Paznokcie Sosnowiec Zagórze – subtelna stylizacja

Paznokcie Sosnowiec ZagórzePaznokcie Sosnowiec Zagórz, to miejsce, gdzie znajdziesz profesjonalne doradztwo w stylizacji paznokci. Ładne paznokcie są efektem osiągalnym, gdy systematycznie wykonujemy zabiegi i zmienimy swój dotychczasowy styl życia. Wiemy przecież, jak nieestetycznie wyglądają kruche i łamliwe paznokcie. Warto więc zadbać, o ich właściwą pielęgnację. Przez dłuższy czas, pozwoli cieszyć się nam pięknymi paznokciami, profesjonalnie nałożony manicure hybrydowy. Zastosowanie preparatów kosmetycznych regenerujących, wzmacniających i leczniczych, będzie również bardzo pomocne. Należy stosować odżywkę do paznokci, na naturalnym wapniu, keratynie, dodatku witaminy A, C i E. Preparaty na paznokcie odżywiają płytkę, utwardzają jej powierzchnię.

Wygląd paznokci jest świadectwem obecnego stanu zdrowia danej osoby. Wszelkie bruzdy, wgłębienia, białe plamki czy przebarwienia, to często niewłaściwa pielęgnacja paznokci i brak witamin oraz składników mineralnych.

Paznokcie Sosnowiec Zagórze – skuteczność zabiegów kosmetycznych

W Paznokcie Sosnowiec Zagórze powiemy jak skutecznie wzmocnić płytki paznokci. Suplementy diety, to skuteczne wspieranie kondycji płytki, skład preparatów oparty jest na naturalnych składnikach. Krzem, biotyna, witaminy z grupy B, witamina A, C, D i E, żelazo, molibden, selen, siarka oraz cynk, to składniki, które w naturalny sposób tworzą zdrową płytkę paznokciową. Nie tylko ją odżywią, ale też utwardzą jej powierzchnię.

A piękne i zdrowe paznokcie będą naszą wizytówką.

Paznokcie Sosnowiec Zagórze – wybór zabiegu

Paznokcie Sosnowiec Zagórze, to paznokcie w dobrych rękach. Oferta salonu urody Paznokcie Marzeń z pewnością zachęcić do zadbania o swój wygląd. Znajdziemy tu ofertę naprawy uszkodzonych paznokci, usunięcie hybryd lub żeli w połączeniu z pielęgnacją. W Paznokciach Marzeń wykonuje się także manicure hybrydowy, żelowy i japoński oraz zabiegi odżywcze

Manicure japoński to naturalny sposób dbania o paznokcie. Sosnowiec Zagórze jest miejscem, w którym usługa jest bardzo popularna. Polega na wcieraniu specjalną polerką, witaminowej pasty, w płytkę paznokcia. Warstwą wykańczającą jest puder, który zabezpiecza przed wypłukiwaniem się składników odżywczych pasty. Zabieg polecany jest na łamliwe lub rozdwajające się paznokcie, zdecydowanie je wzmocni.

Zabieg manicure hybrydowy poleca się, gdy płytka jest mocna i twarda, pięknie uformowana. Hybrydą nadajemy kolor, ale nie mamy możliwości korygowania formy i kształtu paznokcia. Na takim manicure możemy wykonywać zdobienia. Najpierw jednak przygotowujemy płytkę, a to ważny proces, opracowujemy skórki, płytkę paznokcia wyrównujemy, odtłuszczamy. Im dokładniej przygotujemy paznokieć, tym precyzyjniej go pomalujemy. Nakładamy warstwę bazy, utwardzamy ją w lampie UV. Malujemy lakierem hybrydowym, utrwalamy w lampie. Na koniec zabiegu paznokcie malujemy topem, również utwardzamy w lampie. I już jesteśmy posiadaczkami estetycznych paznokci.

Żel na naturalną płytkę paznokcia. Gdy naturalna płytka jest zgrabna, długa i smukła, ale krucha i łamliwa, polecamy utwardzenie i nadbudowę naturalnej płytki paznokcia żelem. Co wzmocni i zabezpieczy przed czynnikami zewnętrznymi. Stylizacja jest mocniejsza niż zabieg lakierem hybrydowym.

Przedłużenie naturalnego paznokcia żelem jest to uformowanie na szablonie nowego wolnego brzegu. Kształt i długość zależą od możliwości dopasowania się do kształtu i kondycji naturalnego paznokcia.

Zabieg uzupełnienia polega na odświeżeniu stylizacji, uzupełnienia odrostu, zmiany koloru.  Jak często uzupełniamy, zależy od tempa wzrostu naturalnego paznokcia. Najczęściej to 3-4 tygodnie. Ściągamy starą masę, oczyszczamy, przygotowujemy płytkę, opracowujemy skórki i brzeg paznokcia, odtłuszczamy i nakładamy nową masę żelu. Wszystko z najwyższą starannością.

Złamany paznokieć? Teraz to nie problem, doświadczona manicurzystka szybko go naprawi, zbuduje nowy, za pomocą formy i nadal będziesz mogła cieszyć się swoim manicure. Im bardziej doświadczona stylistka, tym precyzyjniej wykonane usługi na Twoje paznokcie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *