Regeneracja po treningu z Nutrigo Lab Regeneration. Czy suplement działa?

Równie istotną kwestią co ćwiczenia jest właściwa regeneracja. To właśnie podczas odpoczynku tkanka mięśniowa jest odbudowywana, wracają także siły, które pozwalają na pracę nad swoim ciałem. Równie w trakcie odpoczynku przyda się odpowiednie wsparcie, które pozwoli osiągnąć większe efekty i przywrócić energię.

Co to jest Nutrigo Lab Regeneration?

Suplementacja jest istotna na każdym etapie pracy nad własnym ciałem – także podczas regeneracji. Jest to moment, podczas którego nabiera się sił, a mięśnie się odbudowują. Każda ciężko trenująca osoba wie, jak ważny jest odpoczynek – zdaje sobie również sprawę, że bez wsparcia nie zawsze jest on optymalny.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych suplementów na regenerację, jednakowoż my zdecydowaliśmy się na recenzję Nutrigo Lab Regeneration. Dlaczego? Otóż, weryfikując opinie i rankingi – produkt zdecydowanie się wyróżniał. Najlepszym dowodem jest publikacja “Suplementy na regenerację (i nietylko!). Które są skuteczne?” na łamach Silniejszy.pl.

Preparat polecany jest wszystkim osobom aktywnym, które chcą osiągnąć maksymalne efekty. Jego profesjonalnie opracowany skład wspiera organizm  na wielu polach w czasie odpoczynku. Pozwala zmniejszyć zmęczenie i pomaga mięśniom się zregenerować. Jego składniki zwiększają syntezę białek mięśniowych, co umożliwia pracę nad wymarzoną sylwetką i sukcesywne zdobywanie rzeźby. Dzięki wysokiej zawartości aminokwasów, które organizm traci podczas treningu, a które muszą zostać dostarczone z zewnątrz, pozwala zachować niezbędną równowagę i minimalizować niepożądane efekty nawet po bardzo intensywnym treningu.

Sposób działania Nutrigo Lab Regeneration

Nutrigo Lab Regenerationzostało stworzone po to, żeby wspomagać efektywną i szybką regenerację organizmu nawet po intensywnym treningu. Został opracowany tak, by działać kompleksowo, wspierać w wielu obszarach, a także sprostać nawet bardzo specyficznym wymaganiom i sporym potrzebom, także osób trenujących zawodowo. Doskonale sprawdza się u sportowców z dyscyplin o konkretnych potrzebach, takich jak kulturystyka.

Nutrigo Lab Regeneration dostarcza niezbędnych aminokwasów – zwłaszcza tych, które organizm traci podczas wysiłku, i które trzeba koniecznie uzupełniać od wewnątrz. Pozwala to zapobiec utracie mięśni oraz objawom przetrenowania. Warto wykorzystać tę cechę krótko po treningu, gdy organizm najbardziej efektywnie korzysta z dostarczonych mu składników odżywczych. Oprócz tego zawiera składniki, które pozytywnie wpływają na regenerację nie tylko mięśni, ale też układ nerwowy, pozwala także zmniejszyć uczucie zmęczenia i dostarczyć energii. To jednak nie wszystko: każdy składnik Nutrigo Lab Regeneration ma swoje unikalne działanie.

Jaki skład ma Nutrigo Lab Regeneration?

Skład Nutrigo Lab Regeneration opiera się na sprawdzonych składnikach i został dostosowany tak, by dostarczać wszystko, co jest niezbędne po treningu. Znajdują się w nim:

Hydrolizat białka serwatkowego – Optipep®

Jest to wyjątkowa substancja, opatentowana przez producenta. Ogromną zaletą tego hydrolizatu jest jego wysoka przyswajalność. Ułatwia to uzupełnienie najważniejszego budulca tkanki mięśniowej, jakim jest białko. Dzięki temu możliwy jest prawidłowy wzrost mięśni, a tym samym – skuteczna regeneracja.

Hydrolizat kazeiny – PeptoPro®

Kazeina jest powszechnie znanym, sprawdzonym i chętnie stosowanym składnikiem. Wspiera rozrost mięśni poprzez zwiększenie wchłanialności aminokwasów. Jest także ceniona za działanie antykataboliczne, czyli hamujące rozpad mięśni. Jest to składnik od lat chętnie stosowany przez wielu sportowców.

L – leucyna

Jest to aminokwas, który nie jest produkowany przez organizm – musi być on dostarczony z zewnątrz. Jednocześnie, uważana się go za jeden z najważniejszych dla sportowców i osób, które dużo trenują. Nie tylko dostarcza białko do ciała, ale też wpływa na pozytywne funkcjonowanie układu hormonalnego i przyspiesza regenerację mięśni.

L – glutamina

L – glutamina to kolejny aminokwas ważny dla zdrowia całego ciała. Jego poziom podczas intensywnego treningu drastycznie spada, dlatego istotne jest uzupełniać jego niedobory podczas regeneracji. L – glutamina wpływa także na przyrost i hamuje rozpad tkanki mięśniowej.  Wspomaga również regenerację i pozwala zachować prawidłowe nawodnienie.

L – walina

Odpowiada ona za równowagę pomiędzy masą mięśniową a tkanką tłuszczową. Braki tego ważnego aminokwasu poważnie odbijają się na kondycji całego ciała. Zapobiega przed katabolizmem i skutecznie wspiera regenerację. Jest także niezbędny do prawidłowej syntezy białek, a tym samym pozytywnie wpływa na formę.

L – izoleucyna

Chroni mięśnie przed katabolizmem oraz bierze istotny udział w procesie regeneracji. Dostarcza także energii, zwłaszcza w przypadku niedostatecznej ilości węglowodanów w diecie. Pozwala regulować poziom glukozy we krwi, a także wpływa na prawidłową syntezę protein oraz przyspiesza powrót do zdrowia w przypadku kontuzji i uszkodzeń.

Wyciąg z owoców czarnego pieprzu

Powszechnie znany z dużego wpływu na utrzymanie niskiej ilość tkanki tłuszczowej i wsparciu w budowaniu mięśni. Ma działanie przeciwzapalne i zapobiegające infekcjom. Wspiera także walkę z objawami przetrenowania, szczególnie wspomaga proces zapamiętywania i walkę z obniżonym nastrojem.

Witamina B6

Ta witamina jest niezbędna do prawidłowego działania przede wszystkim układu odpornościowego i nerwowego, które po intensywnych treningach mogą być obciążone. Bierze udział w syntezie białek, a tym samym wspomaga regenerację. Stymuluje także przemianę węglowodanów oraz tłuszczów w energię.

Dawkowanie Nutrigo Lab Regeneration

Stosowanie Nutrigo Lab Regeneration jest niezwykle proste. Specjaliści zalecają jedną porcję 20 g – czyli 2 miarki – dziennie. Spożycie jej natychmiast po skończonym treningu pozwala zrobić użytek z tzw. okna anabolicznego, czyli momentu, w którym organizm maksymalnie wykorzystuje dostarczone mu składniki odżywcze. Aby uzyskać zadowalające efekty, istotne jest zachowanie odpowiednich proporcji oraz regularność. Porcje zostały przygotowane tak, by dostarczyć optymalną porcję składników, które zapewniają efektywne działanie suplementu, a tym samym – odzyskanie sił i odbudowę tkanki mięśniowej.

Preparat nie jest zalecany osobom, które są uczulone na białka serwatki oraz hydrolizat kazeiny otrzymywany z mleka. Nie powinny go także stosować dzieci, kobiety w ciąży oraz karmiące. Należy także pamiętać, żeby nie przekraczać dziennej dawki. Nutrigo Lab Regeneration jest suplementem, który ma odpowiadać na konkretne potrzeby. Dlatego nie powinno się go stosować jako zamiennika dla zdrowej diety i zbilansowanego trybu życia.

Bezpieczeństwo stosowania Nutrigo Lab Regeneration

Dla producenta suplementu Nutrigo Lab Regeneration bezpieczeństwo jest równie ważne co skuteczność stosowania. Zdaje sobie sprawę, że szybkie efekty bywają kuszące i zachęcają do ryzyka. Jednak postanowił udowodnić, że skuteczne działanie nie musi oznaczać zagrożenia dla zdrowia. Dlatego oferuje produkt pewny, który opiera się przede wszystkim na sprawdzonych składnikach. Takie właśnie są Optipep® i PeptoPro®– szczegółowo i z dbałością dopracowane i przebadane dla najlepszych oraz bezpiecznych efektów.

Produkt dedykowany jest osobom, które trenują regularnie i potrzebują wsparcia w zakresie odpowiedniej regeneracji po treningu. Doskonale sprawdzi się zarówno u amatorów, jak i zawodowców. Dzięki optymalnemu składowi oraz łatwości w stosowaniu szybko można zauważyć efekty: optymalną regenerację, przypływ sił, zmniejszenie dokuczliwych objawów oraz, przede wszystkim, odpowiedni przyrost tkanki mięśniowej. A to wszystko z zachowaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i z szacunkiem dla zdrowia.

Jaka jest cena Nutrigo Lab Regeneration?

Nutrigo Lab Regeneration oferuje wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania przy trzymaniu się zaleceń producenta. Cena jednego opakowania tego suplementu wynosi 339 złotych. Starcza ono na 30 porcji wygodnego w spożyciu napoju. Oznacza to, że przy codziennych treningach, a tym samym – regularnej suplementacji – powinno ono starczyć na miesiąc. Przy zakupie dwóch opakowań, producent oferuje trzecie gratis.

W tej cenie oferowany jest kompleksowy, bezpieczny suplement w formie napoju o smaku truskawkowym. Kompleksowy skład, bezpieczeństwo i komfort stosowania sprawia, że są to dobrze wydane pieniądze. Inwestycja w Nutrigo Lab Regeneration szybko się zwróci dzięki zauważalnym efektom: redukcji nieprzyjemnych efektów po treningu, przywróceniu energii i dostarczeniu składników, które są niezbędne po bardzo intensywnych ćwiczeniach. Dzięki niemu można także zwiększyć efektywność treningów, dzięki zapobieganiu redukcji tkanki mięśniowej nawet przy intensywnych treningach.

Gdzie najlepiej kupić Nutrigo Lab Regeneration?

Każda osoba, która poważnie podchodzi do treningów oraz suplementacji wie, jak wiele sklepów z suplementami – profesjonalnych i tych trochę mniej – można znaleźć. Powszechnie jednak wiadomo, że suplementy są preparatami, które istotnie wpływają na funkcjonowanie całego organizmu. Dlatego należy korzystać z zaufanych miejsc, w których można zakupić wszelkie środki.

W przypadku Nutrigo Lab Regeneration zakup ze sprawdzonego źródła jest znacznie ułatwiony. Dla zachowania najlepszej ceny i pewności wysokiej jakości produktu najlepiej jest nabyć suplement prosto od producenta. Jest to możliwe dzięki sprzedaży internetowej. Umożliwia to wygodny, prosty i szybki zakup z dowolnego miejsca i o każdej porze. Preparat zostanie także dostarczony do dowolnego, wskazanego miejsca. Ominięcie pośredników pozwala także na skorzystanie z najlepszej ceny, bez niepotrzebnej marży, a także zwiększa szanse na korzystne promocje, takie jak dodatkowe darmowe opakowanie przy zakupie dwóch.

Dlaczego warto wybrać właśnie Nutrigo Lab Regeneration?

Nutrigo Lab Regeneration to skuteczny środek o kompleksowym składzie. Jego ogromną zaletą jest to, że dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych po treningu aminokwasów – w tym tych, które organizm pobiera jedynie z zewnątrz. Jego stosowanie jest niezwykle komfortowe – wystarczy wypić napój o przyjemnym, truskawkowym smaku. Pozwoli także na zachowanie efektów nawet bardzo intensywnych treningów, ponieważ jego stosowanie skutecznie ogranicza katabolizm i pozwala odtworzyć włókna zniszczone podczas efektywnych ćwiczeń.

Jednak jego jedyną zaletą nie jest tylko zapewnienie efektów ciężkiej pracy. Pozwala także zadbać o samopoczucie. Ogranicza uczucie zmęczenia, przywraca energię i dba o sprawne funkcjonowanie organizmu, co zapobiega przykrym efektom przetrenowania. Ten wyjątkowy środek pozwala uzyskać maksimum z regularnych ćwiczeń. Doskonale sprawdza się zarówno u zawodowców, jak i amatorów. Jego skład jest bezpieczny dzięki certyfikowanym składnikom o wyjątkowym działaniu. Komfort, pewność i najwyższa jakość – taki właśnie jest suplement diety Nutrigo Lab Regenration.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *