Masz firmę? Zobacz nasz krótki przewodnik po komercyjnych systemach filtracji wody

cleanwaterweb32

Kiedy zdecydujesz się zakupić system filtracji wody dla Twojej firmy, prawdopodobnie zostaniesz zbombardowany wieloma różnymi typami komercyjnych filtrów wody na rynku.

Chociaż ich wybranie może wydawać się niemożliwe, bo już na samym początku możesz odczuwać ból głowy na myśl o tym, jak wybrać która maszyna do uzdatniania wody jest najlepsza – upewnij się, że tam gdzie szukasz istnieją idealne produkty dostępne dla firm o wszystkich kształtach i rozmiarach. Potem wystarczy tylko trochę wiedzy o głównych typach komercyjnych filtrów wody. Na dobry początek poniższe informacje pomogą Ci zdecydować, które z rynkowych opcji będą odpowiadać na wyjątkowe potrzeby – twoje, twoich pracowników, twojej firmy.

Tutaj weźmiemy pod uwagę kilka typowych komercyjnych systemów filtracji wody, a wnioski z tego na pewno pomogą Ci wybrać, który rodzaj powinieneś kupić do swojej restauracji, hotelu, ośrodka lub biura.

System filtracji wody z dwoma zaworami

Ten typ uzdatniania wody będzie doskonały do: biur średnich i dużych oraz restauracji. Dwukanałowy, komercyjny filtr wody odprowadza schłodzoną wodę gazowaną i niegazowaną. Ten typ filtra wody niesie ze sobą takie profity, jak oszczędność miejsca, samodzielny projekt, który można łatwo dopasować do wymagań przestrzeni. Filtr ten zwykle składa się z dwóch oddzielnych jednostek: jednego zespołu filtracyjnego i jednej jednostki chłodniczej i węglanowej, która łączy się z dostawą wody. System filtracji wody tej wielkości najczęściej może pompować 35 litrów zimnej wody na godzinę.

System filtracji wody z trzema zaworami

Ten typ będzie doskonały dla dużych firm, hoteli, domów, profesjonalnych kuchni, lokali gastronomicznych. Trzyspustowy filtr oferuje coś dla każdego. Oprócz chłodzonej lodowatej i zimnej wody – ta komercyjna maszyna do filtracji wody zawiera kran, który zapewnia wodę w temperaturze pokojowej dla tych gości, pracowników i patronów, którzy nie lubią zimnej wody. Zewnętrzny kurek wodny może być również łatwo używany do profesjonalnych kuchni. Ten system filtracji, dozowania i uzdatniania wody składa się z trzech oddzielnych zespołów: systemu przeciwpoślizgowego, zestawu do filtrowania oraz regulatora CO2 i zbiornika. Łączą się one z dopływem wody. Chociaż jest on nieco większy niż dwutłokowy odpowiednik, ten system filtracji wody wiąże się także z oszczędnością miejsca, nie ma widocznych komponentów i może nadal oferować około 80 litrów zimnej wody.

Dozownik wody filtrowanej z wieżą dwu-zaworową

Doskonały do: biur o średniej wielkości i restauracji sposób uzdatniania wody. Jeśli poszukujesz komercyjnego filtra wody, który będzie wyglądał elegancko na samoobsługowym blacie do pobierania napojów w restauracji lub szukasz czegoś do eleganckiego i wyrafinowanego wnętrza biura z otwartym planem, ten przefiltrowany dozownik wody z wieżą i dwoma kranami może być idealnym rozwiązaniem na te wymagania. Ten system dozuje schłodzoną i zimną wodę gazowaną, a jednocześnie dobrze wygląda. Pracownicy i klienci na pewno docenią popijanie czystych napojów z tego wzorowanego na stylowym wzornictwie dozownika, który najczęściej oferuje 35 litrów chłodzonej wody na godzinę.

W artykule wykorzystano materiały pochodzące ze strony http://www.klarsan.pl