Strona internetowa dla mieszkańców Legnicy. Znajdź to, czego potrzebujesz w Twoim mieście!

Legnica liczy około 100 tys. mieszkańców. Codziennie poszukują oni sklepów, usług czy fachowców na terenie tego miasta. Pierwszym źródłem informacji jest Internet. To w tym miejscu znajdziemy interesujące nas warsztaty samochodowe, sklepy wielkopowierzchniowe, fryzjerów czy lekarzy. Z myślą o mieszkańcach Legnicy został stworzony portal – Legnica365.pl. To ogromna baza firm, które świadczą codziennie swoje usługi dla klientów. Kilkadziesiąt kategorii, pozwoli Ci znaleźć interesującą Cię tematykę. A jeśli jesteś przedsiębiorcą, to w łatwy sposób możesz spróbować promować swój biznes!

Portal dla mieszkańców – kilkadziesiąt kategorii usług

Mieszkańcy mają dostęp do witryny, na której znajdzie się lista kategorii usług, które oferują firmy z Legnicy. Szukasz, gdzie w okolicy swoją działalność prowadzi sklep motoryzacyjny, lekarz dentysta, sklep komputerowy, psycholog, przyciemnianie szyb czy siłownia? Portal Legnica365.pl znacznie ułatwi Tobie poszukiwania. Wystarczy wpisać interesującą nas tematykę w wyszukiwarkę, a pojawią się firmy z danej branży. A to nie wszystko. Klikając w daną działalność, otrzymamy informację o wszelkich danych kontaktowych, stronie internetowej, opisie firmy, mapie dojazdu, a nawet opiniach od klientów, którzy skorzystali z usług firmy. 

Portal dla przedsiębiorców – reklamuj swój biznes w Internecie

Legnica jest miastem wielu działalności gospodarczych jednoosobowych, jak i skupiskiem firm w ramach Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Z tego powodu nie jest łatwo dotrzeć do nowych, potencjalnych klientów. Właściciele biznesów muszą szukać nie tylko reklamy w radio, telewizji czy na billboardach. Z czasem i popularne ulotki przestają być skuteczne. Wtedy przydatny jest Internet i jego możliwości. Szybki dostęp, za pomocą komórek, ułatwia młodym ludziom dotarcie do interesujących ich firm. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z portalu Legnica365.pl i dodać swoją witrynę do jednego z największych katalogu legnickich firm i cieszyć się popularnością. 

 

1 Komentarz

  1. Alina pisze:

    Witam, od kilku miesięcy szukam dobrego dentysty dla dziecka i żaden niestety nie spełnia oczekiwań. Może wiecie, który dentysta Sosnowiec ma podejście do małych dzieci i jednocześnie nie zedrze ze mnie całej wypłaty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *