Skuteczny sposób na uciążliwe bóle

Cierpisz na bóle różnego rodzaju i chcesz się ich pozbyć?

Uciążliwe bóle, mogą pokrzyżować twoje plany w mgnieniu oka, a tabletki przeciwbólowe mogą powodować złe skutki uboczne dla twojego żołądka. Mamy na to idealne rozwiązanie, jest nim fala uderzeniowa warszawahttps://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/  Co to takiego? Jest to nowoczesny rodzaj metody leczenia polegającej na stymulacji procesu zdrowienia tkanek miękkich, za pomocą ukierunkowanej energii dostającej się przez skórę. Metoda ta jest bezinwazyjna, nie szkodzi zdrowiu oraz jest mocno skuteczna. Fala uderzeniowa sprawdzi się w przypadku uciążliwych bólów oraz przy stanach zapalnych. Terapia pozwala na stymulację metabolizmu komórek, jak i poprawy cyrkulacji krwi. Ponadto zwiększa produkcję kolagenu niezbędnego do odbudowy tkanki, jak również zmniejsza napięcia mięśniowe i rozpuszcza zwapnienia. Aby wyleczyć dolegliwości, zaleca się 5 zabiegów, które są wykonywane w ciągu 3 tygodni. Pacjenci uważają, że już po 2-3 zabiegach, można odczuć znaczną poprawę.

Wskazania do terapii falą uderzeniową.

Fala uderzeniowa https://fala-uderzeniowa-krakow.pl świetnie nadaje się do leczenia tkanek miękkich, również ścięgien. Rozbija zwapnienia i likwiduje stany zapalne. Do najważniejszych schorzeń leczonych falą uderzeniową są:

-ostroga piętowa (dolna oraz górna),

-zapalenie ścięgna Achillesa,

-“łokieć tenisisty”,

-“łokieć golfisty”,

-zapalenie rozcięgna podeszwowego,

-bóle bioder,

-bóle barków,

-“kolano skoczka”,

-zespół mięśnia piszczelowego przedniego,

-zwapnienie w obszarze mięśni oraz tkanek miękkich stawów,

-krwiaki.

Terapia falami uderzeniowymi jest bardzo skuteczna, wystarczy 5 zabiegów do całkowitego wyleczenia dolegliwości w ciągu 3 tygodni. Jednak z relacji pacjentów wynika, że już po 2-3 zabiegach, czuć kolosalną różnicę. Niestety jednak im dłużej zwlekamy z rozpoczęciem leczenia i stanu zapalnego, z ostrego, przechodzi na przewlekły, powstają zwapnienia przez co leczenie trwa o wiele dłużej. Czasem terapia obejmuje 10 zabiegów, a czasem nawet 15. Dlatego zaleca się jak najszybsze rozpoczęcie terapii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *