Udaj się na udany wypoczynek do Krynicy

Do grona lokalizacji zasługujących na bliższe poznanie z pewnością zalicza się Beskid Sądecki. Malownicze tereny zlokalizowane na południu kraju warte są naszej uwagi. Wybierając się w te strony, idealną bazą noclegową będą obiekty w Krynicy-Zdrój. Które z nich spełnią nasze oczekiwania?

Miasto jedyne w swoim rodzaju

Uzdrowiskowy charakter to tylko jeden z powodów, dla których tak wiele osób odwiedza co roku Krynicę-Zdrój. Kolejnym jest niezwykle dogodna lokalizacja miasta. Ciężko o lepszą bazę wypadową w malowniczy Beskid Sądecki. To niezadeptane jeszcze przez turystów pasmo górskie ma w sobie wiele uroku.

W samej Krynicy atrakcji zdecydowanie nie brakuje i nawet nie musimy opuszczać miasta, by znaleźć sobie zajęcie podczas swojego pobytu. Wiele z nich zlokalizowanych jest w otoczeniu Góry Parkowej. Na miano największej zasługuje tor saneczkowy. Na górę możemy wejść o własnych siłach lub wjechać koleją linowo-terenową.

Jednym z najważniejszych zabytków Krynicy-Zdrój jest wybudowana w 1806 roku pijalnia „Słotwinka”. Budynek jest żywym dowodem tego, że już od ponad 200 lat miasto słynęło z leczniczego potencjału. Dziś możemy zasmakować najróżniejszych wód mineralnych pochodzących z wielu pobliskich odwiertów. Ich zdrowotne właściwości potwierdzono dogłębnymi analizami źródeł.

Nocleg na miarę twoich potrzeb

W pełni udany pobyt zależny jest nie tylko od okolicznych atrakcji. Do pełni szczęścia potrzebujemy jeszcze odpowiedniego noclegu, co jest w pełni zrozumiałe. Często po całym dniu wędrowania, czy innych aktywności chcemy godnie wypocząć. Jeśli chodzi o pensjonaty krynica zdrój to miasto, w którym takich obiektów nie brakuje, czego przykładem jest choćby ten opisany na stronie: https://malopolanka.eu/.

Dziś możemy wybierać spośród wielu opcji w zależności od potrzeb oraz tego, jakim budżetem dysponujemy. Jednym gościom wystarczy przysłowiowe łóżko, inni wolą udać się do obiektu wysokiej klasy ze SPA i innymi udogodnieniami. Do grona pensjonatów z wyższej półki z pewnością należy zaliczyć Małopolankę.

Wspomniany wcześniej obiekt usytuowany jest w samym centrum Krynicy. To doskonała baza wypadowa na każdy początek dnia. W budynku działa ponadto kawiarnia i restauracja serwująca regionalne specjały. Ponadto znajduje się tam górskie SPA.

Jeżeli planujesz spędzić miło czas w malowniczym mieście, jakim jest krynica zdrój hotel spa będzie jedną z lepszych opcji do przenocowania. O dostępnych tam udogodnieniach przeczytasz tutaj: https://malopolanka.eu/hotel-spa-krynica-zdroj-gorskie-spa/. W wysokiej klasy obiekcie możemy w pełni się zrelaksować, co pozwoli nam efektywnie wypocząć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *