Uniwersalny transport na każdą kieszeń

Kiedy szukasz transportu, stajesz przed kilkoma zasadniczymi problemami. Transport powinien być sprawny, bezpieczny i najlepiej także niedrogi. Zwykle niemal nie sposób znaleźć opcję, która spełni wszystkie warunki, szczególnie, kiedy masz do przewiezienia coś w niestandardowym wymiarze lub kształcie. Czy istnieje sposób, aby łatwo znaleźć transport dla dowolnej (także niestandardowej) przesyłki i to taki, który będzie profesjonalny, niedrogi i wykonany w terminie? Istnieje – wystarczy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.

Wygoda i bezpieczeństwo na miarę XXI wieku

Jak działa Clicktrans? Łączy osoby szukające transportu z profesjonalnymi przewoźnikami. Wystarczy, że założysz konto, wystawisz ogłoszenie w serwisie i… poczekasz. Przewoźnicy sami zgłoszą się z ofertami transportu. Spośród ofert, które otrzymasz wybierzesz najkorzystniejszą, umówisz się na odbiór ładunku – i gotowe. Zarówno założenie konta, jak i wystawianie ogłoszeń jest bezpłatne – jedyny koszt, jak ponosisz, to ustalona z przewoźnikiem cena samego transportu.

Korzystanie z giełdy transportowej Clicktrans to gwarancja profesjonalnego i bezpiecznego transportu. W bazie serwisu znajduje się aż 30 tysięcy przewoźników. Wszyscy zostali zweryfikowani przez Clicktrans, dzięki czemu masz pewność, że Twoja przesyłka bezpiecznie dotrze do celu. Dodatkowo każdy przewoźnik posiada swój profil na Clicktrans, a tam opinie wcześniejszych klientów – możesz więc sprawdzić, czy byli zadowoleni z usługi.

Dla każdego

Serwis powstał z myślą o wszystkich, którzy szukają transportu. Ogłoszenia wystawiają zarówno firmy przewożące wielotonowe ładunki, jak i osoby prywatne, szukające tańszego transportu dla samochodu czy przeprowadzki. Dzięki Clicktrans zlecisz dowolny przewóz, nie wychodząc przy tym z domu, a dodatkowo oszczędzisz aż do 60% na transporcie. Jak to możliwe?

Koszt usługi zostaje obniżony dzięki transportowi doładunkowemu. Przewoźnicy na Clicktrans szukają przede wszystkim ładunków na trasach, które i tak będą pokonywać. Jeśli w ten sposób trafią na Twoją przesyłkę, będzie ona jedynie częścią ich ładunku, dzięki czemu uda Ci się znacznie obniżyć koszt transportu, a przewoźnikowi – dodatkowo zarobić. Zyskują więc obie strony.

Dużo więcej niż paczki

Clicktrans to nie tylko dobry sposób na znalezienie tańszego transportu, ale także na przewóz wszystkich przesyłek, których nie przyjąłby kurier czy poczta. Bez względu na to, czy masz do przewiezienia kilka kartonów, czy samochód albo okna na palecie – na Clicktrans znajdziesz odpowiedniego przewoźnika i transport w przystępnej cenie.

Przesyłkę na Clicktrans możesz wystawić w takich kategoriach, jak: Samochody, Przeprowadzki, Meble, Motocykle i skutery, Palety, Ładunki, Pojazdy inne, Paczki, Maszyny i sprzęt, Zwierzęta, Specjalnej ostrożności czy Łodzie. Giełda działa od 2010 roku i wciąż dynamicznie się rozwija. Obecnie oprócz polskiego serwisu, prowadzi także dedykowane strony dla klientów z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec. Oprócz giełdy transportowej Clicktrans prowadzi także bloga transportowego, na którym znajdziesz porady na temat bezpiecznego przewożenia dowolnych przedmiotów.

Wystaw bezpłatne ogłoszenie na Clicktrans i przekonaj się, ile Ty zaoszczędzisz na transporcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *