Relaks przy basenie z oświetleniem – jak się za to zabrać? Łap inspiracje!

Basen służy do relaksu i rekreacji: to prawdziwy sposób na życie. Wokół niego znajdują się meble ogrodowe przystosowane do środowiska wodnego, nadmuchiwane lub sztywne wanny z hydromasażem. Baseny ogrodowe takie jak te z http://www.starpool-unipool.pl/bydgoszcz-projektowanie-budowa-basenow-ogrodowych/ to po prostu sama, nieopisana przyjemność. A co powiesz na kieliszek szampana przy basenie z oświetleniem zmieniającym kolor za pomocą zintegrowanego wariatora?

Ożywienie nocnego oświetlenia basenu, które zaimponuje gościom i przyjaciołom, to marzenie, które jak się okazuje – jest łatwe do zrealizowania. Reflektory podwodne umożliwiają korzystanie z energooszczędnego oświetlenia za pomocą projektorów LED.

Jak zoptymalizować oświetlenie swojego basenu?

Projektory zanurzalne LED to rozwiązanie oświetleniowe dla Twojego basenu. Zintegrowana dioda LED w lampach basenowych ma dwie istotne zalety:

  • aspekt ekonomiczny dla portfela (niskie zużycie energii elektrycznej)

  • aspekt rekreacyjno-rozrywkowy z możliwością zabawy w nieskończonej gamie kolorów.

Czy myślałeś już o zastąpieniu swojego klasycznego projektora basenowego jednym z projektorów zanurzanych? Czy wiesz, ile pieniędzy rocznie może Ci zaoszczędzić oświetlenie basenowe LED?

Kilka najlepszych wskazówek dotyczących designerskiego oświetlenia basenu

Musisz inaczej pomyśleć o oświetleniu podwodnym dla swoich gości i dzieci. Bezpieczeństwo wokół basenu jest niezwykle ważne, dlatego naprawdę musisz wiedzieć, jak skutecznie oświetlić swój basen.

Ponadto prawo nakłada na wszystkich właścicieli prywatnych basenów obowiązek zainstalowania obowiązkowych urządzeń zabezpieczających wokół swojego basenu. Musisz również dodać alarm w basenie zanurzonym. Najlepsze jest zabezpieczenie, które zamyka się nad basenem podczas Twojej nieobecności. Musisz ogrodzić i zakryć swój basen. Wreszcie dodanie tego sprzętu może uratować życie i zapobiec utonięciu.

Jednak nadal istnieją podstawowe zasady, które należy zastosować w celu zapewnienia bezpieczeństwa zarówno wokół basenów zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Ze względu na swoje bezpieczeństwo dzieci nigdy nie powinny być pozostawione bez opieki i muszą nosić nadmuchiwane opaski na ramiona. Nauka pierwszej pomocy jest również potrzebna i pożyteczna dla każdego. Dzięki reflektorom basenowym i ich doskonałemu oświetleniu każda obecność w wodzie lub poza nią będzie tak samo widoczna w nocy, jak w pełnym świetle dziennym. Dzięki profesjonalnym i bezpiecznym lampom podwodnym możesz spokojnie cieszyć się swoją wodną przestrzenią.

Jedną z innych ciekawych koncepcji na oświetlenie basenu jest pojedyncza przestrzeń, w której można połączyć kilka aktywności skupionych wokół basenu. Twój domek przy basenie może być oświetlony odpornymi na wilgoć zewnętrznymi reflektorami i projektorami. Twoja przestrzeń może składać się z kącika do relaksu, masaży, herbaciarni ziołowej, prysznica, letniej kuchni. Przygotuj miejsce do przechowywania, idealne na wszystkie akcesoria basenowe! Do tego możesz dodać saunę lub wannę z hydromasażem, aby stworzyć idealny domek przy basenie dla zen i relaksu po długim dniu pracy. Dodaje dodatkową przestrzeń do Twojego domu, zapewniając wyjątkowy styl życia wokół basenu wewnętrznego lub zewnętrznego.

[TB]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *