Zdaj się na profesjonalistów

Korzystanie z pomocy zewnętrznych firm sprzątających staje się coraz bardziej popularne. Z takich usług czerpią nie tylko firmy i instytucje samorządowe, ale także klienci indywidualni. Dlaczego warto zdać się na pomoc profesjonalistów? Odpowiedź jest bardzo prosta! Oszczędzamy nie tylko czas, ale także pieniądze!

Wielu osobom korzystanie z usług firm sprzątających może wydawać się kosztowne. Nic bardziej mylnego. W przypadku klientów indywidualnych, którzy potrzebują pomocy z utrzymaniem porządku w domu czy mieszkaniu, odchodzą koszty związane z zakupem dobrej jakości środków czystości. Nie trzeba również inwestować w odkurzacz, który nie tylko wyczyści z brudu wszystkie podłogi, ale będzie posiadał także funkcję piorącą tapicerkę czy dywan. Najbardziej cenny jest jednak czas, który zaoszczędzimy decydując się na pomoc zespołu sprzątającego.

Zadowoleni z takich usług będą również właściciele firm, a także jednostki samorządowe czy szpitale. Im także odejdą koszty związane z zakupem środków czystości i sprzętu. Odpada również konieczność zatrudnienia osób, które będą odpowiedzialne za utrzymanie czystości. W przypadku dużych przedsiębiorstw jest to nawet kilkanaście osób. Co ważne, należność za usługi sprzątające wpiszą sobie w koszty prowadzonej działalności.

Na rynku jest wiele firm oferujących usługi sprzątające. W Warszawie oraz jej okolicach takie zlecenia przyjmuje przedsiębiorstwo Bryliant, które może pochwalić się wykwalifikowanym zespołem oraz wysokiej jakości sprzętem niezbędnym do utrzymywania czystości.

Warszawa firma sprzątająca Bryliant swoje usługi kieruje nie tylko do firm i instytucji samorządowych, ale także do klientów indywidualnych. Zajmuje się sprzątaniem przestrzeni biurowych, szpitalnych, sklepowych i magazynowych, oferuje także sprzątanie bloków Warszawa, mieszkań i domów. W zakres świadczonych usług wchodzi między innymi: ścieranie kurzu, odkurzanie i mycie podłóg, czyszczenie wykładzin i dywanów, mycie okien, przeszkleń, witryn sklepowych, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych, mycie balkonów i tarasów.

Bryliant przyjmuje zlecenia jednorazowe. W zakres tej usługi wchodzi na przykład sprzątanie poremontowe Warszawa. Klienci mogą liczyć na usunięcie wszystkich zabrudzeń, takich jak pył pobudowlany, resztki klejów lub fug albo pozostałości po zaprawach i cementach. Firma przyjmuje także zlecenia stałe. Zakres prac oraz harmonogram ich wykonywania ustalany jest indywidualnie z każdym klientem.

1 Komentarz

  1. Bogdan pisze:

    W stolicy stawki są pewnie nieco wyższe. W Bydgoszczy zawsze korzystam z https://krispo.pl/ – niedrogo, rzetelnie i znacznie szybciej niż w przypadku samodzielnego sprzątania, którego nie cierpię!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *