Ścianki i monidła

Happy young couple posing at coffe cups background. Young couple in eco fur coats at the street brand wall background. Brand wall designed with coffee cups. Cold season. Young man in sunglasses huggs his blond haired girlfriend.

Ścianki i monidła to genialny sposób, by stworzyć unikatową reklamę twojej firmy. Bez względu na to, jak duża jest twoja działalność i co planujesz promować – logo, markę, produkt czy wydarzenie – warto skorzystać z różnorodnych form promocji i nośników informacji, które pomogą dotrzeć z twoją ofertą do możliwie najszerszej grupy odbiorców. Spośród wielu form drukowanych materiałów reklamowych, takich jak ulotki, broszury, plakaty, bannery, rollup-y, ścianki i monidła charakteryzuje duża funkcjonalność. Są lekkie i mobilne, co oznacza, że bez problemu można je transportować i przestawiać, nawet w trakcie trwania imprezy. Dlaczego warto zainwestować w tę formę promocji? Co możemy promować z użyciem ścianki czy monidła?

Czym są ścianki reklamowe?

Ścianki to wielkoformatowe materiały drukowane. Ścianki mogą być nośnikiem wielu różnorodnych informacji i obrazów. Poniżej opisujemy przykładowe zastosowania ścianek:

  • Ścianki mogą być wykorzystywane jako nośnik reklamowy konkretnego produktu lub usługi w kampanii reklamowej, zawierać hasło reklamowe i dane kontaktowe jak numer telefonu czy adres strony internetowej.
  • Ścianki mogą mieć zastosowanie w fotografii studyjnej, jako mobilne tło, przedstawiające na przykład różnego rodzaju krajobrazy, scenki, tło do sesji portretowych i biznesowych.
  • Ścinaki mogą stanowić tło do różnego rodzaju wywiadów, konferencji (za mówcą) lub video-konferencji. Ta ostatnia forma zyskuje z ostatnim czasie na popularności. Praca zdalna może mieć miejsce w warunkach domowych. Ścianka w jednolitej barwie bądź subtelna – z nadrukiem firmowych logotypów, może być praktycznym rozwiązaniem dla osób pracujących z domu, również w branży social mediów.
  • Ścianki na eventy mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie. Te, przeznaczone na wesela, mogą być nośnikiem imion nowożeńców i stanowić tło do fotografii pamiątkowej – także na wesoło! Większość z nas kojarzy zdjęcia gwiazd, które obiegają pierwsze strony gazet po premierach filmowych i innych branżowych wydarzeniach. Najsłynniejsze osobistości pozują na tle ścianek, będących nośnikiem logotypów, które często mają elegancki układ monogramu.
  • Promocja funduszy – w przypadku organizacji i spotkań finansowanych ze źródeł zewnętrznych, na przykład funduszy krajowych czy unijnych, organizatorzy spotkania mają obowiązek informowania swoich gości o pochodzeniu środków. Ścianka to nienachalna forma promocji, która w elegancki sposób umożliwia prezentację wszelkich niezbędnych logotypów darczyńców i sponsorów.

Czym jest monidło reklamowe?

Monidło reklamowe to forma materiału drukowanego, która jest niezwykle podobna do ścianki – z jedną tylko różnicą. Monidło reklamowe może posiadać jeden lub więcej otworów na głowę. Monidło reklamowe może zawierać postaci bajkowe, zwierzęta i różnego rodzaju scenki tematyczne. To świetna forma, aby promocja została z gośćmi na dłużej poprzez umożliwienie im wykonania wesołych, pamiątkowych zdjęć, Tego typu instalacje możemy spotkać na przykład w zoo czy różnego rodzaju ogrodach doświadczalnych i naukowych dla dzieci, które chętnie odwiedzane są przez wycieczki szkolne.

Indywidualny projekt reklamy kartonowej

Każdy projekt monidła czy ścianki to możliwość stworzenia unikatowej reklamy, która przyciągnie wzrok potencjalnych klientów. Atrakcyjna ścianka reklamowa może w szybki sposób zwrócić uwagę na twoją ofertę, a to w konsekwencji przełoży się na zwiększenie zysków. Ścianki i monidła reklamowe wykonujemy w technologii druk UV. Kraków to niezwykle unikatowe, multikulturowe miasto. Stwarza wspaniałe warunki do rozwoju kultury, edukacji i biznesu. Wyróżnij się na tle konkurencji i docieraj do potencjalnych klientów z unikatowymi materiałami reklamowymi.

Jakość wykonania druku UV

Druk UV Kraków oferuje wysokiej jakości nadruk, dzięki któremu twoja ścianka lub monidło reklamowe będzie służyć przez długie lata. Druk UV to wyraziste kolory i wysoka odporność na różne warunki atmosferyczne jak deszcz czy promieniowanie słoneczne.

W jaki sposób realizuje się strony internetowe?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *