Brąz dla Values Fest: posiadający duże centra w Poznaniu i Warszawie SOFTSWISS zdobył nagrodę w konkursie Global Eventex Awards

Wydarzenie korporacyjne firmy SOFTSWISS zdobyło brązowy medal w jednej z najbardziej prestiżowych na świecie nagród eventowych, Global Eventex Awards. Ta międzynarodowa firma technologiczna została wyróżniona w kategorii “Wydarzenie korporacyjne”, co potwierdza jej wysoki poziom organizacji i unikalność podejścia do spotkań firmowych. SOFTSWISS słynie z dostarczania wiodących rozwiązań technologicznych w dziedzinie iGamingu, a na polskim rynku znany jest z dużych centrów rozwoju, które działają aktywnie w Poznaniu i Warszawie.

Kluczowym celem konkursu Global Eventex Awards jest docenienie wybitnych osiągnięć i kreatywności firm w zakresie organizacji wydarzeń, jak również ocena wysokiej jakości usług świadczonych przez wykonawców. Zwycięzcy zostali wyłonieni w maju spośród rekordowej liczby 1207 zgłoszeń, które pochodziły z 62 krajów i 6 kontynentów. Wśród uczestników i konkurentów w tegorocznej edycji prestiżowych nagród znalazły się tak renomowane firmy jak Lufthansa, Unilever, Vodafone, Cisco i wiele innych.

Wydarzenie korporacyjne Values Fest, które przyniosło SOFTSWISS nagrodę, odbyło się jesienią 2023 roku i zgromadziło 1200 pracowników z 40 krajów. Festiwal odbywał się przez 5 dni na tureckim wybrzeżu Antalya i obejmował ponad 50 różnych aktywności, od ćwiczeń integracyjnych i profesjonalnych szkoleń z umiejętności wystąpień publicznych po amatorskie wydarzenia sportowe i e-sportowe.  Dla uczestników zapewniono komfortowy transfer. Pierwszy dzień festiwalu był dniem integracyjnym, podczas którego miał miejsce aktywny team-building. Podczas drugiego dnia odbyła się główna impreza: white party, gdzie za konsoletą DJ-ską stanęli pracownicy firmy, założyciel SOFTSWISS Ivan Monitk, a także światowe gwiazdy Global Deejays. Festiwal zakończył się kameralnym wieczorem na plaży przy ognisku i dźwiękach koncertu akustycznego.

 

Jednym z głównych celów wydarzenia było zaprezentowanie zaktualizowanego systemu wartości firmy: We see people, We care, We embrace changes, We push for customer success, We excel (Dostrzegamy ludzi, Troszczymy się, Przyjmujemy zmiany, Dążymy do sukcesu klienta, Wyróżniamy się). Na tej podstawie zorganizowano wszystkie wydarzenia, w tym konferencję ekspertów korporacyjnych, podczas której każdy mógł podzielić się swoją wiedzą z kolegami i wystąpić na dużej scenie. Oprócz programu edukacyjnego każdy dzień festiwalu był również wypełniony rozrywkami, które pomogły w integracji pracowników i kierownictwa.

„Dla zespołu SOFTSWISS ta nagroda to prawdziwe uznanie naszych wysiłków i zaangażowania w wartości firmy” – powiedział Maksim Hrachou, HR Event Team Lead.  „Jesteśmy dumni, że nasz wkład w tworzenie spójnego środowiska pracy został doceniony na tak wysokim poziomie. Inspiruje nas to do dalszych działań i wspiera nasze zaangażowanie w doskonalenie kultury korporacyjnej”.

Tak ogromny event korporacyjny jak Values Fest nie jest odosobnionym przykładem aktywności firmy SOFTSWISS. Wiodący twórca oprogramowania organizuje tego typu spotkania pracownicze co roku. Na początku 2023 roku pracownicy spotkali się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pracownicy SOFTSWISS pracują zarówno w krajach, gdzie firma posiada biura, jak również zdalnie, więc takie wydarzenia korporacyjne są niezwykle cenne, pomagając firmie w rozwoju, wymianie doświadczeń i komunikacji na żywo.

 

O FIRMIE

SOFTSWISS to międzynarodowa firma technologiczna, która w 2024 roku obchodzi swoje 15-lecie. Centra rozwoju (5 biur) działają w Polsce, na Malcie i w Gruzji. Liczba pracowników zatrudnionych stacjonarnie oraz zdalnie na całym świecie wynosi ponad 2000 osób. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie kryptowalutowe dla rozrywki online. W 2024 r. firma otrzymała certyfikat Great Place to Work® in Poland, nagrodę Crypto Company of the Year, a także 9 innych wyróżnień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *