Kurs elektryka: online czy lokalnie?

Zastanawiasz się, który sposób na zdobycie uprawnień elektrycznych jest najlepszy? Czy kurs elektryka online, a może lokalnie? W tym artykule znajdziesz porównanie tych dwóch metod.

Kurs elektryka – czego uczysz się na kursie online, a lokalnie?

Jeśli wydawało Ci się, że kurs na elektryka online bądź stacjonarnie różni się między sobą wiedzą, która jest przekazywana to zdecydowanIe było to błędne myślenie. Kursy stacjonarne i te prowadzone w formie internetowej uczą tych samych zagadnień prawnych dotyczących stanowiska pracy, które chcesz wykonywać. Poznajesz najnowsze technologie oraz to jak robić prawidłowe pomiary elektryczny, a nawet to jak postępować z osobą, która została rażona prądem. Jak więc widać możesz bez problemu  wybierać między tymi dwoma metodami bez poczucia, że w którymś miejscu wiedza jest uszczuplona. 

Kurs elektryka online – korzyści z wybrania szkoleń internetowych 

1. Przede wszystkim wybierając kurs online nie musisz chodzić na spotkania ustalone w konkretnym miejscu, o konkretnej godzinie. Możesz usiąść do kursu tuż po wstaniu bądź w godzinach wieczornych. Miejsce nie jest ograniczone bo może być to twoje łóżko, kanapa w salonie albo bujana huśtawka w ogrodzie. Może to być każde miejsce oby tylko miało możliwość dostępu do internetu. 

2.Kolejnym plusem jest tempo nauczania. Możesz przyswajać wiedzę w swoim tempie. Kurs elektryka online daje całkowitą swobodę nauki.

3.Kurs musisz ukończyć w ciągu 30 dni. To sporo czasu na to, aby przygotować się do egzaminu. 

4.W dobie koronawirusa kurs online jest w 100% bezpieczny dla zdrowia. Nie musisz spędzać kilku godzin w towarzystwie grupy ludzi, którzy mogą być zarażeni. 

Kurs elektryka lokalnie – plusy i minusy

1. Na kurs elektryka stacjonarnie musisz uczęszczać w wyznaczonym terminie, konkretnym miejscu oraz godzinie. 

2.Tempo nauki jest ustosunkowane z tempem nauczania dla całej grupy. Jeśli więc nie nadążysz będzie trzeba uczyć się samemu w domu.

3.Kursy bardzo często trwają godzinę bądź dwie  przed egzaminem. A więc całą wiedzę potrzebną do zdania egzaminu musisz przyswoić w bardzo krótkim czasie. 

4.Kurs elektryka lokalnie w czasach COVID-19 nie jest bezpieczny, jak również zbyt komfortowy ze względu na nakaz noszenia maseczki. 

5.Plusem szkoleń stacjonarnych jest możliwość interakcji z wykładowcą. 

6.Czasami osoby w tradycyjnych warunkach uczą się szybciej. Jest to dobre dla osób, które nie potrafią skupić się w miejscu zamieszkania. 

Zobacz także jak zdobyć uprawnienia G1 G2 G3.

1 Komentarz

  1. Adam pisze:

    Witam, mam w garażu trochę starej elektroniki i nie za bardzo wiem co z nią zrobić. Zna ktoś jakiś skup elektroniki?, w którym szybko pozbędę się problemu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *