Romantyczny weekend we dwoje? Podpowiadamy, jak znaleźć najlepsze oferty SPA!

O tym, że romantyczny weekend tylko we dwoje, spędzony np. w nadmorskim SPA to pomysł idealny, nie musimy chyba nikogo przekonywać. Taki wyjazd jest fantastyczną okazją, aby pobyć z ukochaną osobą, wypocząć, zrelaksować się i doświadczyć czegoś nowego, innego niż mamy na co dzień. Wiele osób myśli jednak, że taki SPA weekend nad morzem musi sporo kosztować. Otóż niekoniecznie. Wystarczy dobrze się rozejrzeć w dostępnych ofertach i skorzystać z tych dedykowanych parom. Połączenie ekskluzywnego wypoczynku z rozsądną ceną jest możliwe!

Weekend w SPA nie musi być drogi! Skorzystaj z promocji

Pierwszym krokiem w poszukiwaniach atrakcyjnego pobytu weekendowego w SPA, będzie z pewnością przegląd ofert specjalnych, wyprzedażowych, czy innych proponowanych w korzystniejszych, niż w standardowych rozwiązaniach cenach. Takie promocje SPA dla dwojga pojawiają się całkiem często wśród propozycji hoteli. Wystarczy jakiś czas przed planowanym wyjazdem prześledzić oferty zamieszczane na stronach np. nadmorskich ośrodków i obiektów SPA. Pakiet weekendowy dedykowany dwóm osobom z reguły jest rozwiązaniem korzystniejszym cenowo, niż zwyczajna, pojedynczo zakupiona oferta. Można również skorzystać z ofert typu last minute. To rozwiązanie zarezerwowane nie tylko dla wakacyjnych wyjazdów zagranicznych.

Jeśli wyjazd niekoniecznie ma odbyć się w terminie weekendowym, możemy sięgnąć po tańsze rozwiązanie, jakim jest zazwyczaj pobyt w hotelu SPA w tygodniu, tj. w dniach od niedzieli do piątku. To z pewnością kusząca propozycja, a dodatkowo zyskujemy pewność, że w wybranym kurorcie będzie zdecydowanie mniej tłoczno.

We dwoje taniej! Pakiet dla dwojga to dobry wybór

Pakiety pobytowe dla dwojga niemal zawsze okazują się atrakcyjniejsze pod względem ceny. Dodatkowo, w takim układzie zyskujemy rozwiązanie przygotowane specjalnie dla par. Co to oznacza w praktyce? Poza dedykowanymi zabiegami SPA, z których para może korzystać wspólnie (są to najczęściej prawdziwe ceremonie pielęgnacyjne i relaksacyjne, które sprzyjają bliskości i romantycznej atmosferze), na osoby korzystające z tego typu pakietów czekają dodatkowe atrakcje, jak specjalnie przygotowana, uroczysta kolacja z winem i w blasku świec, czy wykwintny poczęstunek podczas ceremonii SPA.

Same zabiegi w ramach weekendowego pakietu SPA dla dwojga (np. masaże ajurwedyjskie) najczęściej również przygotowywane są w sposób, który buduje nastrojowy, romantyczny klimat pobytu. Stosuje się tutaj m.in. aromatyczne, specjalnie dobrane olejki do masażu, które poza właściwościami odprężającymi i pielęgnacyjnymi wykazują działanie pobudzające zmysły.

Polecamy:
Czym jest global sourcing? Otwórz się na światowe rynki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *