Prowadzisz własną restaurację? Zobacz jakich akcesoriów nie może Ci zabraknąć

szef-kuchni-poleca

Prowadzenie lokalu gastronomicznego to praca dla ludzi, którzy pasję gotowania mają we krwi. Aby jednak mówić o sprawnym gotowaniu, trzeba pamiętać, że konieczne jest posiadanie profesjonalnie wyposażonej kuchni.

Garnki, patelnie, kuchenki – każdy, kto prowadzi lokal gastronomiczny wie, że te najlepsze, w znakomity sposób ułatwiają pracę. Kuchnia w lokalu gastronomicznym to jednak nie tylko garnki czy kuchenki. Wyposażenie kuchni to również wiele dużo drobniejszych produktów, służących do przygotowywania potraw, w tym niby niewiele znaczące obieraczki do warzyw.

Dlaczego są ważne?

Obieraczki do warzyw spełniają w kuchni bardzo istotną rolę. Przygotowanie wielu potraw wiąże się z koniecznością obrania warzyw. Praca to towarzyszy tworzeniu wielu potraw, może być czasochłonna i niełatwa, jeśli obieraczki do warzyw będą nieodpowiednie. Kupując dobre i profesjonalne, można mieć pewność, że będzie inaczej. Obieranie nawet dużej ilości warzyw nie będzie problemem, sama praca zaś będzie wykonywana szybciej i dokładniej.

Jakie obieraczki wybrać?

Spośród wielu obieraczek dostępnych na rynku, wartymi zainteresowania są obieraczki Victorinox. Mocne, trwałe, ergonomiczne i bardzo ostre, z pewnością zmienią Wasze zdanie o obieraniu warzyw. Obieranie warzyw tego rodzaju obieraczkami, to sama przyjemność.

Oto wybrane z nich:http://ostry-sklep.pl/p/22/1123/obieraczka-do-warzyw-victorinox-7-6075-obieraczki-i-siekacze-do-warzyw-akcesoria-kuchenne.html

Obieraczka sprawdza się idealnie nie tylko przy obieraniu ziemniaków, ogórków czy jabłek. Unikalne, obrotowe ostrze dostosowujące się do kształtu obieranego warzywa lub owocu, nie jest gładkie, jak to jest w większości obieraczek, ale posiada ząbki. Zaleta takiego rozwiązania jest oczywista. Obieraczką można obierać te owoce i warzywa, których inną obrać się nie da. Doskonałym przykładem jest pomidor. Z taką obieraczką, można zapomnieć o parzeniu pomidorów. W łatwy sposób obierzemy każdy.

Dzięki przemyślanej konstrukcji, obieraczki mogą używać osoby zarówno praworęczne jak i leworęczne. Ostrze jest dwustronne, dzięki czemu bez problemu będziemy obierać od siebie jak i do siebie. Oprócz pomidorów, doskonale obiera się nią również inne owoce i warzywa, szczególnie te, charakteryzujące się dużą miękkością. Ząbkowane ostrze jest doskonalej jakości, dzięki czemu, obieraczka przez długi czas będzie sprawdzać się w użytkowaniu i pozostanie ostra.http://ostry-sklep.pl/p/22/1119/obieraczka-victorinox-rex-7-6070-obieraczki-i-siekacze-do-warzyw-akcesoria-kuchenne.html

Ta obieraczka to produkt, który można polecić wszystkim obierającym dużą ilość warzyw. Jest innej konstrukcji niż poprzednia obieraczka, jednak przy obieraniu warzyw może to być tylko zaletą. Nie ma w niej plastikowych elementów. W całości metalowa, mocna, ładna i łatwa do mycia, na długo pozostanie ulubioną obieraczką do warzyw. Najlepszym dowodem jakości tej obieraczki, jest dożywotnia gwarancja. Żadne producent nie zdecydowałoby się na taki krok, bez pewności, że produkt jest naprawdę doskonały.http://ostry-sklep.pl/p/22/161/obieraczka-do-warzyw-victorinox-5-0203-obieraczki-i-siekacze-do-warzyw-akcesoria-kuchenne.html

Obieraczka, którą docenią osoby chcące obierać na własnych warunkach. Produkt z podwójnym ostrzem, ale bez elementów ruchomych. Odpowiednio obierając, można obierane warzywa zaokrąglać, co w wielu sytuacjach jest bardzo przydatne. Nie bez znaczenia dla ergonomii pracy jest plastikowa rękojeść. Wykonana z materiału dobrej jakości, z pewnością nie ulegnie zniszczeniu, co więcej – nie ulegnie również odbarwieniom.

Obieraczki Victorinox, śmiało można nazwać Mercedesami wśród innych tego rodzaju produktów. Świetne jakościowo, ostre, z doskonałego materiału, trwałe i praktyczne. Wiele osób z pewnością dopowie – i drogie. Nic bardziej błędnego. Wysoka jakość oznacza wysoką cenę, ale nie w tym przypadku. W przypadku produktów Victorinox, stosunek jakości do ceny jest wręcz odwrotny. Już kilkanaście złotych wystarczy, by dysponować profesjonalnym produktem, który przyda się w każdej gastronomii. Warto inwestować w dobre produkty, dzięki którym praca w restauracji jest łatwiejsza. Obieraczki Victorinox są tego doskonałym przykładem.

1 Komentarz

  1. Derek1 pisze:

    Mam pytanie to właścicieli restauracji, czy to prawda, że zlewozmywaki granitowe pomagają łatwiej utryzmać czystość w kuchni? Ponoć mniej chłoną brud i tłuszcz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *