martwić się o bezpieczeństwo danych z uwagi na usługę robienia i wysłani kopii bezpieczeństwa na zewnętrzny serwer.

Fakturowanie 2020 z magazynem? Program Faktura Small Business Handel.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, któremu oprócz sprawnego wystawiania faktur zależy na prowadzeniu magazynu w programie to idealną aplikacją dla Ciebie będzie Faktura Small Business Handel. Poza wystawianiem dokumentów takich jak Faktura, Faktura Zaliczkowa, Faktura Końcowa, Faktura Proforma czy Faktura Korekta, FSBH daje możliwość prowadzenia stanów magazynowych, wystawiania dokumentów magazynowych i kasowych, a także wprowadzania faktur zakupu. Jest to program równie prosty i szybki i tak samo jak w Faktura Small Business można w nim wygenerować JPK.

Czy rok 2020 będzie można zaliczyć do udanych? Tego nie da się dzisiaj stwierdzić, ale prawdopodobieństwo będzie większe, przynajmniej, jeśli chodzi o prowadzenie firmy, jeżeli postanowimy, że zaczniemy go z programami Faktura Small Business albo Faktura Small Business Handel. A może nie warto czekać do początku 2020 i przetestować je już teraz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *