Gdzie szukać klasyki dla dzieci?

Ubrania dla dzieciModa dziecięca podlega wszystkim zmianom sezonowym. Pod tym względem nie różni się za bardzo od mody dla dorosłych. W sezonie wiosna/lato 2020 ponownie modne są jaskrawe kolory, falbany oraz grochy – temu trendowi uległa też branża dziecięca. Co jednak mają zrobić rodzice, który wyznają zasady utylitarności i wygody, gdy przychodzi im do robienia zakupów ubraniowych dla swoich dzieciaków? W takich sytuacjach warto zdać się na ponadczasową klasykę, która nigdy nie wyjdzie z mody oraz na pełne kolory, które sprawią, że zestawianie ze sobą ubranek naszych milusińskich będzie bajecznie proste. Gdzie szukać ubrań dla dzieci z takimi cechami? Warto zaglądnąć do My Basic!

Dlaczego My Basic?

Ubrania dla dzieci od My Basic to ponadczasowe kroje i wspaniałe żywe kolory. Nie ma znaczenia czy szukasz krótkich spodenek dla twojego dwunastoletniego syna czy twoim celem są ubrania niemowlęce – wszystkie produkty oferowane przez My Basic to fasony, które nigdy nie wychodzą z mody. Po drugie, sklep z ubraniami dla dzieci My Basic oferuje produkty pochodzące od polskich producentów i lokalnych szwalni. To oznacza nadzwyczajną kontrolę nad procesem powstania każdego bodziaka, każdej bomberki i każdej sukienki. Kupowanie polskich produktów ma oczywiście również nieco mniej oczywiste zalety. Dzięki takim zakupom wspieramy polską gospodarkę, o czym nie każdy pamięta. Po trzecie, każdy produkt My Basic wytwarzany jest z bardzo bezpieczniej, mięciutkiej dzianiny Oeko-Tex Standard 100. Co to oznacza? Oeko- Tex Standard 100 to wiodący na całym świece znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Jeśli na metce znajduje się ten znaczek, możemy być pewni, że materiały, z których uszyto ubranko są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach groźnych dla zdrowia człowieka. Chodzi tu przede wszystkim o pestycydy, chlorofenole, barwniki alergizujące czy zabronionych barwniki azowe. Oprócz tego, wszystkie ubrania dla dzieci zawierają bezpieczne półprodukty takie jak bezniklowe zatrzaski oraz zamki YYK. Zastosowanie tego materiału zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii i podrażnień a bezpieczny zamek sprawia, że dziecko nie zrobi sobie krzywdy podczas użytkowania ubranek. Polecamy sprawdzone body z krótkim rękawem od MyBasic.

Dla kogo?

Sklep z ubraniami dla dzieci My Basic posiada wszystko czego potrzeba do szczęścia rodzicowi na zakupach. Znaleźć można tam wspaniałe body z krótkim i długim rękawem, idealne dla raczkującego malca, kolorowe proste sukienki, które zachwycą każdą małą księżniczkę uwielbiającą się przebierać a skończywszy na spodniach z niskim krokiem, które przydadzą się młodemu odkrywcy, który w lecie wyruszy z kolegami w teren w poszukiwaniu przygód i atrakcji.

Polecamy:
Letnie stroje dla dzieci – o czym pamiętać?
Jakie zalety i zastosowanie mają garaże blaszane?

1 Komentarz

  1. Anka pisze:

    Szukam sprawdzonego sklepu, który ma możliwość zaopatrywania placówek oświatowych w różnego rodzaju https://juniora.pl/ksiazki-o-rozwoju-dziecka/, możecie polecić coś z dobrymi opiniami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *