Zmień język strony Zmień język strony Zmień język strony Zmień język strony

Ogłoszenia pracy Bielsko-Biała


Targi pracy Kraków

Ostatnio na blogu:

Jak ochronić swoje pieniądze w czasach wysokiej inflacji?

W erze niepewności ekonomicznej, każdy z nas pragnie uchronić swoje finanse przed zgubnym wpływem inflacji, która potrafi znacząco zdeprecjonować wartość naszych oszczędności. W kontekście obecnej sytuacji gospodarczej, która obarczona jest wysokim poziomem inflacji, ochrona naszego kapitału stała się sprawą priorytetową.

Jak wejść w podświadomość – eksploracja tajemnic umysłu

Podświadomość to obszar naszego umysłu, który jest poza świadomym polem naszej świadomości, ale jednak odgrywa ważną rolę w naszym życiu. Wpływa na nasze działania, wybory i emocje, choć często działając w sposób nieświadomy.

Komunikacja w biznesie: kluczowy element sukcesu

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu skuteczna komunikacja odgrywa kluczową rolę w osiąganiu sukcesu. Zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna komunikacja jest nieodzowna dla utrzymania efektywnej współpracy, rozwoju relacji z klientami i budowania silnej marki.

Projekty domów góralskich od MURATORA

Projekty domów w góralskim stylu to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które planują wzniesienie budynku mieszkalnego w podgórskim rejonie lub na terenie położonym z dala od cywilizacji.

Dlaczego warto korzystać z portalu allekurier.pl?

Aby wysłać paczkę, nie trzeba dziś nawet wychodzić z domu i wędrować na pocztę. Do wyboru mamy wielu przewoźników z ciekawą ofertą, wieloma usługami dodatkowymi, a także w bardzo konkurencyjnych cenach. W poszukiwaniu dobrych i sprawdzonych ofert, warto skorzystać z oferty innowacyjnego portalu allekurier.pl.

Na co zwracać uwagę przy wyborze księgowego?

Biuro księgowe jest niezwykle cennym wsparciem dla każdej firmy. Dobry księgowy nie tylko odpowiada za prowadzenie rachunkowości, ale także pomaga w analizie sytuacji przedsiębiorstwa i staje się jego przedstawicielem w kontaktach z urzędami. Dlatego też istnieje szereg cech, na które koniecznie należy zwrócić uwagę, decydując się na współpracę z biurem księgowym.

Plusy i minusy pracy jako ogrodnik

Ogrodnik to osoba, której zadaniem jest pielęgnacja ogrodu, uprawa kwiatów w ogrodzie, a także pielęgnacja terenów zewnętrznych i drzew w ogrodzie. Myślisz nad podjęciem pracy jako ogrodnik. Zastanawiasz się jakie są plusy i minusy pracy jako ogrodnik. Przeczytasz o tym poniżej.

Projekty domów góralskich od MURATORA

Projekty domów w góralskim stylu to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które planują wzniesienie budynku mieszkalnego w podgórskim rejonie lub na terenie położonym z dala od cywilizacji. Niezwykle bogate w szczegóły i stworzone w oparciu o naturalne materiały, zachwycają swoim wzornictwem i doskonałą funkcjonalnością.

Jak efektywnie promować swoje przedsiębiorstwo?

Właściwa reklama przedsiębiorstwa jest dziś jedyną drogą do zwiększenia sprzedaży w firmie. Jeśli chcesz, by Twoja marka stała się konkurencyjna na rynku, spraw, żeby była rozpoznawalna. Nie da się ukryć, że najskuteczniejszym kanałem reklamowych jest obecnie Internet. Żadne inne narzędzie nie ma takiego zasięgu.

Promowanie firmy – kilka sprawdzonych sposobów

Właściwa reklama przedsiębiorstwa jest dziś jedyną drogą do zwiększenia sprzedaży w firmie. Jeśli chcesz, by Twoja marka stała się konkurencyjna na rynku, spraw, żeby była rozpoznawalna. Nie da się ukryć, że najskuteczniejszym kanałem reklamowych jest obecnie Internet. Żadne inne narzędzie nie ma takiego zasięgu. Dzięki sieci, można zaprezentować swoje produkty potencjalnym odbiorcom na całym świecie. Nasuwa się jednak pytanie, czy tradycyjne gadżety reklamowe odeszły do lamusa?

Tradycyjny czy nowoczesny? Idealny prezent na dzień kobiet

Dzień kobiet to doskonała okazja, aby sprawić ukochanym paniom przyjemność i pokazać, jak ważne są dla nas. Warto postarać się, aby prezent był zgodny z oczekiwaniami, zainteresowaniami i pasjami ukochanej, wzbudził w niej pozytywne emocje lub zaskoczenie. Tylko taki upominek pozwoli zobaczyć w jej oczach prawdziwą radość i uśmiech na twarzy!

Strony partnerskie:

Szkoły Językowe w Bielsku-Białej
PolskiBiznes.info
polskibiznes24.pl
Eventis.pl - szkolenia i kursy

OFERTY PRACY - Bielsko-Biała

R E K L A M A 

Oferta pracy z dnia: 26-02-2024

Fizjoterapeuta

Kategoria: Służba zdrowia/Medycyna/Farmacja

Pracodawca:

REVITAL CENTRUM TERAPII MANUALNEJ I OSTEOPATII SP. Z O.O.

Miejsce wykonywania pracy:

Bielsko-Biała

Treść oferty pracy:

Oferta pracy na stanowisko: Fizjoterapeuta

Centrum Terapii Manualnej i Osteopatii powstało, aby pacjenci szukający pomocy w przeróżnych dolegliwościach bólowych mogli otrzymać najwyższej jakości kompleksową pomoc w jednym miejscu. W terapii korzystamy z holistycznego spojrzenia na pacjenta, w myśl zasady, że wszystko w ciele stanowi jednorodną całość.

Poszukujemy osoby która :
- Myśli o fizjoterapii w kategorii holistycznej
- Uważa, że podstawą fizjoterapii jest terapia manualna, a dobrze dobrane zabiegi fizykalne potrafią ją wspomagać i skracać czas terapii
- Lubi pracować w zespole i chce być jego częścią
- Chce rozwijać swoją wiedzę i umiejętności
- Jest odpowiedzialna i można na niej polegać

Obowiązki na stanowisku FIZJOTERAPEUTA:
- Rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej
- Praca z Pacjentem w systemie 1 na 1 (m.in. przeprowadzanie wizyty diagnostycznej, prowadzenie terapii manualnej, prowadzenie zabiegów fizykoterapii, instruktaż dla pacjenta)

Co oferujemy:
- Umowa B2B lub zlecenie (10000-13600zł brutto/mies. przy pracy 7h dziennie)
- Możliwość dostosowania grafiku (praca w systemie zmianowym 7:00-14:00 i 14:00-21:00, np. pn, śr, pt- rano, wt, czw- po południu)
- Możliwość rozwoju wiedzy i umiejętności
- Możliwość darmowego korzystania ze sprzętu i wyposażenia ośrodka na własne potrzeby zdrowotne
- Doceniamy inicjatywę i samodzielność, dlatego pracownicy mają możliwość aktywnego udziału w kreowaniu oferty Centrum oraz promocji

Czego oczekujemy?
Wymagania kluczowe:
- Ukończone studia na kierunku fizjoterapia i aktualne PWZF (samodzielność zawodowa)
- Ukończony kurs FDM (EFDMA) lub chęć jego podjęcia
- Podstawowa wiedza z zakresu treningu

Wymagania opcjonalne:
- Doświadczenie w pracy 1 na 1 (jeśli nie pracowałaś/eś wcześniej w tym trybie, bez obaw, przewidujemy wdrożenie przed rozpoczęciem pracy)
- Dodatkowe kursy i szkolenia mile widziane (np. terapia czaszkowo krzyżowa, stomatologiczna, wisceralna, neurorozwojowa)
- Znajomość j. angielskiego medycznego (możliwość podszkolenia jeśli nie czujesz się w nim pewnie)

JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU WYŚLIJ NA NASZ ADRES MAILOWY:

1) CV z danymi kontaktowymi i klauzulą RODO:
(„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w dokumentach rekrutacyjnych moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez administratora danych Revital Centrum Terapii Manualnej i Osteopatii Sp. z o. o., ul. Zdrojowa 81, 43-384 Jaworze. Zostałem poinformowany, o dobrowolności udzielonej zgody oraz, że mogę ją wycofać w dowolnym momencie. Ponadto oświadczam, że zapoznałem się z poniższą klauzulą informacyjną i przyjąłem jej tekst do wiadomości.”)

2) List motywacyjny z odpowiedziami na pytania:

a) Dlaczego uważasz, że praca w naszym Centrum będzie dla Ciebie odpowiednia i przyniesie Ci satysfakcje?
b) Opisz "scenariusz" jak poradzisz sobie z pacjentem w następującej sytuacji: pacjent zgłasza przewlekły ból kręgosłupa (od kilku miesięcy). Problem nasila się w nocy i w leżeniu. Bardzo duża poranna sztywność i ból, który zmniejsza się im dłużej pacjent stoi lub chodzi. Na co zwrócisz uwagę? Chcemy poznać Twój styl pracy i jak podchodzisz do problemu. Rozpisz przewidywany plan terapii, jakie zabiegi zastosujesz i dlaczego. Możesz wykorzystać wszystko co potrafisz 😊 (jeśli chcesz wspomóc terapię manualną zabiegami fizykalnymi napisz jakie dawki i czemu zastosujesz je akurat w tym przypadku, jaki efekt będziesz chcieć uzyskać?)

Kompletne zgłoszenie wyślij na ctmio.revital.biuro@gmail.com z tematem "Praca Fizjoterapeuta Twoje Nazwisko"

Prosimy wysyłać kompletne zgłoszenia (CV+list motywacyjny). Zależy nam na poznaniu Twojej osoby i stylu pracy, tak aby zaprosić Cię na rozmowę kwalifikacyjną :)

Dane kontaktowe:

Telefon:

e-mail: ctmio.revital.biuro@gmail.com

Ofertę pracy odwiedzono: 357 razy

Numer ogłoszenia: 20240226205329

Usuń ogłoszenie | Zgłoś nadużycie | Zmodyfikuj ogłoszenieOdśwież ogłoszenie
R E K L A M A 
Dodaj ofertę pracy

Wyszukiwarka


Oferta tygodnia


Pracodawca: Rosinski Packaging Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Hydraulik w dziale utrzymania ruchu

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata.

Opis stanowiska/ Zakres obowiązków:
- Realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
- Udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych,
- Bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki,
maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi), - Praca na hali produkcyjnej i nie tylko,
- Wykorzystanie hydrauliki siłowej w procesie przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie,
- Umiejętność czytania i interpretowanie schematów i dokumentacji techniczno- ruchowej /DTR/,
- Umiejętność czytania schematów hydrauliki siłowej,
- Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i hydrauliki siłowej,
- Znajomość dokumentacji technicznej (schematy, projekty)
- Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
- Dynamizm, dokładność i solidność w działaniu,

Oferujemy:
- Umowę o pracę w stabilnej firmie,
- Praca od poniedziałku do piątku po 8 godzin dziennie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju i awansu,
- Dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, zwyżki, suwnice),
- Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
- Ubezpieczenie grupowe,
- Prywatną opiekę medyczną,Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja-kadry@rosinski.com.pl

Kategorie

Wyróżnione artykuły

System ATS - niezbędnik każdego rekrutera. Jakie ma zalety?

Jak przyspieszyć i usprawnić proces pozyskiwania i weryfikacji nowych pracowników? Rozwiązaniem jest automatyzacja zadań bezpośrednio wynikających z procesu rekrutacji. Jakie korzyści dla rekruterów i całego przedsiębiorstwa niesie wdrożenie systemu ATS? Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie korzyści proponuje aplikacja.

Jak działa system rekrutacji ATS? Otóż kluczem jest w tym przypadku automatyzacja zadań. Wdrożenie systemu w przedsiębiorstwie umożliwia m.in. korzystanie z gotowych szablonów ogłoszeń, preselekcję kandydatów (zawsze w oparciu o ustalone kryteria) oraz stanowi centralną bazę danych. Pozwala także na przekazywania danych kandydatów pomiędzy osobami zaangażowanymi w proces rekrutacji. Najnowsze systemy ATS dodatkowo w pełni automatyzują obszar RODO.Więcej na stronie https://elementapp.ai/wszystko-o-ats

Czytaj cały artykuł

Kto odpowiada za przegląd hydrantów zewnętrznych?

W obliczu zagrożeń pożarowych, niezawodność systemu hydrantów zewnętrznych jest kluczowa dla bezpieczeństwa publicznego. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 24 lipca 2009 r. określa ramy prawne dla ich instalacji, przeglądów i konserwacji, zobowiązując właścicieli sieci wodociągowych do regularnego dbania o ich sprawność. Celem niniejszego artykułu jest zarysowanie zasad działania hydrantów zewnętrznych, wyjaśnienie obowiązków związanych z ich utrzymaniem oraz podkreślenie ich znaczenia dla skutecznej ochrony przed pożarami.

Wymogi dotyczące hydrantów zewnętrznych

Hydranty zewnętrzne stanowią kluczowy element infrastruktury przeciwpożarowej, zapewniając szybki i nieograniczony dostęp do wody w przypadku pożaru. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 24 lipca 2009 r. precyzyjnie określa, jakie obiekty wymagają zainstalowania tego typu urządzeń, jak również ustala szczegółowe wymagania dotyczące ich lokalizacji, instalacji i dostępności.

Więcej na stronie https://fireexit.pl/przeglad-hydrantow/Czytaj cały artykuł

Ciekawe nowości książkowe 2024: co warto przeczytać?

Nowy rok 2024 przywitał nas nowościami książkowymi, wśród których nie brakuje tytułów oczekiwanych od dłuższego czasu. Choć minęło niewiele czasu, wiemy, jakie książki zdobywają szczytowe miejsca na listach bestsellerów. Sprawdź 5 intrygujących premier, które miały miejsce w styczniu i wybierz historię, w której się zatracisz!

Nowości książkowe 2024: tytuły warte uwagi

Nie wyobrażasz sobie relaksu bez dobrej książki? Mamy dobre wieści: czytanie staje się coraz bardziej „trendy”, a my, Polacy, uzyskujemy w nim naprawdę dobre wyniki. Czytamy coraz więcej; zarówno klasycznych książek, jak i e-booków. Czy to zatem nie najwyższa pora na uzupełnienie domowej biblioteczki?

Więcej na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/ranking-ksiazekCzytaj cały artykuł

Nasze serwisy:

www.placpigal.pl - Oferty pracy z Bielska
www.oferujemyprace.pl - Praca, biznes, poradniki
www.ta-praca.pl - Poradniki
www.praca-biznes.pl - Biznes w Polsce
krakow-atrakcje.pl
MojeBielsko.pl - Aktualności z Bielska-Białej
archiweb.pl
Łożyska samochodowe

Na skróty:

Cennik
Regulamin
Kontakt
Linki
Wersja mobilna
Nasz Blog

Stopy bezrobocia (z dnia: 2 lutego 2020)

Polska: 5,5%(5,1%)
woj. śląskie: 3,8% (3,7%)
Bielsko-Biała: 1,8%(1,8%)
Powiat Bielski: 3,1%(2,9%)

Praca w okolicy:

Praca w Andrychowie
Praca w Jasienicy
Praca w Jaworzu
Praca w Kętach
Praca w Kozach
Praca w Skoczowie
Praca w Wapienicy
Praca Kraków
Praca Katowice
Praca Bielsko-Biała