Pizza jest dla każdego!

Jeśli chodzi o pizzę chyba każdy się zgodzi, że nie ma złego czasu na pizzę. Może są takie momenty kiedy nie bardzo wypada, ale i wtedy nie ma sensu zabraniać. W końcu nawet na weselu pizza może być smieszną alternatywą i nikt się nie obrazi!

Dzieci piszą z radości, każdemu smakuje i przychodzi w tak wielu odmianach i kolorach, że dietetycy ostatnio zaczęli przymykać oko na jej kaloryczność. Z resztą sieci starają się urozmaicać menu i odpowiadać na potrzeby swoich klientów, dlatego też pizzeria Domino’s na swojej stronie wprowadziła kreator pizzy. W sytuacji, kiedy nie możecie zdecydować się, która pizza jest najlepsza, możecie stworzyć swoją wymarzoną.

Gdzie szukać dobrej pizzy w Warszawie?

Wystarczy wygooglać odpowiednią frazę albo od razu wejść na stronę http://www.entuzjascipizzy.pl/ i zapoznać się z ofertą sieci Domino’s. To pizzeria z tradycjami nie tylko w Polsce, ale przede wszystkim na świecie. Powstała w Ameryce i od ponad 60 lat stanowi dobro narodowe. To oni wpadli na pomysł, by pizza dostarczana była maksymalnie w 30 minut! Ich logo w formie klocka od domino można zobaczyć w wielu filmach, serialach czy grach, jest bardzo charakterystyczne. Nieodmienne od samego początku bardzo dbają o jakość produktów i obsługi. Gdziekolwiek lokują swoje restauracje utrzymują jednakowo wysoki poziom, co nie zdarza się wszystkim sieciom.

Można się przekonać samemu na miejscu w lokalu, ale najlepiej zamówić placek prosto do domu. Proces przygotowania pizzy od złożenia zamówienia jest idealnie obliczony. Doszli do perfekcji i wiedzą z dokładnością co do minuty, ile czasu pizza powinna spędzić w piecu oraz ile czasu ma wyrastać ciasto zanim w ogóle można układać na nim składniki. Wycieczkę po lokalu zaserwował zwycięzca MasterChefa Damian Kordas na kanale Domino’s Pizza:

Pizza jak w domu!

Nie od dziś wiadomo, że najlepiej gotuje mama. W domowych obiadach plusem jest to, że niemal zawsze mamy pewność co jemy. Chyba, że babcia lubi przemycać w gulaszu podroby, których nie lubią inny a seniorka nie chce się do tego przyznać. To skrajny przypadek. Zazwyczaj jednak staramy się by składniki z jakich gotujemy były najwyższej jakości. I z tego samego założenia wychodzi Domino’s. Sos na pizzę przygotowują na miejscu z dojrzałych pomidorów, a mozzarellę kupują od sprawdzonego producenta. Tylko prawdziwa mozzarella idealnie topi się na gorącym cieście i pięknie się ciągnie, kiedy chcemy odgryźć kawałek. A do tego ma ten wyrazisty smak, który idealnie podbija inne składniki. W placku nie znajdziemy żadnych polepszaczy, ponieważ zwyczajnie nie są tam potrzebne. Porcja ciasta po zagnieceniu odpoczywa i rośnie przez 24 godziny i dopiero po tym czasie jest gotowa do wyrabiania. Każda gotowa pizza podróżuje w specjalnej torbie termicznej, dzięki czemu zachowuje wysoka temperaturę i z pewnością nie przyjedzie zimna.

Zamawiając pizzę na stronie zawsze możemy liczyć na kilka promocji. I nie są to wymuszone rabaty ale faktycznie atrakcyjne oferty, jak dwie pizze w cenie jednej! Oferty praktycznie codziennie się zmieniają więc ciągle mogą nas zaskoczyć. Promocja obowiązuje również na Facebooku gdzie możemy zamawiać… przez Messenegera rozmawiając z botem. Tego chyba w Polsce jeszcze nie było, prawda?

Pizza nocą w Warszawie

Szczególnie w piątkowe wieczory i leniwe soboty mamy ochotę na pizzę. Kiedy przychodzą znajomi a w lodówce zieją pustki pizza jest najlepszą i najszybszą opcją. I powiedzmy sobie szczerze, chyba ikt nie będzie narzekał? Lokale Domino’s otwarte są nawet do 23. Wystarczy sprawdzić w twojej okolicy i złożyć zamówienie by cieszyć się ciepłym plackiem z salami czy pieczarkami. I czego więcej chcieć jeśli nie dobrego jedzenia i przyjaciół obok siebie w sobotni wieczór? Może żeby było więcej promocji w Domino’s, bo najlepszą pizzę w Warszawie już mają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *