Produkujesz naturalne świece? Wypromuj swój biznes

Świece idealnie sprawdzają się podczas spokojnych wieczorów, tworzą niepowtarzalny nastrój, a wspaniały zapach pozwala się zrelaksować. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na ich produkcję, stosując wyłącznie naturalne woski. To doskonały sposób na biznes, który jak każdy warto dobrze wypromować, by zwiększyć zyski. Podpowiadamy, jak niewielkim kosztem przyciągnąć klientów.

Siedziba firmy – sposób na promocję

Jeśli tworzysz rękodzieło – prawdopodobnie pracujesz z własnego domu. To doskonała opcja szczególnie w okresie pandemii. Wynajmowanie lokalu wiąże się z wysokimi kosztami i nie zawsze jest opłacalne. Pamiętaj jednak, że prestiżowa lokalizacja przyciąga uwagę klientów. Możesz więc postawić na biuro wirtualne, które w ramach niewielkiego miesięcznego abonamentu udostępni Ci prestiżowy adres. To świetna szansa na marketing. Umieszczona na stronie internetowej, ulotkach czy plakatach biznesowa lokalizacja z pewnością wzbudzi zaufanie klientów.

Wykreuj swój wizerunek w mediach społecznościowych

Nikt nie ma wątpliwości, że media społecznościowe mają dzisiaj ogromną siłę przebicia. Możesz zdecydować się na reklamę sponsorowaną, która jednak nie przyniesie oczekiwanego efektu, jeśli potencjalnych odbiorców nie zatrzymasz dopracowanym profilem. Zarówno ciekawy content, jak i częstotliwość dodawania postów są niezwykle istotne. Umieszczaj jak najwięcej zdjęć swoich wyrobów i pisz o niesamowitych właściwościach naturalnych świec. Ekologiczne produkty są teraz w cenie, pokaż to, co robisz w jak najlepszym świetle.

Konto w social mediach powinno przyciągać uwagę i budować pozytywny wizerunek Twojej marki. Świetne wrażenie zrobi również prestiżowy adres oferowany przez wirtualne biuro. Al. Jerozolimskie jako siedziba Twojej firmy będzie świadczyć o Twoim profesjonalizmie i wysokich aspiracjach. Nie zapominaj również o kontakcie z odbiorcami. Aktywne lajkowanie i komentowanie stworzy przyjazną atmosferę między Wami.

Dotrzyj do lokalnego odbiorcy

Rozpocznij ekspansję na rynek lokalny, by następnie podbić serca reszty kraju. Wywiad w lokalnej gazecie lub telewizji na temat procesu produkcji świec z pewnością zainteresuje odbiorców, a przy okazji będzie doskonałą promocją Twojej firmy. Jonizacja powietrza, przyjemny zapach czy powolne spalanie – mów o korzyściach, które gwarantują Twoje produkty.

Wbrew powszechnej opinii marketing to nie tylko kosztowna reklama w telewizji. Wykorzystaj potencjał internetu oraz oferowanych przez rynek narzędzi, by przy niewielkim nakładzie finansowym zbudować cenną markę. Możliwości jest naprawdę wiele, a ryzyko nic nie kosztuje.

Weź udział w warsztatach tworzenia świec prezentmarzen.com/warsztaty-tworzenia-swiec/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *