Benefity, które pokochają twoi pracownicy

Jeżeli jesteś pracodawcą, to na pewno chcesz dla swoich pracowników jak najlepiej. Dziś, kiedy bezrobocie jest niskie, sama wysokość wynagrodzenia jest często niewystarczającą zachętą do podjęcia zatrudnienia lub zmiany pracy. Dzisiaj wiele osób szuka firm, które oferują różne dodatki, takie jak prywatne pakiety medyczne czy pakiety na fitness klub. Katowice to miasto gdzie pracownik może być pod tym względem należycie doceniony – również ze względu na rozwijającą się infrastrukturę. Co więc wybrać, by przyciągnąć do siebie młodych i zdolnych?

Fitness klub – Katowice i sport?

Oczywiście jedną z najpopularniejszych zachęt, szczególnie dla młodych ludzi, są różnego rodzaju pakiety na siłownię, baseny, zajęcia tańca czy inne formy aktywności. Trzeba pamiętać, że czy to praca siedząca w biurze, czy ciężka praca fizyczna, to każdy człowiek potrzebuje ruchu. Nie tylko po to, by schudnąć czy zrobić przysłowiową „masę”, ale także by się zrelaksować czy wzmocnić mięśnie, które są eksploatowane w czasie pracy. Ciekawą formę takiego pakietu posiada sieć siłowni https://cityfit.pl/. Ten klub w Katowicach (obecny również w innych miastach Polski) stworzył ofertę, z której mogą skorzystać właśnie pracodawcy. Oferują oni niższą cenę dla pracowników, brak opłaty wpisowej, możliwość dołączenia, rezygnacji oraz zamrożenia karnetu w dowolnej chwili oraz pakiety w takiej samej cenie dla osób towarzyszących, jak cena dla pracownika danej firmy. To doskonała okazja, by dopasować ofertę do swoich potrzeb.

Pakiety zdrowotne

Wszyscy wiemy, jak działa Narodowy Fundusz Zdrowia w naszym kraju. Do specjalisty ustawia się długa kolejka, a czas oczekiwania jeśli chodzi o niektórych lekarzy można liczyć w latach. Niestety, ceny usług prywatnych są wysokie. Dlatego wiele osób szukających pracy oczekuje, by pracodawca oferował właśnie pakiety medyczne. Pozwalają one szybciej dostać się do lekarza, często w cenie mamy różne badania do wykonania czy wizyty domowe. Dobrze, by uzgodnić z pracownikami zakresy – może się okazać, że firma sprzedająca prywatną opiekę lekarską zaproponuje nam pakiet ze specjalistami, z których niekoniecznie chcielibyśmy korzystać. Będą to mniej popularne specjalizacje, niż te najbardziej oblegane, jak endokrynolog czy ginekolog.

Bony do sklepów

Kolejnym częstym dodatkiem do pensji są bony do sklepów, które są rozdawane częściej, niż tylko z okazji świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. Szczególnie te do popularnych supermarketów wydają się być dobrym pomysłem – z tego względu, że zakupy spożywcze musi zrobić każdy. Z bonami do sklepów odzieżowych jest nieco trudniej – możemy nie trafić w gust osób u nas pracujących. Dobrze jest się skontaktować z galeriami handlowymi – niektóre z nich również oferują bony do wykorzystania w każdym sklepie. W zależności od ilości pracowników oraz możliwości finansowych firmy, oferowane są różne pakiety, najczęściej dobierane indywidualnie. Warto skontaktować się z działem marketingu czy obsługą klienta.

Jako pracodawca na pewno wiesz jak cennym jest posiadanie pracowników, którzy znają się na swojej pracy i potrafią związać się z firmą na lata. Często są oni siłą napędową biznesu. Warto więc zachęcić ich do współpracy z nami oraz nagradzać benefitami, które stają się coraz popularniejsze. Pakiety medyczne lub karnet na fitness klub? Katowice to miasto, w którym z łatwością znajdziesz tego typu zachęty – wystarczy się nieco rozejrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *