Wykreuj swoją indywidualną przestrzeń z balkonem francuskim od Helta

Zastanawiasz się nad zmianą balustrady do portfenetru, ale nie możesz znaleźć tej jedynej? Godzinami przeglądasz sklepy internetowe, lecz nic nie przyciąga Twojej uwagi? Stwórz z nami swój wyjątkowy balkon francuski, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i odmieni Twój dom.

Stworzony z myślą o Tobie

Pewnie nieraz widziałeś już szklany balkon francuski z zaciekami pod spodem. Jest to efekt korozji śrub mocujących. Aby uchronić domy naszych klientów przed podobnymi defektami, stworzyliśmy coś nowego! System montażowy oparty na prowadnicach i wkrętach. Doskonale zastępuje tradycyjny montaż i chroni elewację przed zaciekami. Wkręty schowane są wewnątrz prowadnic, co za tym idzie, nie podlegają one wpływom czynników atmosferycznych. Jest jeszcze coś, co czyni nasz produkt niezwykłym – to podświetlana balustrada! Klimatyczne światło może stać się ozdobą salonu, ale także wyróżnić Twój balkon francuski na tle fasady domu. Balustrada świetnie nadaje się do aranżacji domów nowoczesnych, gdzie pojawia się modne połączenie metalu i szkła oraz czarnych akcentów. To jednak nie wszystkie możliwości aranżacyjne naszej balustrady francuskiej…

Bezpieczny i efektowny

Zanim wprowadziliśmy do sprzedaży nasz innowacyjny produkt, jego prototyp poddaliśmy wielu badaniom oraz skomplikowanym obliczeniom. Przetestowaliśmy wytrzymałość portfenetru na różnego rodzaju obciążenia, między innymi napór wiatru. Wypróbowaliśmy go także z oknami gorszej jakości – produkt z powodzeniem można stosować z oknami ALU i PVC. Jego nośność to aż 1 kN/m! Co oznacza, że nie możemy dać Ci już bardziej bezpiecznego portfenetru! Nasz balkon francuski wykonujemy ze szkła bezpiecznego, hartowanego o najwyższej przezroczystości. Formatki szkła Optiwhite nie ograniczają widoczności, gdy wyglądasz przez okno, nie stanowią także bariery dla światła słonecznego. Co więcej, szkło optycznie powiększa przestrzeń, z tego względu jest często stosowanym tworzywem w architekturze nowoczesnej. Jeśli zatem zdecydujesz się na zakup naszego portfenetru, otrzymasz nie tylko maksymalnie bezpieczny produkt, ale także efektowną i modną dekorację.

Spełnij swoje marzenie

Jesteśmy od tego, aby pomóc Ci spełnić Twoje marzenia odnośnie szklanego balkonu francuskiego. Pomożemy Ci w pełni dopasować balustradę do fasady domu i zadbamy o to, aby była bezpiecznie zamontowana. Sam montaż poprzedzą obliczenia wykonane przez techników. Jeśli marzysz o balkonie, który wyróżni się z otoczenia oryginalnym designem, możesz liczyć na to, że ten portfenetr przyciągnie uwagę. Będziesz mógł wybrać również kolor, na który pomalujemy dla Ciebie elementy metalowe. Pomożemy Ci dobrać farbę do kolorystyki domu, tak aby pasowała do jego detali (parapety, okna, drzwi, dach). W ofercie posiadamy prawie 40 różnych kolorów farb z palety RAL klasycznej i drewnopodobnej, oraz z paletę farb anodowanych. Ponad to możesz liczyć na miłą obsługę, fachowe porady i szybką realizację zamówienia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej! Chętnie udzielimy wszelkich informacji poprzez pocztę elektroniczną lub telefonicznie. Czekamy na Ciebie!

Producent balustrad szklanych oraz nowoczesnego portfenetru helta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *