Leomark.pl – sklep z zabawkami drewnianymi

Zabawki z drewna wróciły do dziecięcych pokojów. Sięgają po nie rodzice zauroczeni nurtem retro, ale również ci, którzy mają na uwadze kreatywność swoich pociech i dobro naszej planety. Zabawki, które wpisują się w potrzeby małych i dużych konsumentów, produkuje firma Krakpol, właściciel sklepu Leomark.pl.

Dlaczego zabawki z drewna?

Plastic is fantastic? Niekoniecznie – z wielu powodów to właśnie zabawki z drewna powinny trafić do dziecięcych rączek. Przede wszystkim drewno to bardzo wytrzymały materiał. Wykonane z niego zabawki nie pękną, nawet jeśli spadną z wysokości, ktoś na nie nadepnie czy dziecko uderzy nimi o ścianę. Drewniane zabawki mogą przetrwać kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat, przekazywane z rączek do rączek, z pokolenia na pokolenie.

Sklep z zabawkami drewnianymi przyciągnie również rodziców, którzy szukają ekologicznych rozwiązań dla swojego dziecka. Zabawki wykonane z drewna (a więc naturalnego i odnawialnego surowca) posłużą dziecku bardzo długo, a po zużyciu można je po prostu spalić lub oddać do recyklingu. Na koniec trzeba dodać, że drewniane zabawki są przyjazne dzieciom, ponieważ rozwijają wyobraźnię, a jednocześnie nie „atakują” malucha nadmiarem bodźców.

Zabawki drewniane od polskiego producenta

Zabawki z drewna produkowane w Polsce cieszą się uznaniem w całej Europie. Dlaczego? Wysoka jakość i atrakcyjne wzornictwo rodzimych wyrobów idzie w parze z przystępną ceną. Polskie zabawki często są dużo tańsze niż te pochodzące ze Szwajcarii czy krajów skandynawskich. Nic zatem dziwnego, że sklep z zabawkami drewnianymi Leomark.pl sprzedaje swoje produkty również do Anglii, Niemiec, Francji, a nawet „za wielką wodę” – do Stanów Zjednoczonych.

Właścicielem marki jest firma Krakpol – producent zabawek i opakowań drewnianych, z siedzibą w Balicach koło Krakowa. Dzięki tej informacji rodzice mają pewność, że wybierają dla swojego dziecka bezpieczne zabawki produkowane w Polsce. To doskonała alternatywa wobec importowanych produktów z Chin, które mogą zawierać toksyczne ftalany, substancje wywołujące alergie oraz inne niebezpieczne chemikalia. Na opakowaniach takich zabawek próżno też szukać informacji o atestach i certyfikatach bezpieczeństwa.

Sklep z zabawkami drewnianymi Leomark.pl – dla małych i dużych

Zakup zabawek przez internet pozwala rodzicom zaoszczędzić mnóstwo czasu. Nie trzeba jechać do zatłoczonego centrum handlowego czy małego sklepiku na drugim końcu miasta. Zakupy można zrobić o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, choćby podczas karmienia dziecka czy czekając na nie w poczekalni w przedszkolu. W sklepie internetowym nikt nikogo nie pogania, można więc na spokojnie przemyśleć, z czego najbardziej ucieszy się maluch i z jakiej zabawki nie wyrośnie zbyt szybko.

Jaki sklep z zabawkami drewnianymi wybrać? Rodzice mogą zajrzeć na stronę leomark.pl. Prosty interfejs i przejrzysta nawigacja sprawiają, że zakupy nie potrwają dłużej niż powinny. Żeby wybrać zabawkę dla dziecka, można sugerować się wiekiem lub kategorią produktu. Jeśli zatem klient szuka prezentu dla znajomego dziecka i nie do końca zdaje sobie sprawę z potrzeb malucha, może po prostu wybrać zabawkę z odpowiedniej kategorii wiekowej. Natomiast jeśli życzenia dziecka są znane, wówczas można szukać według kategorii zabawki.

W Leomark.pl można kupić m.in.:

  • stoły do gier (bilard, piłkarzyki, cymbergaj)
  • lalki i domki dla lalek
  • pojazdy
  • kuchnie, garaże i sklepy
  • zabawki edukacyjne
  • zestawy majsterkowicza.

Oprócz zabawek w sklepie można kupić także meble do pokoju dziecka oraz meble dla dorosłych. Są to oczywiście sprzęty wyprodukowane z drewna: łóżka, szafy, regały, stoły, skrzynie na zabawki i biurka. Klient ma również możliwość zaprojektowania wyglądu mebla tak, aby pasował do wystroju pomieszczenia i upodobań małego lub dużego użytkownika. Oferta producenta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i szkół, przedszkoli, świetlic oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych.

Kontakt ze sklepem Leomark

W jaki sposób można skontaktować się ze sklepem Leomark.pl? Kontakt możliwy jest m.in. poprzez:

  • telefon – pod numerem: 12 290 44 44
  • e-mail: info@leomark.pl
  • osobistą wizytę: ul. Przemysłowa 26, 32-083 Balice k/ Krakowa, Polska

Jak zarządzać zdalnym personelem Call Center

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *