Stres w pracy? Yerba Mate Green pomoże!

Yerba Mate to napar wszechstronny – pobudza, odżywia organizm na głębokim poziomie, a ponadto pozwala się zrelaksować. Związki czynne zawarte w liściach ostrokrzewu paragwajskiego mają działanie rozluźniające mięśnie gładkie, pogłębiające oddech i znacznie poprawiające nastrój.

Yerba Mate Green najlepsza na stres

Stres objawia się na wiele sposobów i nie zawsze jest tylko poddenerwowaniem obecnym w umyśle, jako strumienie myśli i szybkie bicie serca. Równie często stres objawia się słabym metabolizmem lub rozregulowanym trawieniem, ospałością, natręctwami, albo reakcjami złości, smutku i całej feerii emocji. Niezależnie, co wywołuje w nas stres, warto zadbać o prawidłowe wzmocnienie organizmu i psychiki, otaczając się wspierającymi produktami. Warto zrezygnować z ciężkostrawnych i tłustych posiłków, zastąpić je świeżymi warzywami i owocami, orzechami oraz odżywiającymi roślinami, jak np.: yerba mate! Niech one będą jednak faktycznie świeże – organiczne! Yerba Mate Green to właśnie marka, która proponuje w pełni ekologiczną yerba mate, w której mamy wysoką zawartość witamin, minerałów i odmładzających polifenoli. Poza tym jest bardzo delikatna w smaku, pobudza i relaksuje zarazem. Zasmakować może w niej każdy! A dzięki subtelnemu aromatowi i pięknym, wypełnionym słońcem listkom – relaksujemy się na poziomie zmysłowym, a nie tylko biologicznym!

Yerba Mate Green – znajdź swoją faworytkę!

Pośród rodzajów Yerba Mate Green znajdziesz swoje ulubione smaki: dodatki owoców, ziół, aromatów, pośród pulchnych listków ostrokrzewu. Jeśli potrzebujesz mocnego pobudzenia poszukaj Mate Green z dodatkiem guarany, catuaby, moringi, a kiedy szukasz orzeźwienia i rozluźnienia: kieruj wzrok ku miętowym, cytrusowym gatunkom. Na stresowe sytuacje dobre będą Yerba Mate Green z mieszankami ziół takimi jak: rumianek, melisa, ashwagandha, trawa cytrynowa, ale również owocowe Yerba Mate Green. Rozpromienią cię od środka kawałki soczystych, egzotycznych owoców, jak i regionalnych, leśnych smaków. Mate Green wspomoże cię w ciężkich chwilach – daj sobie szczyptę przyjemności, wzmocnienia. Zaopiekuj się swoim ciałem oraz umysłem, dzięki piciu organicznej Yerba Mate Green, której najróżniejsze mieszanki znajdziesz w sklepie internetowym https://www.yerbamarket.com Serdecznie zapraszamy!

Polecamy:
Naturalne drogi do zdrowia – warto z nich skorzystać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *