Laptopy HP ZBook – ogrom możliwości z mobilnymi stacjami roboczymi HP ZBook

Czego oczekują użytkownicy biznesowi od swoich komputerów? Wydajności, bezpieczeństwa i ochrony danych, a może wysokiej mobilności? Jeśli chcesz mieć to wszystko, zobacz ofertę, jaką przygotował dla klientów firmowych producent HP. W jego ofercie znajdują się między innymi laptopy z serii ZBook. Czym charakteryzują się te mobilne stacje robocze?

Wyróżniki oferty laptopów HP ZBook

Laptopy HP ZBook to właściwie solidne i wytrzymałe, a przy tym wysokowydajne mobilne stacje robocze przeznaczone w pierwszej kolejności dla użytkowników firmowych. Sprzedają się znakomicie jako urządzenia klasy biznesowej z uwagi na możliwość korzystania z nich dosłownie w każdych warunkach, i wysoką funkcjonalność. Niestraszna im praca w plenerze, w środkach transportu, w kawiarni czy w biurze, ponieważ zostały wyposażone w solidną i wytrzymałą obudowę. Są lekkie, dlatego nie ma problemu z ich zapakowaniem do plecaka czy torby i przenoszeniem z miejsca na miejsce.

Wnętrze laptopa HP ZBook

Notebooki z kategorii mobilnych stacji roboczych HP ZBook mają najwydajniejsze podzespoły na rynku. Wyposażono je w procesory Intel Core i7 lub Xeon. Ponadto producent zadbał, by umożliwiały wykonywanie pracy kreatywnej – mają profesjonalne układy graficzne AMD FirePro lub nVidia Quadro w parze z w pełni zaawansowanymi rozwiązaniami dyskowymi – SSD w formacie M.2 obsługującymi szybki interfejs PCIe NVMe.

Ich podzespoły pracują bezawaryjnie, zapewniają szybkość oraz możliwość rozbudowania wielu parametrów w przyszłości. Kupując jeden z komputerów z serii laptopów HP Zbook, uzyskasz więc sprzęt bez wątpienia bardzo wydajny.

HP ZBook Fury – przykład laptopa w pełni kreatywnego

Przykładem notebooka z serii HP ZBook jest laptop HP ZBook Fury. Możesz wybrać jeden z modeli ZBook Fury z procesorem Intel Core i7 lub i9 oraz z pamięcią RAM o pojemności od 16 do 64 GB. Maksymalna jej ilość wyniesie 128 GB. Duże możliwości rozbudowy tego komputera sprawiają, że możesz dopasować go do własnych wymagań w zakresie sprzętu do projektowania, renderowania, edycji grafiki czy fotografii. Zbudujesz jednostkę, która będzie dopasowana do Twoich codziennych zadań.

Tymczasem być może zainteresuje Cię również to, jak wyposażyć stanowisko do pracy biurowej?

Laptop HP ZBook Fury ma certyfikat ISV, który potwierdza niezawodność działania oraz kompatybilność sprzętu z oprogramowaniem takim jak Autodesk czy Adobe. Charakteryzuje się przy tym nieograniczoną wydajnością wynikającą z zastosowania procesorów Intel najnowszej generacji oraz profesjonalnych kart graficznych, jak NVIDIA RTX™ A5500.

Pozostałe modele laptopów HP ZBook

Seria HP Zbook obejmuje wysokiej klasy mobilne komputery osobiste, znakomite do pracy kreatywnej. Wśród nich znajdują się ultralekkie ZBooki Firely o ponadprzeciętnej wydajności, ale i notebooki ZBook 15 i 17 oraz nowe serie ZBook Create i ZBook Studio.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *