Praca webmastera – zobacz jak robią to najlepsi

computer-lab

Nie każdy musi być ekspertem w dziedzinie tworzenia atrakcyjnych stron internetowych. Z drugiej strony, posiadanie jej, często bywa niezbędne w prowadzeniu biznesu. Dlatego warto zatrudnić fachowców, którzy za w miarę przystępną cenę wykonają projekt dobrze skonstruowanej witryny. Takich właśnie specjalistów znajdziemy w Owocnych.

Projektowanie stron

Owocni to firma, która w głównej mierze zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Usługa jest całkowicie kompleksowa. Klient dokonuje zlecenia, opisuje produkt, który chciałby otrzymać i dostaje w pełni działającą i atrakcyjną witrynę. Firma specjalizuje się w stronach wszelkiego rodzaju i o wszelkiej tematyce, jednakże nie jest tak, że każdy z produktów wygląda tak samo. Doskonale rozumieją różnicę między projektowaniem strony dla branży gastronomicznej, a medycznej czy odzieżowej. Za każdym razem otrzymamy inny, wyjątkowy produkt. Cała procedura rozpoczyna się od dokładnego wywiadu z klientem, na którego bazie tworzy się poglądowy schemat portalu. Określa się ilość podstron, jakość treści i zdjęć, technologię wykonania.

Grafikę również tworzą fachowcy, tak samo jak teksty, które mają zostać umieszczone na stronie. Lata doświadczeń w projektowaniu sprawia, że każdy portal, który powstał, odnosi sukces. Ilość odwiedzin znacząco rośnie, podobnie jak współczynnik konwersji. Nie ma firmy, która w większym stopniu rozumie konieczność przekształcenia odwiedzającego stronę Internauty w końcowego klienta.

Owocni oferują również darmową wycenę istniejącego już projektu. Niestety, nie podejmują się zleceń, które wycenia się poniżej 1500 złotych, co z drugiej strony jest dość niskim kosztem w przypadku realizacji usług tego typu. Bardzo często ceny profesjonalnych portali zaczynają się od trzech tysięcy złotych. Firma tworzy również atrakcyjne i popularne sklepy internetowe, które zapewniają bezpieczeństwo kupującym.

Nie tylko strony

Lista świadczonych usług nie zamyka się bynajmniej na projektowaniu witryn internetowych. Owocni z powodzeniem radzą sobie również w niezależnym tworzeniu tekstów na strony lub grafik. Wykonują i promują marki i logo produktów i firm. Zajmują się tym fachowcy od marketingu i reklamy, można więc spokojnie oddać się w ich ręce. Na swojej stronie internetowej, która jest ich wizytówką, można również zapoznać się z galerią wykonanych już projektów i samodzielnie przekonać się o jakości ich usług. Do największych klientów firmy należą takie korporacje jak Wella, Allianz czy Mokate. Jest jednak jedna bardzo ważna różnica między

Owocnymi a innymi projektantami stron internetowych. Nie traktują posiadanej przez siebie wiedzy za tajemną. Prowadzą bloga o tematyce tworzenia portali, zamieszczają artykuły i wprost pokazują swoje dzieła. Można zadać pytanie ekspertowi, który w jasny sposób wytłumaczy cały proces projektowania atrakcyjnego portalu. Jeśli ktoś potrafi stworzyć to, co oni – droga wolna.

Taki zabieg jest mile widziany w oczach klientów, którzy dokładnie wiedzą, czego się spodziewać i jak będzie realizowane ich zlecenie. Firma dąży do kontaktu i otwartości na zleceniodawcę. Nie mają przed nim tajemnic. Czytając liczne artykuły, można zapoznać się z konkretną osobą, która będzie koordynowała tworzeniem naszego projektu.

Specjaliści

W tworzeniu zamówionej strony internetowej bierze udział wielu specjalistów z całej Polski. Najlepsi graficy projektują kolorystykę, tło i elementy. Jeśli to potrzebne, mogą stworzyć również logo firmowe. Wyselekcjonowani copywriterzy tworzą odpowiednie teksty, a programiści obeznani w najnowszych technologiach wykonają zlecenie wspierające każde rozwiązanie. Każda ze stron jest domyślnie responsywna, czyli możliwa do obioru na każdym urządzeniu podłączonym do Internetu. Choć główna siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, bez problemu obsługują klientów również z innych regionów. Cały kontakt może opierać się na korespondencji mailowej lub rozmowach telefonicznych. Tak długo, aż zamawiający nie będzie w pełni zadowolony z efektów prac, nie zostanie pobrana od niego żadna opłata. Zagwarantowane jest pełne bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Artykuł powstał przy współpracy firmy Owocni – Strony internetowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *