Zmień język strony Zmień język strony Zmień język strony Zmień język strony

Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała


Ostatnio na blogu:

Projekty domów góralskich od MURATORA

Projekty domów w góralskim stylu to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które planują wzniesienie budynku mieszkalnego w podgórskim rejonie lub na terenie położonym z dala od cywilizacji.

Dlaczego warto korzystać z portalu allekurier.pl?

Aby wysłać paczkę, nie trzeba dziś nawet wychodzić z domu i wędrować na pocztę. Do wyboru mamy wielu przewoźników z ciekawą ofertą, wieloma usługami dodatkowymi, a także w bardzo konkurencyjnych cenach. W poszukiwaniu dobrych i sprawdzonych ofert, warto skorzystać z oferty innowacyjnego portalu allekurier.pl.

Na co zwracać uwagę przy wyborze księgowego?

Biuro księgowe jest niezwykle cennym wsparciem dla każdej firmy. Dobry księgowy nie tylko odpowiada za prowadzenie rachunkowości, ale także pomaga w analizie sytuacji przedsiębiorstwa i staje się jego przedstawicielem w kontaktach z urzędami. Dlatego też istnieje szereg cech, na które koniecznie należy zwrócić uwagę, decydując się na współpracę z biurem księgowym.

Plusy i minusy pracy jako ogrodnik

Ogrodnik to osoba, której zadaniem jest pielęgnacja ogrodu, uprawa kwiatów w ogrodzie, a także pielęgnacja terenów zewnętrznych i drzew w ogrodzie. Myślisz nad podjęciem pracy jako ogrodnik. Zastanawiasz się jakie są plusy i minusy pracy jako ogrodnik. Przeczytasz o tym poniżej.

Projekty domów góralskich od MURATORA

Projekty domów w góralskim stylu to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które planują wzniesienie budynku mieszkalnego w podgórskim rejonie lub na terenie położonym z dala od cywilizacji. Niezwykle bogate w szczegóły i stworzone w oparciu o naturalne materiały, zachwycają swoim wzornictwem i doskonałą funkcjonalnością.

Jak efektywnie promować swoje przedsiębiorstwo?

Właściwa reklama przedsiębiorstwa jest dziś jedyną drogą do zwiększenia sprzedaży w firmie. Jeśli chcesz, by Twoja marka stała się konkurencyjna na rynku, spraw, żeby była rozpoznawalna. Nie da się ukryć, że najskuteczniejszym kanałem reklamowych jest obecnie Internet. Żadne inne narzędzie nie ma takiego zasięgu.

Promowanie firmy – kilka sprawdzonych sposobów

Właściwa reklama przedsiębiorstwa jest dziś jedyną drogą do zwiększenia sprzedaży w firmie. Jeśli chcesz, by Twoja marka stała się konkurencyjna na rynku, spraw, żeby była rozpoznawalna. Nie da się ukryć, że najskuteczniejszym kanałem reklamowych jest obecnie Internet. Żadne inne narzędzie nie ma takiego zasięgu. Dzięki sieci, można zaprezentować swoje produkty potencjalnym odbiorcom na całym świecie. Nasuwa się jednak pytanie, czy tradycyjne gadżety reklamowe odeszły do lamusa?

Tradycyjny czy nowoczesny? Idealny prezent na dzień kobiet

Dzień kobiet to doskonała okazja, aby sprawić ukochanym paniom przyjemność i pokazać, jak ważne są dla nas. Warto postarać się, aby prezent był zgodny z oczekiwaniami, zainteresowaniami i pasjami ukochanej, wzbudził w niej pozytywne emocje lub zaskoczenie. Tylko taki upominek pozwoli zobaczyć w jej oczach prawdziwą radość i uśmiech na twarzy!

Parapety granitowe – dlaczego warto w nie zainwestować?

Parapety są jednym z istotnych elementów wykończeniowych, dlatego warto uważnie wybierać te, na które decydujemy się w naszych domach i mieszkaniach. Zarówno parapety zewnętrzne, jak i wewnętrzne wybiegają daleko poza funkcje dekoracyjne – mają też szereg funkcji praktycznych.

Strony partnerskie:

Szkoły Językowe w Bielsku-Białej
PolskiBiznes.info
polskibiznes24.pl
dlafirm.pracuj.pl

OFERTY PRACY - Bielsko-Biała

Ogłoszenia promowane

Opiekunka w żłobku nowe! 28-03-2023
Aplikator Folii nowe! 28-03-2023
Sekretarka - pracownik biurowy (dla studentki lub praca dodatkowa) 28-03-2023
Ulotkarz 28-03-2023
Hostessa 28-03-2023
R E K L A M A 

Oferta pracy z dnia: 15-12-2020

Lekarz specjalista psychiatrii bądź w trakcie specjalizacji

Kategoria: Służba zdrowia/Medycyna/Farmacja

Pracodawca:

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie

Miejsce wykonywania pracy:

Inna miejscowość

Treść oferty pracy:

OGŁOSZENIE O KONKURSIE OFERT NA UDZIELANIE ŚWIADCZEŃ ZDROWOTNYCH z dnia 7 grudnia 2020r.
Dyrektor
Wojewódzkiego Szpitala psychiatrycznego w Andrychowie
ul. Dąbrowskiego 19, 34-120 Andrychów

na podstawie przepisów ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej (Dz. U. z 2020r. poz.295) oraz ustawy z dnia 27 sierpnia 2004r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ( Dz. U. z 2020r. poz.1398)
OGŁASZA KONKURS OFERT NA:
1.Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w połączeniu z wykonywaniem funkcji kierownika w Oddziale psychogeriatrycznym.
2.Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w zakresie psychiatrii i leczenia uzależnień na oddziale: psychiatrycznym, psychogeriatrycznym, leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych, dziennym leczenia uzależnień bliżej niescharakteryzowanych.
3.Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych przez lekarza w ramach dyżuru medycznego w Izbie Przyjęć Szpitala i oddziałach szpitalnych.
4.Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza w Poradni Zdrowia Psychicznego.

I. Planowany okres świadczenia usług od dnia obowiązywania umowy do dnia 31.12.2022r. Planowany termin rozpoczęcia świadczenia usług – 01.01.2021r. Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość zaoferowania przez Przyjmującego zamówienie innego terminu rozpoczęcia umowy.
II. Szczegółowe informacje o warunkach konkursu, materiały i informacje o przedmiocie konkursu oraz formularz oferty i projekt umowy można pobrać ze strony internetowej Szpitala: www.szpital.info.pl lub w siedzibie Szpitala – Dział Kadr w godz. 700 do 1300.
III. Ofertę należy złożyć z zamkniętej kopercie z napisem: „Konkurs – świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarza” oraz oznaczeniem nazwy i adresu Oferenta w Sekretariacie Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie, ul. Dąbrowskiego 19 pokój A-306 do dnia 17 grudnia 2020 roku do godz. 10:00. Otwarcie ofert nastąpi w Dziale Kadr i Organizacji Pracy Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Andrychowie ul. Dąbrowskiego 19 pokój 309, dnia 17 grudnia 2020 roku o godz. 11:00.
Ogłoszenie o rozstrzygnięciu konkursu nastąpi ustnie w dniu 18.12.2020r. o godz. 1200 w siedzibie szpitala i niezwłocznie informacja zostanie zamieszczona na stronie internetowej szpitala pod adresem www.szpital.info.pl oraz na szpitalnych tablicach ogłoszeń.
IV. Termin związania ofertą wynosi 30 dni od upływu terminu składania ofert.
V. Udzielający zamówienia informuje, że:
1)zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu w całości bądź w poszczególnych jego zakresach oraz do przedłużenia terminu składania ofert i terminu rozstrzygnięcia konkursu,
2)w przypadku, gdy cena oferty Oferenta przewyższałaby wartość środków przeznaczonych przez Udzielającego zamówienia na realizację świadczeń, dopuszcza się negocjacje w tym zakresie. Negocjacje będą prowadzone przez Dyrekcję Szpitala,
3)Oferentowi, którego interes prawny doznał uszczerbku w wyniku naruszenia przez Udzielającego zamówienia zasad przeprowadzania konkursu ofert przysługują środki odwoławcze i skarga na zasadach określonych w art. 152-154 ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r., informuję, że:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Wojewódzki Szpital Psychiatryczny z siedzibą ul. Dąbrowskiego 19, 34-120 Andrychów. Kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Andrychowie jest możliwy pod nr telefonu 33 875 75 75 oraz pod adresem e-mail: mguzdek@szpital.info.pl. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia konkursu ofert na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego cofnięcia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych w postępowaniu konkursowym, nie dłużej jednak niż do zakończenia konkursu ofert, w którym Pani/Pan bierze udział. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia konkursu ofert, w którym Pani/Pan bierze udział. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszeniach danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane na potrzeby konkursu nie będą poddane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Andrychów 07.12.2020r. DYREKTOR SZPITALA

Dane kontaktowe:

Telefon: 33 8757552 wew 223

e-mail: szpital@szpital.info.pl

Ofertę pracy odwiedzono: 3960 razy

Numer ogłoszenia: 20201215124325

Usuń ogłoszenie | Zgłoś nadużycie | Zmodyfikuj ogłoszenieOdśwież ogłoszenie
R E K L A M A 
Dodaj ofertę pracy

Wyszukiwarka


Szybki kontakt z redakcją

Zadaj pytanie on-line (66366393) Napisz do nas... Wyślij

Oferta tygodnia


Pracodawca: FOX
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Poszukujemy osoby na stanowisko:

OPERATOR PROCESU PRODUKCJI!

OFERUJEMY NAJLEPSZY START!

Wierzymy, że Twoja motywacja to połowa sukcesu.
Resztą zajmiemy się MY!

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności, dołącz do nas!

Od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji kształtek polietylenowych, zaworów i akcesoriów, stosowanych w rurociągach gazowych i wodnych oraz innych aplikacjach przemysłowych.

I dziś możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy jednym z wiodących dostawców rozwiązań na świecie.


Nie składamy obietnic. U nas liczą się konkrety!

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, terminowe wynagrodzenie oraz co kwartał szansę na wyższą wypłatę, trzyzmianowy system czasu pracy, szkolenia oraz inne formy rozwoju. A to tylko cześć korzyści, które czekają na Ciebie w FOX.

Więcej informacji na
temat rekrutacji pod nr 501 174 820

Prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@foxfittings.com

Kategorie

Wyróżnione artykuły

Prawa pracownika w Polsce - warto o tym wiedzieć

Choć prawa pracownika w Polsce są jasno określne w kodeksie pracy, w rzeczywistości z ich przestrzeganiem bywa różnie. Pracodawcy bardzo często prawo łamią, obchodzą przepisy, a pracownicy nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że mają możliwość dochodzenia swoich spraw chociażby przed sądem pracy. Warto to zmienić - gdyby każdy znał swoje prawa, dużo mniej pracodawców pozwalałoby sobie na takie działania.

Obchodzenie przepisów związanych z prawem pracy jest dosyć częste, a czasem wręcz powszechne. Wiele firm łamie zasady dotyczące czasu zatrudnienia, pracy w godzinach nadliczbowych, rodzaju umów, a także przestrzegania przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy. To wszystko uderza w pracowników, którzy nie otrzymują swoich wynagrodzeń, muszą godzić się na warunki, które im do końca nie odpowiadają, a także pracują niezgodnie z przepisami.

Czytaj cały artykuł

5 powodów, dla których warto korzystać z usług hurtowni GSMOK

Planujesz założenie nowego serwisu GSM i szukasz rzetelnego dostawcy części zamiennych? A może jesteś obecny na rynku już od dłuższego czasu, ale dotychczasowy kontrahent przestał spełniać Twoje oczekiwania albo zlikwidował działalność? W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem będzie nawiązanie współpracy z internetową hurtownią GSMOK. Sprawdź, dlaczego to właśnie na nią warto postawić.

Szeroki wybór produktów

Hurtownia części GSMOK oferują bogaty wybór produktów, co zwiększa szanse na znalezienie odpowiednich części do różnych modeli telefonów.

Więcej na stronie https://gsmok.pl/Czytaj cały artykuł

Obsługa kadrowo-płacowa w 2022 roku - czy Twoja firma jest na nią gotowa?

Każdy przedsiębiorca zatrudniający w swojej firmie pracowników ma obowiązki kadrowo-płacowe, z których musi się wywiązywać. Podpisywanie umów i wypłacanie wynagrodzeń, to jedynie niewielka część tego, o czym należy pamiętać. Obsługa kadrowo-płacowa jest działaniem bardzo złożonym, który wymaga wiedzy w zakresie prawa pracy, ale także nieustannego śledzenia zmian w przepisach.

Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?

Zakres czynności związanych z obsługą kadrowo-płacową w bardzo dużym stopniu zależy od specyfiki danej firmy i jej indywidualnych potrzeb. Ogólnie rzecz biorąc obsługa kadrowo-płacowa wymaga dopełnienia wszystkich obowiązków związanych z funkcjonowaniem pracowników w danym przedsiębiorstwie. Obsługa płacowa koncentruje się w szczególności na kwestiach finansowych związanych z wypłacanymi pracownikom wynagrodzeniami i wszystkimi związanymi z tym formalnościami oraz obowiązkami pracodawcy.Czytaj cały artykuł

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce
krakow-atrakcje.pl
MojeBielsko.pl - Aktualności z Bielska-Białej
archiweb.pl
Łożyska samochodowe

Na skróty:

Cennik
Regulamin
Kontakt
Linki
Wersja mobilna
Nasz Blog

Stopy bezrobocia (z dnia: 2 lutego 2020)

Polska: 5,5%(5,1%)
woj. śląskie: 3,8% (3,7%)
Bielsko-Biała: 1,8%(1,8%)
Powiat Bielski: 3,1%(2,9%)

Praca w okolicy:

Praca w Andrychowie
Praca w Jasienicy
Praca w Jaworzu
Praca w Kętach
Praca w Kozach
Praca w Skoczowie
Praca w Wapienicy
Praca Kraków
Praca Katowice
Praca Bielsko-Biała