Ubezpieczenie Cztery Pory Roku – sposób na tańsze leki

18

Każdy z nas jest ubezpieczony na wypadek różnych nieszczęśliwych zdarzeń, które mogą się przytrafić. Grupowe ubezpieczenie Cztery Poru Roku skierowane jest jednak przede wszystkim do firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom dodatkową ochronę ich zdrowia i ograniczyć koszty ponoszone przez nich na leki. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Do kogo skierowany jest ten rodzaj ochrony?

Prowadzisz swoje własne przedsiębiorstwo i chcesz zapewnić swoim pracownikom wszystko, co najlepsze? Na pewno oferujesz im obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne, dzięki którym wszystkie osoby w Twojej firmie mogą liczyć na pomoc i wypłatę odszkodowania w przypadku ewentualnego nieszczęśliwego wypadku. Dodatkowe ubezpieczenie Cztery Poru Roku to nic innego, jak benefit dla osób pracujących w organizacji. Dzięki temu, jako pracodawca będziesz mógł zapewnić swoim pracownikom dofinansowanie do leków. Oznacza to, że zapłacą oni jedynie 20% ich ceny, bo reszta zostanie pokryta z ubezpieczenia. Nic więc dziwnego, że wielu pracodawców zatrudniających osoby dojrzałe decyduje się na jego wykupienie.

Czy potrzebne mi jest takie ubezpieczenie?

Możesz zastanawiać się nad tym, czy w Twojej firmie potrzebny jest ten typ dodatkowej ochrony. Ubezpieczenie to polega bowiem na tym, że pracownicy mogą otrzymać, aż 80% zniżki na leki refundowane, co na pewno wpłynie na pozytywny wizerunek Ciebie i Twojej działalności. Tak naprawdę to Ty musisz zdecydować, czy chcesz zaoferować taki dodatek swoim pracownikom, bo korzystanie z niego jest niezwykle proste. Na stronie https://www.pzu.pl/produkty/grupowe-ubezpieczenie-cztery-pory-roku/ możesz sprawdzić, czy to ubezpieczenie spełnia Twoje oczekiwania i na co tak naprawdę możesz liczyć oferując je osobom pracującym u Ciebie.

Zalety grupowe ubezpieczenia

Oprócz budowania pozytywnego wizerunku Twojej firmy, jako przyjaznej pracownikowi, zaoferowanie tego typu ubezpieczenia może mieć także inne korzyści. Przede wszystkim zagwarantuje Ci, że skrócą się nieobecności w pracy i zwolnienia lekarskie, bo dzięki tańszym i lepszym lekarstwom pracownicy szybciej będą powracać do zdrowia. Co ważne – możesz także liczyć na to, że mniej osób będzie chciało odejść z firmy, która oferuje im dodatkowe benefity. Dzięki temu rotacja pracowników w Twojej organizacji spadnie do minimum, a Ty będziesz mógł cieszyć się zgranym zespołem kompetentnych osób do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *