Przedszkole dla małego Europejczyka

 

 

logo_06_figlarz (1)

Twoje dziecko rośnie a Ty pragniesz, żeby rozwijało się prawidłowo i dostawało to co najlepsze. Chcesz żeby wyrosło na mądrego i otwartego na świat człowieka. Dlatego poważnie podchodzisz do wyboru przedszkola. Wiesz, że musi to być miejsce wyjątkowe, gdzie Twoja pociecha będzie się bawić, uczyć i poznawać świat.

Witamy w Niepublicznym Europejskim Przedszkolu Figlarz. Mieszkasz w Bielsku-Białej lub okolicy? Właśnie skończyły się Twoje poszukiwania najlepszego przedszkola dla Twojego dziecka. Dlaczego? Powodów jest wiele, będziesz je poznawać przez cały okres edukacji swojego smyka. Tymczasem zapraszamy na krótką wycieczkę po przedszkolu.

Nasze przedszkole mieście się na 800 m² nowoczesnego budynku w wapienicy. Każda grupa dzieci ma swoją salę z własną szatnią i łazienką. Najmłodsze dzieci mają dodatkowo oddzielną, monitorowaną salę do leżakowania. Przedszkole dysponuje również dużą salą gimnastyczną.

Przedszkole ma własny ogrodzony teren, gdzie znajduje się nowocześnie wyposażony plac zabaw. Wszystkie sprzęty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Możesz mieć pewność, że podczas zabaw na świeżym powietrzu Twoje dziecko będzie absolutnie bezpieczne.

Pewnie interesuje Cię czego będzie uczyło się Twoje dziecko? Tego samego co dzieci w przedszkolach państwowych, ale nie tylko.

Nasze przedszkole oferuje znacznie więcej niż przedszkola publiczne. Język angielski, basen, tenis, piłka nożna, ceramika, gimnastyka korekcyjna, wycieczki – to wszystko i wiele innych atrakcji Twoje dziecko będzie miało w zasięgu swoich małych rączek bez dodatkowej opłaty, w ramach czesnego. Jeśli uważasz, że to za mało, możesz mu dodatkowo opłacić naukę gry na pianinie lub jazdy na nartach.

Dbamy o rozwój naszych podopiecznych, uczymy je zasad współżycia w grupie na zasadzie tolerancji i poszanowania inności. Dla nas każde dziecko jest tak samo ważne. Cenimy indywidualności naszych podopiecznych, wzmacniamy je i rozwijamy.

Na pierwszym miejscu stawiamy dziecko i jego szczęśliwe, beztroskie dzieciństwo, dlatego nauka w naszym przedszkolu przyjmuje formę zabawy. Uczymy nasze dzieci otwartości, szacunku dla odmienności i wzajemnej akceptacji. Wychowujemy przyszłe pokolenia Europejczyków.

Zapraszamy dzieci z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego do grupy integracyjnej.
Pozwól swojemu dziecku dołączyć do nas już dziś! Zapraszamy.

Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nas na www.figlarz.eu

1 Komentarz

  1. AnnaBielsko pisze:

    Polecam to przedszkole. Nie jest może w centrum Bielska-Białej (znajduje się w Wapienicy) ale mają tam fantastyczną opiekę nad dziećmi! Zabawki edukacyjne Skip Hop (coś jak na stronie http://www.calydlamamy.pl/5_skip-hop), oraz duży plac zabaw to to co moje dzieci (mam tam dwójkę) lubią najbardziej 🙂 Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *