5 niezastąpionych mebli w biurze

Jakie wybrać biurko? Czy ta szafa musi być taka duża? W czym pomieścić setki dokumentów by mieć je na wyciągnięcie ręki? Te pytania pojawiają się przy urządzaniu biura. Postaramy się na nie odpowiedzieć.

Niezbędne meble biurowe – po pierwsze, biurko

Ten podstawowy w każdym biurze mebel wbrew pozorom nie jest tak łatwo wybrać. Kupując biurko, musimy się liczyć z ograniczeniami przestrzeni, w którą należy wkomponować funkcjonalne, a zarazem robiące wrażenie model. Takimi na pewno są biurka z linii Polo. Mamy tutaj do wyboru wiele różnych kształtów blatu, przez co jest prawie pewne, że znajdziemy model pasujący do naszego biura.

Wcięcie po prawej lub po lewej stronie pozwala pogodzić nasz styl pracy z układem biurka, jednocześnie optymalizując ułożenie laptopa, teczek czy kubka do kawy. Brzmi banalnie, ale pozwoli uniknąć nieporządku spowalniającego szybkość naszej pracy. Linia biurek Polo jest też wyposażona w regulowaną wysokość nogi i otwór na kable, co uwolni pracownika od uciążliwych przewodów oraz niewygodnej pozycji.

1-nowy_wuteh_polo_a3_300-1024x724

Szafka przybiurkowa – pojemne przedłużenie biurka

Sposobem na błyskawiczny dostęp do potrzebnych materiałów biurowych są dostawne szafki przybiurkowe. Stanowiąc przedłużenie biurka, zwiększają nam przestrzeń. Wszystko bez konieczności biurowych spacerów mamy praktycznie pod ręką. Te meble biurowe są dostępne w wariancie narożnym i zwykłym, przez co zmieścimy je nawet w najbardziej ciasnych biurach. Po pewnym czasie jesteśmy pewni, że nie będziecie sobie wyobrażać pracy bez nich.

2-wuteh_7_smile_a_a3_300-1024x724

Szafa biurowa – szeroki wybór to podstawa?

W odróżnieniu od mebli opisywanych wyżej szafy biurowe znajdują się w większości biur. Aranżując biuro dobrze jednak mieć szeroki wybór. Szafy Profi to aż 34 modeli, wśród których pojawiają się różne warianty ułożenia drzwi i półek, także przeszklonych. Najlepiej przekonać się o tym samemu, sprawdzając meble biurowe wuteh.com.pl, wśród których znajdują się m. in. klasyczne szafy biurowe.

3-rlp-6

Kontener biurowy – mały i funkcjonalny

Niepozorny, a spełniający bardzo dużo funkcji – to właśnie kontener biurowy. Ten niewielki prostokątny mebel o długości i głębokości nie przekraczającej nawet pół metra zmieści się prawie wszędzie, mieszcząc w cicho domykanych szufladach, akcesoria i papiery, które do tej pory musieliśmy upychać po kątach biura. Do tego, kontenery to meble biurowe, na których można usiąść, jeśli wybierzemy model z poduszką tapicerowaną lub przewieźć dokumenty, gdy nasz wybór padnie na mobilny kontener z kółkami.

4-ko-21

Stolik, który wszędzie się zmieści

Jeśli chodzi o miejsce, przy którym omawia się bieżące problemy i wyzwania, to polecamy tutaj nowoczesny i niewielki stolik z serii Loft. Blat z płyty melaminowanej dwustronnie i ciekawy stelaż to nie jedyne zalety stolika. Polecamy okrągły, niewielki model stolika, jednak producent oferuje także nieco większe, prostokątne warianty. Dzięki niemu dyskusje przy kawie będą mogły odbywać się w najmniejszych pomieszczeniach, gdzie klasycznego stołu nie udałoby nam się zmieścić.

5-loft11

Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi ukierunkują na jak najlepsze wybory przy urządzaniu biura.

5 komentarzy

 1. dany pisze:

  Przyda się jeszcze mała, elegancka szafka pod drukarkę 🙂

 2. Maria pisze:

  Kupując meble i sprzęt biurowy, warto zadbać o długowieczność poczynionych zakupów oraz otaczającej przestrzeni. Przede wszystkim, warto zawczasu zabezpieczyć podłogę. Powierzchnia drewniana czy panele szybko zniszczą się od szurania krzesłami, jeżdżenia fotelami na kółkach czy stóp osób pracujących. Najpraktyczniejsze są transparentne osłony, umieszczane na podłodze pod biurkiem, wykonane z twardych materiałów syntetycznych.

 3. Kadek pisze:

  Moim zdaniem, biuro nie musi być nie wiadomo jak wyposażone, wystarczy, aby był wygodny fotel, szafa/biurko do schowania dokumentów i moim zdaniem to wszystko. Nie potrzeba jakichś udziwnień.

 4. Majkel pisze:

  Takie stoliki i siedziska to bardzo fajne rozwiązanie w biurze. Architekci z http://apatrojanowscy.pl projektowali w naszej firmie strefę relaksu. Miło pije się tam kawę w przerwie i omawia projekty.

 5. Arman pisze:

  Kontener biurowy – jeszcze o tym nie słyszałem. Połączenie szafki z pufa. Genialne rozwiązanie zwłaszcza w małych biurach. Ciekawe, ciekawe 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *