Zmień język strony Zmień język strony Zmień język strony Zmień język strony

Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała

Pilnie poszukiwani pracownicy:

Aktualne oferty pracy:

Zobacz wszystkie oferty

Aktualne oferty pracy:

Zobacz wszystkie oferty

Aktualne oferty pracy:

Zobacz wszystkie oferty

Ostatnio na blogu:

Adam Małysz – historia sukcesów Mistrza. Czemu zawdzięcza swe zwycięstwa

Adam Małysz to zdobywca najważniejszych tytułów w zakresie skoków narciarskich, ale nie tylko. Co bezpośrednio przyczyniło się do sukcesów, które odnosił wieloletni mistrz świata w skokach narciarskich? Co było jego „paliwem napędowym” i pomogło mu w odnoszeniu kolejnych zwycięstw?

Czyszczenie podłóg w placówkach medycznych

Podłogi w placówkach medycznych narażone są na różnego typu infekcje, dlatego też warto postawić na porządne maszyny, dzięki którym będzie można powstrzymać rozprzestrzenianie się chorób. Nie można zapominać również i o tym, że w przypadku placówek medycznych zazwyczaj mamy do czynienia z dość dużymi powierzchniami do czyszczenia, dlatego też warto jak najszybciej postawić na maszyny przemysłowe, które w tym konkretnym przypadku sprawdzą się najlepiej.

Homeopatia – leczy czy szkodzi?

Do stosowania leków homeopatycznych przyznaje się niemal jedna trzecia osób leczących się na różne choroby. Homeopatia cieszy się więc sporą popularnością, choć oczywiście ma również przeciwników. Czym jest ta metoda leczenia i jakie są naukowe fakty na jej temat?

Pożyczka ratalna przez Internet – zainwestuj w siebie i znajdź lepszą pracę

Pożyczki przez internet z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród osób, które potrzebują dodatkowej gotówki. Oprócz chwilówek coraz częściej sięgamy także po pożyczki ratalne, które funkcjonują dosyć podobnie do pożyczek bankowych. To dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy środków na edukację, podnoszenie kwalifikacji i poprawienie swoich możliwości zawodowych.

Jaki program do wystawiania faktur w 2020 roku?

Rok 2020 zbliża się wielkimi krokami. To dobry moment, aby zrobić listę postanowień. Jednym z nich mogłaby być zmiana dotychczasowego oprogramowania do wystawiania faktur, z którego korzysta Twoja firma, na program Faktura Small Business lub Faktura Small Business Handel.

Konsekwencje nieusprawiedliwionej nieobecności w pracy

Nauczycielka zatrudniona na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony nie stawiła się w pracy na dyżur jako wychowawca w internacie po złożeniu w sekretariacie dnia 29.05.2019 r wniosków o urlop bezpłatny na 30.05.2019 r. i 02.06.2019 r. bez podania przyczyny nieobecności. Dyrektor nie wyraził zgody na w/w urlop pismem przesłanym na adres domowy.

Aplikacja motywacyjna do odchudzania

Proces motywacyjny polega na identyfikacji nie zaspokojonej potrzeby, następnie na wyznaczeniu celu do jego osiągnięcia oraz podjęciu działania w kierunku zaspokojenia tej potrzeby. Jest to prosty proces dla świadomego człowieka, który podchodzi do tematu swojej motywacji we właściwy sposób. Prawda jednak jest taka, że skuteczny coaching samego siebie jest wyzwaniem, dlatego też powstała Aplikacja Motywacyjna MotiFlow, która pomaga znaleźć motywację do kluczowych celów związanych z życiem jak np. Odchudzanie, ćwiczenie i trening, praca, motywacja swoich pracowników, motywacją do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Czy warto szukać oferty pracy przez agencję?

Jeżeli decydujesz się na wyjazd do pracy za granicą, musisz zrobić to ze szczególną ostrożnością. Zwłaszcza, jeżeli nie mówisz biegle w języku kraju, do którego zamierzasz się udać. Wkraczasz bowiem na obcy teren, a w każdym zakątku czają się oszuści. Oczywiście, celem poniższego artykułu nie jest zniechęcenie Cię do tego działania.

Strony partnerskie:

Szkoły Językowe w Bielsku-Białej
PolskiBiznes.info
polskibiznes24.pl

OFERTY PRACY - Bielsko-Biała

Oferta pracy z dnia: 08-10-2019

Operator maszyn - Praca w Czechach - Darmowy transport

Kategoria: Praca za granicą

Pracodawca:


Miejsce wykonywania pracy:

Inna miejscowość

Treść oferty pracy:

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Szukasz pracy w Czechach? Chcesz dojeżdżać do pracy za darmo lub otrzymać zwrot kosztów dojazdu? A może chciałbyś mieszkać w fajnym hotelu? Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego renomowanego czeskiego Klienta – Brembo Czech, światowego lidera produkcji tarcz hamulcowych, zacisków i kompletnych układów hamulcowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn

Miejsce pracy: Ostrava-Hrabova (25km od granicy polsko-czeskiej)

Zadania:
• przygotowanie komponentów do procesu produkcji;
• kontrola wzrokowa, wprowadzanie danych do systemu;
• nadzór nad procesem produkcyjnym;
• przepakowywanie komponentów.

Wymagania:
• gotowość do podjęcia pracy fizycznej;
• dyspozycyjność do pracy w systemie równoważnym (8 godzin dziennie);
• dyspozycyjność do pracy w 2 weekendy w miesiącu (12 godzin dziennie);
• zdyscyplinowanie;
• chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

Oferujemy:
• czeską umowę o pracę tymczasową na pełny etat (pierwsza umowa na rok z możliwością przedłużenia);
• bardzo atrakcyjne zarobki + system premiowania (3300-3700zł netto/mc);
• dopłaty za dojazd własnym samochodem (85-320zł);
• darmowe autobusy z Jastrzębia, Cieszyna, Żor, Wodzisławia;
• możliwość zakwaterowania w komfortowych hotelach VP1 i Salamoun (koszt zakwaterowania ok. 160zł/m-c); możliwość zakwaterowania par;
•pracę w systemie równoważnym wg grafiku;
• możliwość korzystania ze stołówki zakładowej (koszt posiłku ok. 5,50zł);
• możliwość pierwszej zaliczki już po tygodniu pracy.


Kontakt:
Work Service
Magdalena Wróbel
tel. 508 – 024 - 446
email: Magdalena.Wrobel@workservice.pl

Informacje o przetwarzaniu danych:

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych.” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Sky Tower, ul. Gwiaździsta 66.
W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych przez spółki zależne i powiązane z Work Service S.A. administratorami danych osobowych są również: Finance Care Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Industry Personnel Services Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Sellpro Sp. o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66; Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Murckowska 14; Work Service International Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66.
Dane przetwarzane są przez administratorów w celach: rekrutacji / zatrudnienia/ udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wykonania umowy lub/i nawiązania kontaktu. Każdy ma prawo do wglądu w swoje dane oraz by je poprawiać. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym, niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. W każdym momencie możesz wycofać swoją zgodę.

Dane kontaktowe:

Telefon: 508024446

e-mail: magdalena.wrobel@workservice.pl

Ofertę pracy odwiedzono: 130 razy

Numer ogłoszenia: 20191008145621

Usuń ogłoszenie | Zgłoś nadużycie | Zmodyfikuj ogłoszenieOdśwież ogłoszenie
Przeczytaj także:

R E K L A M A 
Dodaj ofertę pracy

Wyszukiwarka


Szybki kontakt z redakcją

Zadaj pytanie on-line (66366393) Napisz do nas... Wyślij

Oferta tygodnia


Pracodawca: Aluprof SA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Poszukujemy osób na stanowiska:

Pracownik magazynowy

Zakres odpowiedzialności:

- prace rozładunkowe i załadunkowe wykonywane ręcznie lub przy pomocy mechanicznych urządzeń, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
- kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej;
- właściwe rozmieszczanie towaru w magazynie;
- przygotowanie materiału do wysyłki do Klientów oraz jego odpowiednie zabezpieczenie.

Pracownik produkcyjny

Zakres odpowiedzialności:

- wsparcie w procesie obróbki powierzchniowej profili aluminiowych;
- kontrola jakości materiału, jego odpowiednie oznakowanie po procesie obróbki;
- obsługa maszyn zapewniająca prawidłowy przebieg procesu produkcji;
- właściwa i terminowa realizacja zadań.

Kontakt: aluprof_praca@grupakety.com

Reklama

Kategorie

Wyróżnione artykuły

Gwintowniki i wiertła - poznaj najpopularniejsze narzędzia skrawające

Nacinanie gwintów i robienie otworów to dwa najczęstsze działania z zakresu obróbki skrawaniem realizowanej za pomocą gwintowników i wierteł. Wspomniane narzędzia występują w różnych typach, dostosowane są do pracy w różnych materiałach i umożliwiają wykonanie różnego rodzaju gwintów/otworów.

Gwintowniki - czym są i jakie wyróżniamy ich rodzaje?

Gwintowniki to wieloostrzowe narzędzia skrawające do nacinania gwintów wewnętrznych w otworach np. na nakrętkach. Narzędzie zbudowane jest z części roboczej z końcówką w kształcie lekko zbieżnego stożka, z części skrawającej z ostrzem i rowkami odprowadzającymi wióry oraz uchwytu. W zależności od rodzaju można nimi wykonać gwinty calowe lub metryczne, prawozwojne lub lewozwojne.


Więcej informacji na stronie: www.artmet.bielsko.pl

Czytaj cały artykuł

Ciemne i jasne strony pracy opiekunek seniorów

Prawdopodobnie nie istnieje zawód, który nie miałby zarówno pozytywów, jak i negatywów. To samo tyczy się tego opiekunek osób starszych. Należy też pamiętać, że praca ta nie przypadnie do gustu wszystkim. Będzie ona akceptowalna dla osób charakteryzujących się spokojem, współczuciem wobec innych i optymistycznym nastawieniem do życia. Dobrze byłoby też, aby zachowywały zimną krew w momentach większego stresu.

Jasne strony

Opiekunki osób starszych są ludźmi zdolnymi do wywoływania radosnych uczuć wśród swoich podopiecznych. Mowa przecież o jednostkach mających w zasadzie większość życia za sobą, a wciąż posiadających na swoich twarzach uśmiech. Przy tym ich doświadczenie przełożyło się na mądrość, skłaniającą ku pokorze wobec swojego własnego losu.

Czytaj cały artykuł

Najczęściej poszukiwani fachowcy

Co roku w Polsce ok. 75 proc. osób potrzebuje skorzystać z pomocy jakiegoś fachowca. Najczęściej jest to hydraulik. Większości osób udaje się go znaleźć w ciągu 24 godzin. Jakich fachowców poszukujemy? Sprawdził to serwis Fixly.pl.

Statystyki

22 proc. - taki odsetek Polaków w ciągu roku poszukuje hydraulika, jak wynika z badania przeprowadzonego przez Fixly.pl. W dalszej kolejności znaleźli się: specjalista od naprawy sprzętu gospodarstwa domowego i RTV (19 proc.), pan złota rączka (16 proc.), czyli fachowiec od różnego rodzaju napraw czy prac montażowych, elektryk (14 proc.), ekipa sprzątająca (10 proc.), stolarz (8 proc.) oraz malarz (7 proc.). Hydraulik jest jednocześnie fachowcem, którego najłatwiej jest znaleźć. Aż 64 proc. osób udało się to w ciągu 24h, 22 proc. zajęło to 2-3 dni, 11 proc. potrzebowało 5-7 dni, a tylko 9 proc. więcej niż tydzień. Trudności nie ma w znalezieniu elektryka i ekipy od przeprowadzek. Ta sztuka udaje się ponad połowie Polaków w ciągu jednego dnia.


Czytaj cały artykuł

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce
krakow-atrakcje.pl
MojeBielsko.pl - Aktualności z Bielska-Białej
archiweb.pl

Na skróty:

Cennik
Regulamin
Kontakt
Linki
Wersja mobilna
Nasz Blog

Stopy bezrobocia (z dnia: 11 października 2018)

Polska: 5,8%(6,6%)
woj. śląskie: 4,5% (5,2%)
Bielsko-Biała: 2,0%(2,3%)
Powiat Bielski: 3,4%(4,0%)

Praca w okolicy:

Praca w Andrychowie
Praca w Jasienicy
Praca w Jaworzu
Praca w Kętach
Praca w Kozach
Praca w Skoczowie
Praca w Wapienicy