MARBA – polski producent detergentów światowej klasy

Firma Marba z Zielonej Góry to jeden z największych polskich producentów tzw. chemii gospodarczej. W zakresie produkcji znajdują się zarówno produkty przeznaczone dla gospodarstw domowych, jak i przedsiębiorstw oraz obiektów użyteczności publicznej. W szerokim wachlarzu produktowym Marby znajdziemy między innymi środki myjące, czyszczące, produkty przeznaczone do zmywarek i pralek, jak również całe spektrum kosmetyków kąpielowych. Firma jest również oficjalnym dystrybutorem – z licencją na wyłączność w Polsce – kultowego produktu zza oceanu marki Scrub Daddy.

Marki własne oraz private label

Wieloletnia obecność na rynku producentów detergentów pozwoliła zdobyć firmie ogromne doświadczenie. Dziś firma z powodzeniem realizuje się jako producent marek własnych, ale obsługuje też topowych liderów branży detergentów. Produkty, które zostały wytworzone w fabrykach Marby, można kupić w popularnych w Polsce dyskontach: Biedronce, Lidlu czy sklepie Auchan. Część asortymentu Marby, jak również serie produktowe przygotowane specjalnie dla sieci drogerii, dostępne są między innymi w Rossmanach i drogeriach Natura.

Profesjonalna chemia gospodarcza w przystępnej cenie

W ofercie zielonogórskiego producenta znalazły się na przykład produkty wspierające utrzymanie czystości w domu – dedykowane do sprzątania łazienek, kuchni, mieszkania, biura. Dzięki nim sprzątanie jest łatwiejsze, przyjemniejsze i z całą pewnością efektywniejsze. Produktem, który cieszy się dużym zainteresowaniem w Europie jest produkt własny Marby  – EcoCleox. W ramach tej linii produktowej, firma proponuje konsumentom nowoczesne spraye do czyszczenia z zapasem w postaci kapsułki. Produkt jest o tyle ciekawy, że umożliwia bardzo szybkie i łatwe przygotowanie zapasu produktu. Jest to ekonomicznie i ekologicznie uzasadnione rozwiązanie.

Produkty do zmywarek i pralek – od tabletek do zmywarki po perfumy do prania

Jedną z największych grup produktowych, które powstają w lubuskich fabrykach Marby, są środki do pralek. Mowa tutaj zarówno o detergentach do prania, jak i o środkach czyszczących pralkę czy pozwalających utrzymać jej długotrwałą dobrą kondycję. W ramach produktów do prania Marba produkuje między innymi kapsułki do prania – wspaniale kuszące aromatem perfumy do prania, innowacyjne perełki zapachowe czy kapsułki żelowe do prania (białego, ciemnego, kolorowego, uniwersalne). W ofercie firmy znajdują się także płyny do płukania, które uzupełniają półkę detergentów do prania.

Prawdziwym hitem, który od lat zdobywa serca polskich konsumentów są tabletki czyszczące pralkę, dzięki którym czyszczenie i konserwacja układu pralki są banalnie proste. Produktem chętnie kupowanym – zarówno w sklepach stacjonarnych prowadzących sprzedaż produktów Marby, jak i w sklepie internetowym producenta są odkamieniacze w żelu i w tabletkach. W wielu rejonach polski ze względu na bardzo twardą wodę jest to produkt kategorii must-have.

Marba dzięki innowacyjnej linii produkcyjnej, może także produkować różnego typu kapsułki do zmywarek. W ofercie znajdują się zwykłe tabletki do zmywarki, żelowe kapsułki do zmywarek, jak również akcesoria uzupełniające: tabletki do czyszczenia zmywarek i odkamieniacz.

Warto wspomnieć, że Marba to producent, który słucha potrzeb swoich konsumentów. To właśnie dla nich produkowane są duże ECO opakowania z dużą ilością produktów – kapsułki do zmywarki i kapsułki do pralki można kupić w opakowaniach nawet po kilkaset sztuk. Wszystko dla wygody i oszczędności użytkownika.

Kosmetyki kąpielowe dla dzieci i dorosłych

Użytkownicy produktów Marby doceniają również linię kosmetyków kąpielowych, które są bardzo chętnie kupowane stacjonarnie i zamawiane w sieci. Wśród najpopularniejszych kosmetyków do kąpieli – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci – wymienić można między innymi musujące kule do kąpieli czy sole kąpielowe.

Nie brakuje też innowacyjnych rozwiązań i produktów – prawdziwymi hitami kosmetycznymi są pianotwory, barwinki, galaretka do kąpieli czy … ciastolina kąpielowa. Te produkty to połączenie kilku funkcji – dziecko myje się, jednocześnie bawiąc i rozwijając swoją kreatywność. Spora część produktów przeznaczonych dla dzieci ma jeszcze jeden atut – w specjalnie oznaczonych opakowaniach konsument znajdzie produkt z niespodzianką – w niewielkich plastikowych pudełkach, zatopionych w produkcie, ukryto urocze zabawki dla dzieci. W zależności od tego jaki produkt wybierzemy, będą to rybki, dinozaury, zwierzęta afrykańskie, sówki etc.

Ciastolina kąpielowa to mydło w formie przyjemnej w dotyku masy przypominającej plastelinę. Masa jest podatna na zmianę kształtu, dzięki czemu można się nią bawić zupełnie tak, jak plasteliną czy piankoliną. Produkt rozpuszcza się i mydli dopiero w kontakcie z wodą. Zanim dziecko się wykąpie, może rozwijać swoją kreatywność z produktem takim jak ciastolina do kąpieli. Marba proponuje ją w kilku kolorach i zapachach oraz w wariancie duo, gdzie w pojemniku znajdują się dwa kolory i zapachy ciastoliny kąpielowej.

Galaretka do kąpieli to z kolei kolorowa, lecz z przezroczysta masa, która w kontakcie z wodą rozpuszcza się uwalniając zwierzątko-niespodziankę.Produkt może służyć do mycia oraz zabawy. Przypomina tę galaretkę, którą znamy z deserów. Choć pachnie i wygląda obłędnie, niestety nie jest jadalna.

Prawdziwym fenomenem są za to pianotwory do kąpieli oraz strzelaki. Jak sama nazwa wskazuje, pianotwory tworzą w kąpieli ogromną ilość kolorowej i pachnącej piany, co zdecydowanie podnosi walory mycia w wannie i czyni kąpiel atrakcyjniejszą dla dziecka. Strzelaki natomiast to niewielkie kolorowe kryształki, które wrzucone do wody strzelają niczym rozpuszczalna oranżadka na języku, uwalniając do wody piękny owocowy zapach i kolor.

Wszystkie produkty z kategorii kosmetyków kąpielowych produkowane przez Marbę, charakteryzują się pięknymi pastelowymi kolorami oraz owocowymi aromatami. Z produktami kąpielowymi Marby można w łazience wyczarować prawdziwie tęczową krainę.

Marba stawia na wygodę, estetykę i innowacyjność

Jak widać gama produktowa opuszczająca fabrykę w Zielonej Górze jest bardzo duża. Produkty pod markami własnymi Marby to między innymi Cleox, Oxo, EcoCleox, HuHu, Bayabelle, Hydrozaurus, Jungle Bath czy Monster Bath, jak również Ocean Friends, Liquid Aroma, Aroma Pearls czy Aroma&More. Producent stawia na dobry skład i wielofunkcyjność swoich produktów. Wybierając tabletki do zmywarki czy środek czyszczący pralkę marek własnych Marby, masz pewność, że sięgasz po polski produkt dobrej jakości w przyzwoitej cenie.

Ubrania sportowe – dlaczego warto się w nie zaopatrzyć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *