Tonery i ich zamienniki, dlaczego warto z nich skorzystać? – porady dla przedsiębiorcy

c1

Tusze i tonery to materiały, które w naszych domowych drukarkach zużywają się najszybciej. To także produkty, z których sprzedaży producenci sprzętów zarabiają najwięcej pieniędzy. Pamiętaj jednak o tym, że wysoką jakość druku zapewnią Tobie także zamienniki oryginalnych atramentów. Jeśli wciąż masz wątpliwości czy tonery zamienniki to dobre rozwiązanie – przeczytaj nasz materiał i dowiedz się więcej.

Jak ważny jest dobry tusz do drukarki?

Każdemu z nas zdarza się dosyć często istotne dokumenty drukować także za pomocą swojej domowej drukarki. Wielu z nich daleko jednak do profesjonalnego sprzętu, który możemy spotkać w profesjonalnych drukarniach. Przy jakości wydruku duże znaczenie ma zatem tusz, którego używamy. Niestety to właśnie atramenty są najdroższe, więc jeśli drukujesz kilkadziesiąt stron miesięcznie, to może okazać się, że wymiana kartridży będzie nieopłacalna i znacząco nadwyręży Twój domowy budżet. Są jednak sposoby na tańsze drukowanie. Jakie? To oczywiste. Tonery, chociaż stosunkowo drogie, mają jednak swoje znacznie tańsze zamienniki. Być może o tym nie wiesz, ale wyróżnia je nie tylko niższa cena, ale równie wysoka jakość druku.

Tonery zamienniki – czy warto?

Producenci drukarek i innych sprzętów biurowych zawsze będą zachęcać Cię do kupna produktu sygnowanego ich nazwą i marką, bo to właśnie tonery oraz inne części eksploatacyjne są ich głównym źródłem dochodu. Pamiętaj jednak o tym, że tonery zamienniki są nie tylko tańsze, ale charakteryzują się taką samą jakością. Jeśli, więc nie lubisz przepłać, to na stronie internetowej http://www.asarto.pl/ możesz sprawdzić, jaki atrament będzie odpowiednim zamiennikiem Twojego dotychczasowego kartridża i kupić dużo tańszy produkt. Wszystkie z nich są tak samo wydajne i niezawodne, co oryginalne tonery, a jednak ich zakup spowoduje, że więcej pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni. Otrzymasz także gwarancję, która zapewni Ci, że w razie zniszczenia lub uszkodzenia sprzętu w trakcie druku, za pomocą zamiennych atramentów będziesz mógł liczyć na naprawę.

Drukarnia online

1 Komentarz

  1. Michał pisze:

    Hm tych z Asarto nigdy nie kupowałem. Mam wrażenie, że wszystkie te tonery robi jeden i ten sam producent w Chinach. Z zamienników wybór zawsze padał na TB Printa, ponieważ drukowały dobrze, a do mojej drukarki HP Laser Jet P1102 toner jest w dość dobrej cenie ale znalazłem inną firmę – Inkhouse. w zasadzie toner (nowy, bez regeneracji) mam za połowę ceny, a nie różni się on niczym..! Cóż, chyba płacimy zawsze za firmę, ale bez przesady. Chyba nigdy nie kupię oryginału, a jeśli zamiennik to zobaczymy jak się sprawdzi ten Inkhouse, na razie drukuje ok, jeśli ktoś chce, może zaryzykować, oszczędność na kilku już jest widoczna… http://inkhouse.pl/materialy,do-hp-laserjet-pro,p1102,d-2383.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *